SKIP TO CONTENT
Citroën C5 X Hybride rechargeable et C5 X

JAUNAIS CITROËN C5 X UN C5 X HYBRID

Jaunais C5 X ir unikāls hečbeka elegances, universāla dinamikas un SUV paaugstinātās vadītāja pozīcijas kombinācija. Tas ir pieejams uzlādējama hibrīda un versijā ar benzīna dzinēju. Izvēlieties paši!

 

CITROËN C5 X MODEĻIEM IR PIEMĒROJAMS VALSTS ATBALSTS ELEKTROAUTO IEGĀDEI EUR 2250 APMĒRĀ

 

DROŠĪBA UN TEHNOLOĢIJAS

Mierīga vadīšanas pieredze

Jaunais C5 x

Jaunais Citroën C5 X Hybrid ir piemērots lielākajai daļai ikdienas braucienu. Elektriskā režīmā tas piedāvā:

  • 180 ZS jaudu ar iekšdedzes dzinēju un 81,2 kW (110 ZS) ar elektrodzinēju ar kopējo jaudu 225 ZS un kombinēto griezes momentu 360 Nm;
  • 4 braukšanas režīmus (elektrisks, hibrīda, komforta un sporta);
  • autonomiju līdz 55 km, klusu braukšanu ar 0 g/km CO2 izmešu, braucot ar ātrumu līdz 135 km/h.
Un iestājas pilnīgs miers.
Jaunais C5 X ir unikāls hečbeka elegances, universāla dinamikas un SUV paaugstinātās vadītāja pozīcijas kombinācija. Tas piedāvā īstu sirdsmieru un, pateicoties Citroën Advanced Comfort® programmai, salons atgādina atpūtas zonu. Jaunais Citroën C5 X piedāvā jaunākās tehnoloģijas daļēji autonomai braukšanai un jaunu komunikācijas saskarni 12" HD skārienekrānā ar balss atpazīšanas funkciju. Jaunais Citroën C5 X ir pieejams uzlādējama hibrīda un benzīna dzinēja versijā. Izvēle ir Jūsu!

À PARTIR DE XX XXX €

Toutes nos offres nouvelles Citroën C5 x et C5 x hybrid

AVANGARDISKA VIRSBŪVE

Unikālais C5 X rada līdzsvaru starp hečbeka eleganci ar garo motora pārsegu, universāla dinamiku ar lielo bagāžnieku, un SUV paaugstināto braukšanas pozīciju pateicoties tā liela diametra riteņiem.

AICINĀJUMS CEĻOT ABSOLŪTĀ KOMFORTĀ

Unikāls komforts

Jaunā Citroën C5 X interjers izstaro patiesu siltuma, miera un plašuma sajūtu. Ievērojamie apjomi, viesmīlības sajūta, neatkārtojamā detaļu izjūta un nepieredzēts praktiskums, aicina Jūs doties ceļojumā.

ABSOLŪTS MIERS

Tehnoloģijas drošības un komforta veicināšanai

Jaunais Citroën C5 X ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, lai padarītu katru braucienu ērtu, mierīgu un pārliecinošu.

SAVIENOTIE PAKALPOJUMI

255_Security

My Citroën assist

Ārkārtas un palīdzības izsaukuma pakalpojums, as negadījuma vai kādā citā situācijā, kad nepieciešama steidzama iejaukšanās, sistēma ļauj pieprasīt atbilstošu palīdzību.
257_Connect_Nav

My Citroën drive plus

Navigācijas sistēma sniedz informāciju par satiksmi reāllaikā, degvielas uzpildes staciju un autostāvvietu atrašanās vietām Jūsu maršrutā u.tml.
256_Connect_Play

My Citroën play plus

Saderīgs ar Android Auto un Apple CarPlay™ tas ļauj savienot Jūsu viedtālruni un dublēt tā ekrānu ar automašīnas ekrānu.

DZINĒJI

Uzlādējama hibrīda vai benzīna dzinējs

Piemērots visiem lietojumiem, C5 X Hybrid apvieno visas 100% elektriskās braukšanas priekšrocības ikdienas braucieniem, pateicoties tā 81,2 kW elektrodzinējam, un papildu autonomijai, ko nodrošina PureTech 180 ZS Stop&Start Euro 6.3 standartam atbilstošs iekšdedzes dzinējs. Šīs tehnoloģijas rezultātā CO2 emisijas ir sākot no 29 g/km (WLTP ciklā).

Elektrificētā ë-EAT8 automātiskā pārnesumkārba nodrošina braukšanas prieku un vadāmību ar tūlītēju 360 Nm griezes momenta pieejamību.

Jaunais Citroën C5 X ir aprīkots ar augstas veiktspējas, efektīviem benzīna dzinējiem, kas apstiprināti atbilstoši Euro 6.3 standartam. Izvēlieties PureTech 130 ZS ar Stop&Start funkciju vai PureTech 180 ZS ar Stop&Start funkciju.

Lai nodrošinātu vēl vienkāršāku lietošanu un sirdsmieru pie stūres, C5 X ir aprīkots ar EAT8 automātisko pārnesumkārbu.