SKIP TO CONTENT

CILVĒKU PĀRVADĀŠANAI

Citroën piedāvā vairākus automašīnu modeļus no sava klāsta, kas paredzēti Jūsu biznesa klientu vai cilvēku grupu pārvadāšanai. Citroën SpaceTourer Business un Citroën Berlingo var tikt paredzēti braukšanai augstākas klases komfortā.

CITROËN SPACETOURER BUSINESS LOUNGE

Neatkarīgi no tā, vai esat privāts šoferis vai sabiedriskā transporta vadītājs vai VIP pārvadājumu uzņēmuma pārstāvis, Citroën SpaceTourer Business Lounge versijas salons atbilst visaugstākajam komfortam, un tagad tas ir pieejams arī elektriskā versijā, lai nodrošinātu vēl lielāku komfortu un mierīgu braukšanu bez nekādiem izmešiem.

 

CITROËN SPACETOURER

Ideāli piemērots visiem izbraucieniem kopā ar ģimeni un draugiem. Citroën SpaceTourer minivens piedāvā nepārspējamu komfortu, pateicoties Advanced Comfort® programmas sēdekļiem un piekarei ar progresīvi hidrauliskajiem amortizatoriem®. Citroën SpaceTourer paver iespēju pasauli ar divām Feel un Shine versijām un 3 dažāda garumu versijām (L1, L2 un L3). Tā unikālajā un ietilpīgajā salonā var ērti iekārtoties līdz 8 cilvēkiem. Ekoloģiski efektīvai braukšanai Jums ir iespēja izvēlēties kādu no Citroën SpaceTourer 4 dzinēja versijām, kur visas ir aprīkotas ar BlueHDi dīzeļdzinēja tehnoloģiju.

 

CITROËN GRAND C4 SPACETOURER

Avec ses 7 places, Citroën Grand C4 Spacetourer offre tout le nécessaire pour accueillir les grandes tribus. Pour une conduite et un voyage encore plus agréable, le monospace 7 places met le confort au centre des préoccupations familiales grâce à sa praticité et sa polyvalence. Ses nombreux rangements et sa modularité sont adaptés aux activités de toute la famille. A bord, les sièges dotés de la technologie Advanced Comfort, offrent un maintien et un moelleux optimal pour tous. Passez rapidment de 5 à 7 places et de 645  à 704 litres de volume de coffre.

 

 

 CITROËN BERLINGO

Citroën Berlingo ir pionieris atpūtas braucienu automašīnu segmentā kopš 1996. gada. Papildus lieliskajam komfortam gan sēdekļu ērtības, gan amortizācijas ziņā, Berlingo izceļas ar plašumu un bagātīgo virsbūves krāsu gammu. Pieejamību aizmugures sēdvietām atvieglo divas bīdāmās sānu durvis, kā arī atsevišķu sēdekļu priekšzīmīga modularitāte, ir viena no tā daudzajām priekšrocībām, kas atšķir Citroën Berlingo no citām automašīnām. Jūs varat doties jebkur, pateicoties lielajam bagāžas nodalījuma tilpumam, kas L1 versijā (kā garums ir 4,40 m) var sasniegt 775 l, bet L2 versijā (ar garumu 4,75 m) – 1050 l. Mainiet salona sēdvietu skaitu no 5 uz 7 vienā acumirklī.