SKIP TO CONTENT

  

  CITROËN PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī vietne pieder Automobiles Citroën (“Citroën”, “mums” vai “mums”), un pakalpojumu sniedzējs ir Auto-Bon Baltic OÜ, juridiskā adrese ir Jälgimäe tee 1, Tänassilma, Saku pagasts, 76406 Harjumaa, Igaunija. Citroën ir Stellantis Auto SAS dalībnieks.

Pirms šīs vietnes lietošanas, lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo politiku, jo tajā ir paskaidrots, kā mēs apstrādājam personisko informāciju. Šīs vietnes izmantošana norāda uz jūsu piekrišanu šai politikai.

1. apstrādājamo datu veidi / saites uz citām vietnēm vai lietojumprogrammām

Mums rūp jūsu privātums. Mēs vācam un apstrādājam dažāda veida personisko informāciju, izmantojot šo vietni, mūsu lietojumprogrammas un citus avotus. Tas iekļauj:

 

• Informācija, kuru jūs mums sniedzat, pieprasot un izmantojot mūsu pakalpojumus un mūsu vietnes vai programmas, piemēram, vārds, adrese, e-pasta adrese

• Informācija, kuru jūs mums sniedzat, pieprasot un izmantojot mūsu pakalpojumus un mūsu vietnes vai programmas, piemēram, vārds, adrese, e-pasta adrese

• Informācija, kas mums nepieciešama, kad ziņojat par problēmu ar savām vietnēm vai lietojumprogrammām

• Sīkdatņu apkopotā informācija

• Informācija par jūsu transportlīdzekli un informācija par līgumu, kas mums nepieciešama vietnes darbībai (piemēram, iegādes datums, servisa datumi), lai mēs varētu sniegt pozitīvu lietotāja pieredzi un vislabāko servisu jūsu transportlīdzeklim

• Informācija, ko mēs laiku pa laikam varam saņemt no jūsu izvēlētā mazumtirgotāja.

• Informācija, ko mēs apkopojam, ierakstot zvanus uz mūsu zvanu centriem un no tiem.

 

Papildinformāciju skatiet 2. sadaļā.

 

Šajā vietnē var būt arī saites uz citām Citroën vai Stellantis Auto SAS vietnēm / lietojumprogrammām vai uz mūsu Citroën mazumtirgotāju vietnēm / lietojumprogrammām, pilnvarotām darbnīcām, citiem saistītiem uzņēmumiem vai sociālo mediju vietnēm. Noklikšķinot uz šādas saites uz jebkuru citu Citroën vai trešo personu vietni / lietojumprogrammu, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm vietnēm / lietojumprogrammām ir savas datu aizsardzības politikas. Lūdzu, pārbaudiet viņu konfidencialitātes politikas, lietojot šīs vietnes / lietojumprogrammas.

 

Šajā vietnē var būt arī iFrames ar citu Citroën vai Stellantis Auto SAS vietņu vai trešo personu vietņu saturu. Citroën nav atbildīgs par trešo pušu saturu, kas tiek parādīts iFrames. Tajā sniegtā informācija ir tikai šo vietņu īpašnieku atbildība. Citroën nekontrolē un neuzņemas atbildību par neatkarīgu vietņu saturu un nodrošina šo ārējo saturu apmeklētājiem viņu ērtībai. Rezultātā, apmeklējot lapu ar šādu saturu, jums var tikt parādīti sīkfaili no šīm trešo pušu vietnēm. Citroën nekontrolē šo sīkfailu izplatīšanu. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, skatiet Citroën sīkfailu politiku vai trešās puses privātuma politiku.

 

Informējam, ka Citroën nevar uzņemties nekādu atbildību vai atbildību par trešo personu vietnēm vai lietojumprogrammām.

2. informācija par personisko informāciju, kuru mēs apstrādājam, un cik ilgi mēs to glabājam

Datu aizsardzības likumos ir noteikti vairāki nosacījumi, uz kuriem organizācijas var paļauties, lai likumīgi apstrādātu personisko informāciju. Nosacījumi, uz kuriem mēs paļaujamies, ir šādi:

 Līguma izpilde

 

Atkarībā no jūsu pieprasījuma veida daļa informācijas var būt obligāta. Ja iespējams, šīs detaļas atzīmēsim ar *. Tas ir gadījums, kad apstrāde ar jūsu personisko informāciju ir nepieciešama, lai mēs varētu izpildīt mūsu līgumsaistības pret jums. Ja jūs nesniedzat šo informāciju, mēs nevaram izpildīt jūsu pieprasījumu vai izpildīt mūsu līguma daļu. Jūsu līgumā ar Citroën var būt ietverts atbalsts vai segums uz noteiktu laiku. Šādās situācijās Citroën vai viņu ieceltais pārstāvis centīsies jums paziņot derīguma termiņu pirms jūsu seguma beigām, lai jūs varētu apsvērt iespēju pagarināt segumu, ja vēlaties.

 

Jūsu līgumā ar Citroën var būt ietverts atbalsts vai segums uz noteiktu laiku. Šādās situācijās Citroën vai viņu ieceltais pakalpojumu sniedzējs centīsies jums paziņot derīguma termiņu pirms jūsu seguma beigām, lai jūs varētu apsvērt iespēju pagarināt segumu, ja vēlaties.

 

Likumīgās intereses

 

Likums ļauj Citroën apstrādāt jūsu personisko informāciju, ja tas ir nepieciešams mūsu likumīgajām interesēm, ja vien tas nav lielāks par jūsu interesēm. Daudzi no tālāk aprakstītajiem mērķiem, kur mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju, ietilpst šajā kategorijā, jo tās ir būtiskas darbības, kas ļauj mums efektīvi un efektīvi vadīt savu biznesu un, piemēram, atbalstīt jūs kā Citroën īpašnieku, lai atgādinātu jums, kad jūsu serviss vai MOT ir pienākums. Ja nepieciešams, mēs varam izmantot arī jūsu personisko informāciju, lai aizstāvētu likumīgās tiesības vai iegūtu juridiskas konsultācijas un pārvaldītu visas jūsu sūdzības. Mēs to darām, lai nodrošinātu jūsu tiesību un interešu aizsardzību.

 

Piekrišana

 

Citroën izmanto jūsu personisko informāciju, kad piekrītat, ka mēs to darām (piemēram, tiešā mārketinga nolūkos). Ja izvēlaties sniegt īpašas kategorijas datus, lai pierādītu atbilstību jebkurai programmai, kuru mēs laiku pa laikam varam palaist, jūs atļaujat mums to izmantot šim nolūkam.

 

Ja mēs paļaujamies uz piekrišanu kā likumīgu pamatu jūsu personiskās informācijas apstrādei, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu. Piekrišanas atsaukšana neietekmē apstrādes likumību, pamatojoties uz piekrišanu pirms tās atsaukšanas.

 

To prasa likums

 

Ja likums to pieprasa, Citroën, atbildot uz tiesas rīkojumu, atklās jūsu personisko informāciju. Mēs atklāsim jūsu personisko informāciju, ja to pieprasa tiesībaizsardzības aģentūra vai ja mēs uzskatām, ka ir nepieciešams izmeklēt, novērst vai rīkoties saistībā ar nelikumīgām darbībām, aizdomām par krāpšanu, situācijām, kas var apdraudēt jebkuras personas fizisko drošību, neatbilstību ar Citroën noteikumiem vai citādi, kā to atļauj vai pieprasa likums un kas atbilst likumdošanas prasībām.

 

Jūsu personiskā informācija tiks apstrādāta, lai administrētu un izpildītu jūsu pieprasījumu, vispārējiem administrēšanas mērķiem un mērķiem, kurus turpmāk aprakstījis Citroën kā pārzinis.

 

Mēs kā pārzinis apstrādājam jūsu personisko informāciju šādi:

 

Informācija, kuru mēs izmantojam (obligātie dati ir atzīmēti ar *)

Kāpēc mēs to izmantojam

Jūsu vārds un kontaktinformācija

(vārds *, e-pasta adrese *; tālruņa numurs, pasta adrese, interesējošās informācijas modelis *, vēlamais Citroen mazumtirgotājs, līzinga / finansēšanas procenti, pieprasījuma veids, dati par autoparku.

 

Lai pārvaldītu mūsu attiecības ar jums, sazinātos ar jums, tostarp mārketinga, klientu apmierinātības aptauju un citādi pieprasījumu izpildes, analīzes un izpētes nolūkos, lai palīdzētu mums uzlabot mūsu produktus un pakalpojumus

Jūsu vārds un kontaktinformācija

(nosaukums *, vārds *, uzvārds *, e-pasta adrese *).

 

Lai nosūtītu jums biļetenus un pārvaldītu mārketinga abonementus un preferences.

Jūsu vārds un kontaktinformācija

(nosaukums *, vārds *, uzvārds *, e-pasta adrese *; tālruņa numurs, pasta adrese, kontakta preferences), transportlīdzekļa identifikācijas dati * (piemēram, transportlīdzekļa identifikācijas numurs (VIN), reģistrācijas numurs / numura zīme, pirmās reģistrācijas datums), produkta un pakalpojuma specifikācijas (piemēram, modelis, apdare, dzinējs), pakalpojuma veids *, odometra rādījums, transportlīdzekļa izlaišanas datums / laiks, izņemšanas datums / laiks, pieklājīga automašīna.

 

Pakalpojuma pieprasījuma izpildei

Jūsu vārds un kontaktinformācija *, transportlīdzekļa identifikācijas dati *, attiecīgās produkta specifikācijas *, odometra rādījums.

 

Transportlīdzekļa novērtēšanas pieprasījumiem

Jūsu vārds un kontaktinformācija

(nosaukums *, vārds *, uzvārds *, e-pasta adrese *, pasta adrese, tālruņa nr.).

Lai izpildītu jūsu pieprasījumu, piem. lai noorganizētu testa braucienu, iesniedziet piedāvājumu vai brošūru vai iekļaujiet jūs balvu izlozē.

 

Informācija, kas savākta, izmantojot sīkdatnes.

 

Lūdzu, skatiet mūsu sīkfailu politiku, lai iegūtu sīkāku informāciju

Informācija, kas sniegta kā daļa no programmas dalības, piemēram, Pride programma - darbinieka vārds, trešās puses vārds un jūsu attiecības ar darbinieku. Tajā ietilpst informācija, kuru izvēlaties sniegt, lai pierādītu savu piemērotību dalībai programmā.

 

Lai apstiprinātu atbilstību programmai un pārvaldītu un administrētu partnera programmas.

Informācija, ko jūs sniedzat par savu transportlīdzekli, ieskaitot transportlīdzekļa identifikācijas numura (VIN) reģistrācijas numuru, diagnostikas traucējumu kodus, servisa datumus, paredzamos nomaiņas datumus utt.

Revīzijas un ziņošanas nolūkos un lai palīdzētu mums efektīvi pārvaldīt jūsu biznesu.

Jūsu vārds un kontaktinformācija

 

(Nosaukums *, e-pasta adrese * tālruņa numurs, pasta adrese, kontakta preferences), transportlīdzekļa identifikācijas dati * (piemēram, transportlīdzekļa identifikācijas numurs (VIN), reģistrācijas numurs / numura zīme, pirmās reģistrācijas datums), produkta un pakalpojuma specifikācijas (piemēram, modelis, apdare, dzinējs), servisa tips *, odometra rādījums

Lai palīdzētu jums izveidot MyCitroën kontu, dodot piekļuvi Citroën Connected Services - un pastāvīgai to administrēšanai.

Zvanu ierakstiApmācības un uzraudzības nolūkos.

Apmācības un uzraudzības nolūkos.

Datu elementi, kas atzīmēti ar zvaigznīti (*), ir obligāti un saskaņā ar līgumu. Tāpēc jums ir pienākums sniegt šo informāciju. Ja jūs to nenodrošināt, mēs nevaram izpildīt jūsu pieprasījumu.

 

Pamatojoties uz jūsu lietotāja uzvedību, pārlūkojot mūsu vietni, jums var tikt parādīts uznirstošais logs, piedāvājot opcijas, kas jūs varētu interesēt, piemēram: testa brauciens, brošūras lejupielāde vai kupons jūsu interesējošajam modelim.

 

Mēs glabāsim jūsu personisko informāciju, kamēr mums ir pastāvīgas attiecības ar jums, un līdz pat desmit gadiem pēc mūsu attiecību izbeigšanas, piemēram, no dienas, kad iegādājāties savu Citroën transportlīdzekli, vai līdz sešiem gadiem no dienas, kad mēs uzzinām ka tu vairs neesi Citroën īpašnieks. Ja jūs esat sniedzis savu piekrišanu mārketinga nolūkos, bet jums citādi nav attiecības ar mums, jūsu personiskā informācija šiem mērķiem tiks glabāta trīs gadus pēc pēdējās sazināšanās ar mums.

 

Mēs koplietosim jūsu personisko informāciju šādiem mērķiem šādiem galvenajiem adresātiem: Dažos gadījumos var būt iesaistīti apakšapstrādātāji, kas atrodas ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstī, kurā, iespējams, nav tik stingru datu aizsardzības likumu kā tiem, kas darbojas Lielbritānijā. Ja Eiropas Komisija nav pieņēmusi lēmumu par atbilstību, tiks piemēroti atbilstoši drošības pasākumi jūsu personas informācijas aizsardzībai.

 

Ja nepieciešams, lai mēs varētu izpildīt mūsu līgumu ar jums vai veikt pasākumus pēc jūsu pieprasījuma pirms līguma noslēgšanas

 

Informācija, ar kuru mēs dalāmies

Kāpēc mēs ar to dalāmies

Ar ko mēs tajā dalāmies

Jūsu vārds un kontaktinformācija *, transportlīdzekļa identifikācijas dati *, attiecīgās produktu un pakalpojumu specifikācijas *, informācija par pieprasījumu, vēlamais Citroën mazumtirgotāja numurs, līzinga / finansēšanas procenti, dati par autoparku Lai atbalstītu mūsu uzņēmējdarbību, sazinoties ar jums un sazinoties ar jums, izpildot jūsu pieprasījumus un pārvaldot mārketinga preferences.

AUTOMOBILI CITROËN, 7 Rue Henri Sainte-Claire Déville, 92500, Rueil-Malmaison, Francija, un jūsu izvēlētais Citroën izplatītājs vai izplatītājs, kurš, mūsuprāt, ir labākais, lai jums palīdzētu. Piemēram, ja jūsu vēlamais mazumtirgotājs pārtrauc tirdzniecību vai pamet Citroën tīklu, mēs kopīgosim jūsu kontaktinformāciju ar citu izplatītāju, kurš var sazināties ar jums, lai saņemtu palīdzību.

 

Vehicom OÜ, Tuuliku 4c, 10612 Tallina, Igaunija

Jūsu vārds, kontaktinformācija un informācija par transportlīdzekli Par garantiju, palīdzību uz ceļa un pēcpārdošanas pakalpojumiem

Garantijas, pēcpārdošanas un palīdzības uz ceļa pakalpojumu sniedzēji, kas atbalsta Citroën garantijas administrēšanā, sniedzot jums jebkuru pagarinātu garantijas vai palīdzības uz ceļa vai pēcpārdošanas pakalpojumu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A.    Ja tas ir nepieciešams mūsu vai trešās personas likumīgajām interesēm

 

Informācija, ar kuru mēs dalāmies

Kāpēc mēs ar to dalāmies

Ar ko mēs tajā dalāmies

Jūsu vārds un kontaktinformācija *, produkta un pakalpojuma specifikācijas *

Lai saņemtu tirgus izpēti un patērētāju aptaujas, lai saņemtu atsauksmes par Citroën produktiem un pakalpojumiem (piemēram, klientu apmierinātības aptaujas) un lai mēs šādos apstākļos varētu ar jums sazināties

AUTOMOBILI CITROËN, 7 Rue Henri Sainte-Claire Déville, 92500, Rueil-Malmaison, Francija, un jūsu izvēlētais Citroën izplatītājs vai izplatītājs, kurš, mūsuprāt, ir labākais, lai jums palīdzētu. Piemēram, ja jūsu vēlamais mazumtirgotājs pārtrauc tirdzniecību vai pamet Citroën tīklu, mēs kopīgosim jūsu kontaktinformāciju ar citu izplatītāju, kurš var sazināties ar jums, lai saņemtu palīdzību.

 

Jūsu vārds, uzvārds, dzimšanas datums un kontaktinformācija *, transportlīdzekļa identifikācijas dati *, attiecīgās produkta un pakalpojumu specifikācijas *, informācija par pieprasījumu, vēlamais Citroën mazumtirgotāja numurs, līzinga / finansēšanas procenti, parka dati, pasūtījuma dati

 

Kontaktu centra komanda izmanto, lai atbalstītu viņu darbību.

Izmanto ziņošanai un palīdz mums labāk izprast klientus un potenciālos klientus

 

Jūsu vārds un kontaktinformācija

(Vārds *, tālruņa nr. *)

Izpildes izsekošana, lai uzraudzītu mūsu pakalpojumu līmeni un mūsu mazumtirgotāju pakalpojumu līmeni

 

Jūsu vārds un kontaktinformācija (vārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese)

 

Lai palīdzētu mums jūs identificēt, kad sazināties ar mums.

 

 

B.    Ja nepieciešams, lai izpildītu juridisko pienākumu, kas mums ir pakļauts

Informācija, ar kuru mēs dalāmies

Kāpēc mēs ar to dalāmies

Ar ko mēs tajā dalāmies

Jūsu identifikācija, kontaktinformācija un informācija par transportlīdzekli

Transportlīdzekļa reģistrācijas vajadzībām

Transporta aģentūra

Jūsu identifikācija, kontaktinformācija un informācija par transportlīdzekli

Lai ievērotu likumu

Jebkura tiesībaizsardzības aģentūra, tiesa, regulators, valdības iestāde vai cita trešā puse.

 

 

 

Informācijas atjaunināšana

 

Lai jūsu informācija būtu atjaunināta un lai sniegtu jums vislabāko servisu, mēs salīdzinām mūsu rīcībā esošo informāciju, lai sniegtu mums visprecīzāko informāciju par jūsu detaļām un prasībām. Tas mums palīdzēs pieņemt apzinātus lēmumus par to, kāpēc mēs ar jums sazināmies.

 

• Informācija, kuru mēs apkopojam zvanu centru laikā un no tiem.

 

Papildinformāciju skatiet 2. sadaļā.

 

Šajā vietnē var būt arī saites uz citām Citroën vai Stellantis Auto SAS vietnēm / lietojumprogrammām vai uz mūsu Citroën mazumtirgotāju vietnēm / lietojumprogrammām, pilnvarotām darbnīcām, citiem saistītiem uzņēmumiem vai sociālo mediju vietnēm. Noklikšķinot uz šādas saites uz jebkuru citu Citroën vai trešo personu vietni / lietojumprogrammu, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīm vietnēm / lietojumprogrammām ir savas datu aizsardzības politikas. Lūdzu, pārbaudiet viņu konfidencialitātes politikas, lietojot šīs vietnes / lietojumprogrammas.

 

Šajā vietnē var būt arī iFrames ar citu Citroën vai Stellantis Auto SAS vietņu vai trešo personu vietņu saturu. Citroën nav atbildīgs par trešo pušu saturu, kas tiek parādīts iFrames. Tajā sniegtā informācija ir tikai šo vietņu īpašnieku atbildība. Citroën nekontrolē un neuzņemas atbildību par neatkarīgu vietņu saturu un nodrošina šo ārējo saturu apmeklētājiem viņu ērtībai. Rezultātā, apmeklējot lapu ar šādu saturu, jums var tikt parādīti sīkfaili no šīm trešo pušu vietnēm. Citroën nekontrolē šo sīkfailu izplatīšanu. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, skatiet Citroën sīkfailu politiku vai trešās puses privātuma politiku.

 

Informējam, ka Citroën nevar uzņemties nekādu atbildību vai atbildību par trešo personu vietnēm vai lietojumprogrammām.

   

Mijiedarbība ar sociālajiem tīkliem

3.1 Klientu aprūpe un palīdzība, izmantojot sociālo mediju

 

Jūs varat sazināties ar mums arī caur mūsu sociālo mediju kanāliem. Piemēram, ja jūs sūtāt mums ziņojumu vai izliekat kaut ko mūsu sociālo mediju kanālos, mēs varam izmantot jūsu ziņojumā vai ierakstā ietverto informāciju, lai sazinātos ar jums saistībā ar jautājumu, ar kuru sazinājāties, izmantojot jūsu izmantoto sociālo mediju kanālu. Lai sniegtu jums nepieciešamo palīdzību, mēs varam lūgt jūs sniegt tiešu vai privātu ziņojumu, piemēram, sīkāku informāciju par jautājumu, vārdu, e-pastu, VIN, tālruni, atrašanās vietu (pilsētu / novadu) un / vai marku, modeli un sava transportlīdzekļa gads. Jūsu sniegtā informācija netiks izmantota tiešajam mārketingam; pakalpojumu un produktu uzlabošanas tirgus izpēte tiks veikta tikai, pamatojoties uz apkopotiem (anonimizētiem) datiem.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka savā ziņojumā vai ziņojumā nevajadzētu iekļaut nekādus sensitīvus datus (piemēram, informāciju par rases vai etnisko izcelsmi, politiskajiem uzskatiem, reliģisko vai filozofisko pārliecību vai veselību). Ņemiet vērā, ka, ja jūs kaut ko izliekat publiskajā sociālo mediju kanālā, iespējams, kāds to varēs izlasīt.

 

3.2 Saites uz sociālajiem tīkliem / sociālo mediju spraudņiem

 

Mūsu vietnē ir saites uz sociālajiem tīkliem.

 

Lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, apmeklējot mūsu vietni, mēs neizmantojam sociālos spraudņus. Tā vietā HTML saites tiek iegultas vietnē / lietojumprogrammā, ļaujot ērti kopīgot saturu sociālo mediju platformās. Saites iegulšana novērš tiešu savienojumu ar dažādiem sociālo mediju tīkla serveriem, atverot lapu no mūsu vietnes. Noklikšķinot uz vienas no pogām, tiek atvērts pārlūkprogrammas logs, kas novirza lietotāju uz attiecīgā pakalpojumu sniedzēja vietni, kurā (pēc pieteikšanās) var izmantot, piemēram, pogu “Patīk” vai “Kopīgot”.

 

Lai iegūtu papildinformāciju par datu apstrādes mērķi un apjomu un turpmāku personiskās informācijas izmantošanu pakalpojumu sniedzējā un tā vietnēs, kā arī par jūsu tiesībām un iespējamiem iestatījumiem jūsu privātuma aizsardzībai, lūdzu, skatiet attiecīgā pakalpojumu sniedzēja informāciju par datu aizsardzību.

 

 

Facebook:   http://www.facebook.com/policy.php  

Google:       https://policies.google.com/privacy

Twitter:        https://twitter.com/privacy

Instagram:   https://help.instagram.com/155833707900388

You Tube:    https://policies.google.com/privacy

LinkedIn:      https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy

 

 

Ja izvēlaties saņemt mārketingu no Citroën

 

 

Piekrītot Mārketingam, jūs piekrītat, ka jūsu personas datus un informāciju, kuru jūs sniedzat kā daļu no pieteikuma, apstrādās Auto-Bon Baltic OÜ (“Citroën”) kā kontrolieris personalizēta mārketinga un tirgus izpētes nodrošināšanas nolūkā.

 

 

Jūsu informācija tiks apstrādāta un kopīgota tālāk uzskaitītajiem mērķiem un šādiem adresātiem:

 

 

Izmantojamās informācijas veids

Kāpēc mēs to izmantojam

Ar ko mēs tajā dalāmies

Vārds, uzvārds un kontaktinformācija, piemēram, e-pasta adrese, tālruņa numurs un pasta adrese, un jebkura cita saistītā informācija, kas jums sniegta.

 

Informācija par jūsu transportlīdzekli, ieskaitot transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN), reģistrācijas numuru, diagnostikas traucējumu kodus un saistītos datus, piem. transportlīdzekļa vadības bloka notikumu dati un apkopes vēsture, kā arī notikumu prognozēšanas informācija.

Lai sniegtu padomus par mūsu produktiem, pakalpojumiem un piedāvājumiem, kuri, mūsuprāt, varētu jūs interesēt, un atgādinātu par svarīgiem notikumiem, kas attiecas uz jūsu transportlīdzekli

 

 

 

Stellantis N.V. Lijnden (Nīderlande), Singaporestraat 92, 1175

 

Mēs arī dalāmies ar jūsu informāciju ar mūsu mārketinga partneriem un aģentūrām, lai viņi varētu mums sniegt zināšanas, lai atbalstītu mūsu mērķtiecīgos mārketinga centienus.

 

 

Informācijas atjaunināšana

 

Jūsu personas dati tiks glabāti iepriekš minētajiem mērķiem trīs gadus pēc pēdējās sazināšanās ar Citroën.

Tiešā mārketinga nolūkos mēs ar jums sazināsimies tikai tad, ja esat devis savu piekrišanu saskaņā ar Art. Vispārīgā regula par personas datu aizsardzību (6. panta 1. punkta a) apakšpunkts).

 

JA JŪS VĒLētos PĀRTRAUKT SAŅEMT TIRDZNIECĪBU NO Citroën

 

Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, lai atteiktos no abonēšanas, varat noklikšķināt uz saites biļetena beigās. Lai atteiktos no citiem paziņojumiem, lūdzu, sazinieties ar dataaitse@autobon.ee. Tomēr jums jāapzinās, ka piekrišanas atsaukšana neietekmē apstrādes likumību, pamatojoties uz piekrišanu, pirms tā tiek atsaukta, un ka, tā kā Citroën mazumtirgotāji ir neatkarīgas juridiskas personas, jums būs jāsazinās ar viņiem atsevišķi, lai pārvaldītu viņu mārketinga preferences .

 

4. jūsu tiesības

Kā datu subjekts datu aizsardzības likumi piešķir jums vairākas tiesības attiecībā uz jūsu personisko informāciju. Jums ir tiesības piekļūt savai personīgajai informācijai, lai jūsu personiskā informācija tiktu labota vai izdzēsta (tiesības tikt aizmirstai). Jums ir tiesības ierobežot personiskās informācijas apstrādi, pieprasīt, lai tā tiktu pārsūtīta trešajai pusei kopīgi strukturētā formātā. Jums ir arī tiesības iebilst pret jūsu personiskās informācijas apstrādi. Ja jūs iebilstat pret to, ka jūsu personiskā informācija tiek apstrādāta mārketinga nolūkos, mēs izpildīsim šo pieprasījumu. Ja jūs iebilstat pret citu apstrādi, mēs rūpīgi izskatīsim jūsu pieprasījumu. Mēs nevēlamies apstrādāt jūsu personisko informāciju mērķiem, kurus jūs arī nevēlaties, tomēr jums jāapzinās, ka iepriekš minētās tiesības nav absolūtas un dažos gadījumos var nebūt piemērojamas.

 

 

Ja jūsu vēršanās pie uzņēmuma “Auto-Bon Baltic OÜ” saistībā ar datu aizsardzību nav devusi apmierinošu rezultātu, jums ir tiesības iesniegt atbilstošos iebildumus uzņēmumam “Auto-Bon Baltic OÜ” vai arī iesniegt sūdzību attiecīgajā uzraudzības iestādē:

 

Datu aizsardzības inspekcija
Blaumaņa iela 11/13-15, Rīga, LV-1011
Tālr. : 67 22 31 31, Fakss : 67 22 35 56
E-pasts : info@dvi.gov.lv
tīmekļa vietne: https://www.dvi.gov.lv/lv/ 

 

5. izmaiņas konfidencialitātes politikā

Visas turpmākās izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā tiks publicētas šajā vietnē. Tādēļ jums tas periodiski jāpārskata, lai mainītu mūsu konfidencialitātes politiku.

6. sazināšanās ar mumsJa jums rodas jautājumi par jūsu tiesībām saistībā ar jūsu personas datu apstrādi vai arī par to, kā mēs vācam un izmantojam personas datus, vai arī jūs neesat apmierināts(-a) ar veidu, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, jūs varat sazināties ar mums:

Auto-Bon Baltic OÜ
Adrese: Jälgimäe tee 1, Tänassilma 76406, Harjumaa, Igaunija
E-pasts: info@auto-bon.ee