SKIP TO CONTENT

CITROËN ĢIMENES AUTOMAŠĪNU MODEĻU KLĀSTS 

Atklājiet Citroën ģimenes automašīnu klāstu, kurā iekļauti tādi modeļi kā Citroën Berlingo un Citroën SpaceTourer. Ar nepieciešamību pēc 5, 7 vai pat līdz pat 9 sēdvietām Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko no Citroën klāsta, un vietas pietiks visiem! Tās visas ir praktiskas, ikdienas lietošanai vai tālākiem braucieniem piemērotas, vienlaikus piedāvājot Jums nepārspējamu komfortu, drošību un nodrošinot lielisku braukšanas pieredzi. Visas automašīnas ir īpaši modulāras, lai Jūs varētu izmantot visu salonā pieejamo telpu un daudzos uzglabāšanas nodalījumus, kā arī noderīgām tehnoloģijām bagātas, lai iepriecinātu visu ģimeni.

CITROËN C4 SPACETOURER

Citroën SpaceTourer est dédié aux loisirs en famille, comme entre amis. Il offre aux « tribus » d’aujourd’hui un espace intérieur convivial et modulable grâce à ses sièges coulissants et amovibles. Disponible en 3 longueurs, Citroën SpaceTourer, en versions Feel et Shine, peut accueillir jusqu’à 8 personnes à bord. Disposant d'une modularité exceptionnelle, Citroën SpaceTourer s’adapte à toutes vos envies et à tous vos usages. À bord du Citroën SpaceTourer, tous les passagers profitent de la lumière naturelle de son toit vitré en deux parties occultables séparément. Au centre, le Pavillon Confort accueille les pulseurs d’air à diffusion douce pour la climatisation. Comme dans un avion. La nuit, un éclairage à LED crée une ambiance harmonieuse dans l’habitacle.

 

CITROËN BERLINGO 

Jaunais Citroën Berlingo ir pionieris novatorisko automašīnu atpūtas braucieniem segmentā kopš 1996. gada, saglabājot visas tā priekšgājēju stiprās puses. Papildus lieliskajam komfortam gan sēdekļu ērtības, gan amortizācijas ziņā, Citroën Berlingo izceļas ar plašumu un bagātīgo virsbūves krāsu gammu. Pieejamību aizmugures sēdvietām atvieglo divas bīdāmās sānu durvis, kā arī atsevišķu sēdekļu priekšzīmīga modularitāte, ir viena no tā daudzajām priekšrocībām, kas atšķir Citroën Berlingo no citām automašīnām. Jūs varat doties jebkur, pateicoties lielajam bagāžas nodalījuma tilpumam, kas L1 versijā var sasniegt 775 l, bet L2 – 1050 l.

 

CITROËN SPACETOURER

Ideāli paredzēts lielām ģimenēm vai draugu pulkam, Citroën SpaceTourer minivens piedāvā plašu salonu un lielisku modularitāti, un ērtības pateicoties Advanced Comfort® programmai. Minivens ir pieejams Feel un Shine versijās un 3 dažādos garumos ar iespēju uzņemt līdz pat 8 pasažieriem. Citroën SpaceTourer salonā visiem pasažieriem tiek sniegta dabiska gaisma no stikla jumta, kas sadalīts divās daļās un ir aizklājamas neatkarīgi viena no otras. Diennakts tumšajā laikā LED apgaismojums salonā rada harmonisku atmosfēru. Citroën SpaceTourer piedāvā 4 dīzeļdzinēju versijas ar BlueHDi tehnoloģiju.