SKIP TO CONTENT

SĪKFAILU POLITIKA

Šajā lapā ir paskaidrots, kas jums jāzina par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes mūsu vietnēs (citroen.lv, info.citroen.lv un Citroën Latvija izplatītāju vietnēs), un kā izvēlēties tās pārvaldīt vai noņemt, ja vēlaties to darīt.

 

 

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir nelieli faili, kas tiek sūtīti no mūsu interneta vietnes uz jūsu datoru vai mobilo tālruni, lai uzlabotu jūsu interneta pārlūkošanas procesu. Tas tiek paveikts, iegaumējot jūs un jūsu individuālās preferences, piemēram, jūsu atrašanās vietu.

 

Taču neraizējieties – no mūsu interneta vietnes sūtītos sīkfailus spējam izlasīt tikai mēs paši, un mēs nekādā gadījumā neizpaudīsim šo informāciju nekādām trešajām pusēm.

 

 

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKFAILUS?

Mēs izmantojam sīkfailus vairākos dažādos veidos:

The cookies on our websites are used in various different ways:

1) Anonīmie analītiskie sīkfaili

Mūsu izmantotajos analītiskajos sīkfailos tiek glabāta anonīma informācija par to, kuras lapas lietotāji apmeklē, cik ilgu laiku tie pavada vietnē, kā tie nokļūst tajā un uz kādām saitēm klikšķina. Šo sīkfailu piegādātā informācija palīdz mums analizēt mūsu apmeklētāju profilu, pārliecināties, vai mūsu vietnes atbilst jūsu vajadzībām un uzzināt, kā mēs varētu vēl vairāk uzlabot jūsu interneta pārlūkošanas procesu. Anonīmajos analītiskajos sīkfailos netiek ievākta vai glabāta jūsu personas informācija (piemēram, vārdi un uzvārdi vai adreses), tātad ar šīs informācijas palīdzību nav iespējams jūs identificēt. Taču, ja kāds lietotājs piesakās internetā testa braucienam, mēs varbūt salīdzināsim anonīmos analītiskos sīkfailus ar viņa iesniegto personas informāciju testa brauciena pieteikumā un salīdzināsim šo apvienoto informāciju ar mūsu jauno automobiļu klientu datubāzi, lai varētu labāk izprast mūsu jauno automobiļu klientu pārvietošanos internetā. Tas mums ļauj optimizēt piedāvājumu mūsu klientiem internetā. Taču arī šādā gadījumā mēs neizpaudīsim apvienoto informāciju trešajām pusēm.

 

2) Klientu atsauksmju anketas

Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs, tāpēc laiku pa laikam mēs vēlamies uzzināt atsauksmes, veicot aptaujas mūsu vietnēs. Šeit sīkfaili tiek izmantoti, lai atkārtoti nesūtītu jums aicinājumus piedalīties.

 

3) Trešo pušu sīkfaili

Lielāko daļu Citroën reklāmu, ko jūs varat aplūkot citās interneta vietnēs, tur ir ievietojušas trešās puses. Šajos gadījumos anonīmie sīkfaili tiek izmantoti izsekošanai, cik daudzi lietotāji un cik bieži apskata kādu konkrētu reklāmu. Jebkāda šo sīkfailu atrasta informācija var tikt izmantota, lai mērķtiecīgi piedāvātu jums reklāmas citās interneta vietnēs. Tā kā šīs reklāmas neatrodas Citroën vietnēs, mēs nespējam ne lasīt, ne rakstīt šos sīkfailus.

 

Automobiles Citroën izmanto citus trešo pušu sīkfailus, lai analizētu klientu pārvietošanos Stellantis Auto SAS interneta vietnēs un reklāmas plakātos. Šos sīkfailus sūta Automobiles Citroën vai uzņēmuma tehnisko pakalpojumu sniedzēji, kuri piekļūst mūsu interneta vietnes saturam un sadaļām, lai izvērtētu tos un veiktu izmaiņas to organizācijā satura un kategoriju jomā. Gadījumos, kad tas ir iespējams, šie sīkfaili arī konstatē navigācijas problēmas, ļaujot mums atvieglot mūsu pakalpojumu izmantošanu. Šie sīkfaili iegūst tikai anonīmu statistiku un apmeklējumu skaitu, taču neiegūst nekādus personas datus. Šie sīkfaili tiks izmantoti arī šīs vietnes, kā arī citu vietņu un Stellantis Auto SAS reklāmas plakātu personalizācijai. Šo novērtēšanas sīkfailu kalpošanas laiks nepārsniedz 90 dienas.

Citroën lietotās sīkdatnes

Ja jūsu interneta pārlūkprogrammas preferences to pieļauj, vairākums interneta vietņu sūtīs sīkfailus uz jūsu datoru vai mobilo tālruni. Taču jūs varat izmainīt šos uzstādījumus. Veids, kā to paveikt, dažādās pārlūkprogrammās ir atšķirīgs, taču visbiežāk tas būs jādara izvēlnē “Opcijas” vai “Preferences”.

Lai nodrošinātu vislabāko un ērtāko Citroën  vietnes pārlūkošanu, mēs ļoti iesakām atstāt sīkfailu darbību aktivizētu.

 

Citroën  un trešo pušu izmantotie sīkfaili

Sīkfails no Sīkfaila nosaukums Sīkfailu raksturojums
Citroën  ASP.NET_SessionId  Tas nodrošina jaunu nejaušu vērtību katrai jaunai lietotāja sesijai, kas ļauj servera tehnoloģijai serverī īslaicīgi saglabāt lietotāja specifiskos datus.
Citroën  CFG3D.SFG  To izmanto, lai saglabātu sesijas ID klientiem, kuri izvēlas saglabāt savas automašīnas konfigurācijas.
Citroën  GCAMCookie  Tas palīdz mums izsekot naudas efektivitātei, ko mēs tērējam mūsu digitālā mārketinga kampaņām, sasaistot mediju izvietošanu ar pārdošanu.
Citroën  Citroen.pays  To izmanto, lai saglabātu lietotāja valsts un valodas preferences.
Citroën  PHPSESSID  Tas nodrošina jaunu nejaušu vērtību katrai jaunai lietotāja sesijai, kas ļauj servera tehnoloģijai serverī īslaicīgi saglabāt lietotāja specifiskos datus.
Citroën  CPPFRONT  Mēs strādājam pie tā, lai jums sniegtu precīzāku informāciju par šiem jautājumiem.
Citroën  APACDCRFEND  Tas nodrošina jaunu nejaušu vērtību katrai lietotāja pieprasītajai un nosūtītajai veidlapai, lai serverī īslaicīgi saglabātu lietotāja specifiskos datus.
MyCitroën
MyCitroenOpenId
MyCitroën
ASP.NET_SessionID 
Tiks izmantota slepenas atslēgas glabāšanai openid un lai uzzinātu, vai ir pieprasīta atteikšanās. Izmanto, lai saglabātu pieteikšanās informāciju. Izmanto sesijas ID glabāšanai.
Citroën mobile website
csrftoken
django_language
boussole 
Aizsardzība pret vairāku vietņu skriptu automātisko valodas Compass lietotnes vietējo iestatījumu noteikšanu

Personiskā reklāma: kā darbojas?

Sīkfaili tiek ievietoti datorā īpašā mapē, un atkarībā no apmeklētajām tīmekļa vietnēm tie var iegaumēt:

 

• Tīmekļa lapas, kuras esat nesen apmeklējis

 

• Produkti, kas jūs interesē

 

• Informācijas sistēma (valoda, valsts, operētājsistēma, pārlūks utt.), Lai optimizētu displeju nākamajā mūsu vietņu apmeklējumā.

 

Citroën personiskā reklāma

Citroën ieceltais CentralTag pakalpojums ļauj apmeklētājiem saņemt personalizētu reklāmu atbilstoši viņu pēdējām pārlūkošanas darbībām (piemēram, interesei par transportlīdzekli, pārlūkojot Citroën vietnes: tostarp www.citroen.lv).Ja vairs nevēlaties redzēt šīs personalizētās reklāmas, varat deaktivizēt šo personalizāciju šeit: http://www.centraltag.com/commercial/policy/citroen.action

 

Tā kā CentralTag ir NAI (Network Advertising Initiative) dalībniece, abonēšanu var atcelt arī vietnē: http://www.networkadvertising.org/

 

Ja nevēlaties, lai mūsu vietne apkopotu Krux trešās puses sīkfailus: varat deaktivizēt šīs sīkdatnes vietnē www.youronlinechoices.com

 

Apmeklējiet vietni www.youronlinechoices.com, lai uzzinātu vairāk par tiešsaistes uzvedības reklamēšanu un aplūkotu citu IAB dalībnieku uzņēmumu bloķēšanas iespējas.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka reklāmas joprojām tiks rādītas, atrodoties internetā, taču tās vairs nebūs balstītas uz jūsu interesējošajām jomām

 

 

Sams sīkfailu politika

Saturs

 

1. Kas ir “sīkfaili”?

2. Kā Jūs tiekat informēts?

3. Pārvaldiet savus sīkfailus 

4. Kādas sīkfailu kategorijas šī vietne izmanto un kādam nolūkam (ies)?

5. Izmaiņas sīkfailu politikā

6. Sazinieties ar mums

 

Kad piekļūstat mūsu vietnei, mēs (vai mūsu partneri) varam Jūsu ierīcē instalēt dažādu kategoriju sīkfailus un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai atpazītu Jūsu ierīces pārlūkprogrammu, ar Jūsu piekrišanu, kad tā ir nepieciešama, kamēr attiecīgā sīkdatne ir derīga.

 

Vietnes pārzinis vai apstrādātājs ir norādīts Paziņojumā par konfidencialitāti 

Lūdzam, rūpīgi izlasīt šo politiku, pirms vietnes izmantošanas Tajā ir izskaidrots, kā mēs izmantojam sīkfailus un kā Jūs varat tos pārvaldīt.

 

1. Kas ir “sīkfaili”?

“Sīkfails” ir neliels fails, ko mūsu vietne lūdz Jūsu pārlūkprogrammai saglabāt Jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī, planšetdatorā utt.), apmeklējot šo vietni.

Pateicoties sīkfailiem, mēs varam piedāvāt Jums pielāgotas tīmekļa lapas, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām, lai padarītu Jūsu pieredzi personiskāku. Kā norādīts šajā politikā, mēs izmantojam arī trešo pušu sīkfailus, kas ir sīkfaili no domēna, kas atšķiras no Jūsu apmeklētās vietnes domēna, mūsu reklāmas un mārketinga darbībām. Dažas sīkfaili ir svarīgi šīs vietnes funkcionalitātei un tiek automātiski aktivizēti, kad apmeklējat vietni. Daži sīkfaili ļauj mums nodrošināt Jums pakalpojumus un funkcijas, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām, kā arī pielāgot mūsu pakalpojumus, lai nodrošinātu vieglu un ātru vietnes darbību.

 

2. Kā Jūs tiekat informēts?

Pirmo reizi piekļūstot mūsu vietnei, Jūs ar paziņojumu “Mēs augstu vērtējam Jūsu privātumu” tiekat informēts, ka mēs izmantojam sīkfailus. Šis paziņojums informē, kādas sīkfailu kategorijas tiek izmantotas mūsu vietnē. Atsevišķi sīkfaili ir aprakstīti tālāk 4. sadaļā.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus mūsu vietnē, lūdzu, skatiet mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti

 

3. Pārvaldiet savus sīkfailus

Jūs varat piekļūt mūsu sīkfailu pārvaldības rīkam, lai pārvaldītu savas sīkfailu preferences katrai sīkfailu kategorijai (izņemot būtiskos sīkfailus, kurus mūsu sistēmās izslēgt nevar), noklikšķinot uz pogas “Sīkfailu iestatījumi”.

Nākamajā sadaļā mēs Jūs informēsim par mūsu vietnē izmantotajiem sīkfailiem. Ja nepiekrītat atsevišķu sīkfailu iestatīšanai, varat deaktivizēt attiecīgo sīkfailu, noklikšķinot uz norādītās saites. Ja nav tiešu saišu uz dažu sīkfailu deaktivizēšanu, varat ierobežot sīkfailu izmantošanu pārlūkprogrammas iestatījumos.

 

4. Kādas sīkfailu kategorijas izmanto vietne un kādam nolūkam(-iem)?

Vietnē izmantoti šādu kategoriju sīkfaili:

 • Būtiski sīkfaili
 • Mārketinga sīkfaili
 • Sociālo mediju sīkfaili
 • Auditorijas / veiktspējas sīkfaili

 

Sesijas sīkfaili ir pagaidu sīkfaili, kas tiek saglabāti Jūsu pārlūkprogrammas sīkfailu failā līdz pārlūkprogrammas sesijas beigām.

Pastāvīgie sīkfaili paliek Jūsu pārlūkprogrammas sīkfailu failā ilgāku laiku. Šis laika periods būs atkarīgs no Jūsu interneta pārlūkprogrammas iestatījumos veiktās izvēles. Pastāvīgie sīkfaili ļauj nosūtīt informāciju tīmekļa serverim katru reizi, kad kāds apmeklē vietni.

 

(i)              Būtiski sīkfaili ļauj mūsu lietotājiem pārvietoties vietnē un izmantot tās funkcijas. Šos sīkfailus mūsu sistēmās nevar izslēgt. Bez šiem sīkfailiem, piemēram, autorizēšanās nebūs iespējama.

Mēs izmantojam būtiskus sīkfailus, lai:

 • pārliecinātos, ka tīmekļa vietnes funkcijas tiek izpildītas pareizi;
 • ļautu Jums vietnē saglabāt informāciju par Jūsu atlasītajiem produktiem, pakalpojumiem vai informāciju par veidlapu, kuru, iespējams, esat aizpildījis;
 • ļautu Jums piekļūt Jūsu personiskajai telpai mūsu vietnē;
 • pielāgotu vietnes izskatu atbilstoši Jūsu vēlmēm (valoda, formāts utt.);
 • piemērotu drošības līdzekļus autorizējoties.

 

Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai tā bloķētu vai brīdinātu Jūs par šiem sīkfailiem, taču Jums var rasties grūtības piekļūt vietnei vai tās pakalpojumiem.

Mūsu vietnē izmantoto būtisko sīkfailu aprakstu skatiet šeit:

Sīkfaili Mērķis(-i) Uzglabāšanas termiņš
Amazon Web Services Šie sīkfaili ļauj mums piešķirt servera trafiku, lai lietotāja pieredze būtu pēc iespējas vienmērīgāka. Lai noteiktu, kurš serveris pašlaik ir vispiemērotākais, tiek izmantots tā sauktais slodzes līdzsvarotājs. Ģenerētā informācija nevar identificēt Jūs kā personu. Pastāvīgi
Drupal Šis sīkfails identificē lietotāju un ļauj lietotājam izveidot savienojumu ar pieteikšanos, izmantojot vienoto pierakstīšanos ar Stellantis Auto SAS lietotāju un paroli. Pastāvīgi
Stellantis Auto SAS GDPR Šie sīkfaili ieraksta dotās piekrišanas, lai lietotāju izvēles tiktu atgādinātas par katru sesiju. Pastāvīgi

 

(i)              Auditorijas / veiktspējas sīkfaili apkopo informāciju par to, kā lietotāji izmanto mūsu vietni (auditorijas mērīšana) un lietotāja darbībām internetā. Tie palīdz mums uzlabot mūsu vietnes funkcijas, redzēt jomas, kas visvairāk interesē mūsu lietotājus, un uzzināt vairāk par mūsu reklāmas kampaņu efektivitāti. Tas viss palīdz mums piedāvāt saviem lietotājiem pakalpojumus un funkcijas, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām. 

Mēs izmantojam auditorijas / veiktspējas sīkfailus, lai:

 • veidotu statistiku par to, kā tiek izmantota mūsu vietne;
 • redzētu, cik efektīvas ir mūsu reklāmas kampaņas;
 • pārskatītu ar personu nesaistītu lietotāju uzvedību un tādējādi uzlabotu mūsu vietni.

 

Daži no veiktspējas sīkfailiem tiek nodrošināti no pilnvarotas trešās puses, bet mēs neļaujam izmantot sīkfailus citiem mērķiem, kā vien šajā sīkfailu politikā norādīts.

Šiem veiktspējas un izsekošanas sīkfailiem ir nepieciešama Jūsu iepriekšēja piekrišana. Ja Jūs neatļaujat šos sīkfailus, tam nevajadzētu ietekmēt mūsu vietnes lietošanu.

Mūsu vietnē izmantoto auditorijas / veiktspējas sīkfailu aprakstu skatiet šeit:

 

Sīkfaili Mērķis(-i) Uzglabāšanas termiņš Sīkfailu bloķēšana
[m] Insights Pixel Nodrošinātais pakalpojums: Insights, Analytics un Consumer and Media Planning. Apkopotie dati ļauj aģentūrai/klientam uzzināt vairāk par apmeklētāju iezīmēm. Šos datus var izmantot, lai izveidotu atkārtotas mērķauditorijas atlases segmentus aktivizēšanai vai modelēšanai. Sesijas sīkfaili https://www.groupm.com/mplatform-privacy-notice
Adobe Analytics Lai nepārtraukti optimizētu mārketinga komunikāciju,Citroën izmanto Adobe Inc/Google analītisko programmatūru "Adobe Analytics" un "Google Analytics". Tas ļauj pārraudzīt tiešsaistes uzvedību attiecībā uz laiku, ģeogrāfisko atrašanās vietu un šīs vietnes izmantošanu. Šī informācija tiek apkopota, izmantojot "izsekošanas pikseļus" un/vai sīkfailus. Informācija, kas savākta, izmantojot izsekošanas pikseļus un/vai sīkfailus, ir anonīma un netiks saistīta ar personas informāciju. Sesijas sīkfaili https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html
Adobe Dynamic Tag Management Tagu pārvaldības sistēma, kas pārvalda un atjaunina tagus un koda fragmentus mūsu vietnēs un mobilajās lietotnēs. Sesijas sīkfaili https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html
Amazon Product Ads Amazon ir DSP, ko pārvalda GroupM Trading Desk. Amazon nesaņem nekādus personas datus. Reklāmguvumu skaitīšanai ievietojiet tikai reklāmguvuma pikseli. Pastāv arī iespēja ieviest atkārtotas mērķauditorijas atlases pikseļus. Amazon ievieto sīkfailus Citroën lietotājiem, lai viņi izvēlētos labākās reklāmas, pamatojoties uz to navigāciju Citroën tīmekļa vietnē, un uzskaitītu reklāmguvumus, lai saņemtu statistikas ieteikumus. Sesijas sīkfaili https://services.amazon.com/privacy-policy.html
Bing Ads Universal Event Tracking (UET) Šie sīkfaili mērīs klikšķu un darbību reklāmguvumus šajā tīmekļa vietnē, lai optimizētu reklāmas kampaņas. Šīs tiešsaistes reklāmu izsekošanas sīkdatnes parāda jums atbilstošas tiešsaistes reklāmas, pamatojoties uz to, ko esat skatījis, uz kā esat noklikšķinājis un kuras vietnes lapas esat apmeklējis. Sesijas sīkfaili https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement 
Google Analytics Šos sīkfailus Google Analytics izmanto, lai novērtētu mūsu platformas veiktspēju. Tas identificē katru vietnes lietotāju un saglabā informāciju, piemēram, sesijas ilgumu, skatītās lapas. Informācija par reālo lietotāja identitāti nav zināma vai saglabāta. Pastāvīgi https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/
Google Tag Manager Tagu pārvaldības sistēma, kas pārvalda un atjaunina tagus un koda fragmentus mūsu vietnēs un mobilajās lietotnēs. Sesijas sīkfaili https://www.google.com/policies/privacy/
LinkedIn Insight Profesionāls sociālais tīkls, tātad pakalpojumi talantu risinājumu, mācību risinājumu, pārdošanas risinājumu un mārketinga risinājumu jomā. LinkedIn iegūst IP adresi un pārbauda, vai tīmekļa vietnes apmeklētājs ir LinkedIn dalībnieks. Sesijas sīkfaili https://www.linkedin.com/legal/cookie-policy
LiveAgent Šie sīkfaili ir saistīti ar LiveAgent tehnoloģiju, kas nodrošina tiešsaistes tērzēšanas un klientu atbalsta funkcionalitāti. Sesijas sīkfaili https://www.liveagent.com/privacy-policy/
LivePerson Šie sīkfaili ir saistīti ar programmatūru LivePerson. Tā pārrauga pašreizējo aktīvo (vai pēdējo) sesiju un identificē apmeklētājus atkārtotos apmeklējumos. Sesijas sīkfaili https://www.liveperson.com/policies/privacy/
Matomo (Piwik Analytics) Apmeklējot mūsu vietni, mēs saglabājam: tīmekļa vietni, no kuras mūs apmeklējāt, Jūsu apmeklētās vietnes daļas, apmeklējuma datumu un ilgumu, anonīmo IP adresi, ierīces informāciju (ierīces tips, operētājsistēmas ekrāna izšķirtspēja, valoda, valsts, kurā atrodaties, un tīmekļa pārlūkprogrammas tipu), ko izmantojāt apmeklējuma laikā, un vēl daudz ko citu. Mēs apstrādājam šos lietojuma datus pakalpojumā Matomo Analytics statistikas nolūkos, lai uzlabotu mūsu vietni un atpazītu un apturētu jebkādu ļaunprātīgu izmantošanu. Sesijas sīkfaili https://piwikpro.de/opt-out/

 

(i)             Mārketinga / sociālo mediju sīkfaili, tostarp atkārtotas mērķauditorijas atlases sīkfaili, ļauj mums piedāvāt interesantākus piedāvājumus saviem lietotājiem. Pārlūkprogrammas sesiju laikā lietotāja ierīcē tiek saglabāti atkārtotas mērķauditorijas atlases sīkfaili. Tie ļauj reklamēt mūsu produktus partneru un sociālo mediju vietnēs lietotājiem, kuri ir interesējušies par mūsu produktiem. 

 

Mēs izmantojam mārketinga / sociālo mediju sīkfailus, lai:

 • rādītu Jums reklāmu, kas ir pielāgota Jūsu vajadzībām;
 • kopīgotu mūsu vietnes saturu ar citiem cilvēkiem;
 • dalītos ar citiem Jūsu skatījumā vai viedoklī par vietnes saturu.

 

Ja neatļausiet šos sīkfailus, Jūs neredzēsiet mūsu mērķauditorijas reklāmu dažādās vietnēs un, iespējams, nevarēsit mijiedarboties ar sociālo tīklu(-iem) un citu partneru vietnēm.

Mūsu vietnē izmantoto mārketinga / sociālo mediju sīkfailu aprakstu skatiet šeit:

 

Küpsis Eesmärk (eesmärgid) Säilitamise tähtaeg Küpsiste blokeerimine
AppNexus AppNexus ir vismodernākā platforma reāllaika tiešsaistes reklāmu iegādei. AppNexus piedāvā patentētu vārteju vadošajām reklāmu apmaiņām un reklāmu krājumu apkopotājiem, kā arī mākoņdatošanas iespējas neierobežotai mērogošanai. AppNexus ievieto sīkfailus Citroën lietotājiem, lai viņi izvēlētos labākās reklāmas, pamatojoties uz to navigāciju Citroën tīmekļa lapā, un uzskaitītu reklāmguvumus statistikai. Sesijas sīkfaili https://www.appnexus.com/en/company/platform-privacy-policy-de1#choices
Bing Microsoft Advertising Šos sīkfailus Microsoft izmanto, lai anonīmi identificētu lietotāju sesijas un palīdzētu mums novērtēt mūsu mārketinga kampaņu efektivitāti. Pastāvīgi https://about.ads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads 
DoubleClick DoubleClick ir digitālā mārketinga tehnoloģiju un pakalpojumu nodrošinātājs. Uzņēmumi dodas uz DoubleClick, lai iegūtu pieredzi reklāmu rādīšanā, multivides, video, meklēšanas un saistīto uzņēmumu mārketingā un palīdzētu tiem maksimāli izmantot digitālās vides iespējas. Sesijas sīkfaili https://www.google.com/policies/privacy/
DoubleClick Floodlight DoubleClick ir digitālā mārketinga tehnoloģiju un pakalpojumu nodrošinātājs. Uzņēmumi dodas uz DoubleClick, lai iegūtu pieredzi reklāmu rādīšanā, multivides, video, meklēšanas un saistīto uzņēmumu mārketingā un palīdzētu tiem maksimāli izmantot digitālās vides iespējas. Sesijas sīkfaili https://www.google.com/policies/privacy/
Facebook Pixel Sīkfaili ļauj Facebook piedāvāt Jums Facebook produktus un izprast informāciju, ko saņemam par Jums, tostarp informāciju par citu tīmekļa vietņu un lietotņu izmantošanu neatkarīgi no tā, vai esat reģistrējies, vai pieteicies. Lietotajos sīkfailos tiek glabāta informācija par mūsu vietnes lapām, kuras apmeklējāt, un reklāmas kampaņām, kuras esat skatījis vai uz kurām noklikšķinājāt. Sesijas sīkfaili https://www.facebook.com/policies/cookies/ 
Google Ads

Google Ads ir Google reklamēšanas sistēma, kurā reklāmdevēji nosaka cenu noteiktiem atslēgvārdiem, lai viņu reklāmas, uz kurām var noklikšķināt, tiktu rādītas Google meklēšanas rezultātos. Tā kā reklāmdevējiem ir jāmaksā par šiem klikšķiem, šādi Google nopelna naudu no meklēšanas.

Tiešsaistes reklāmu izsekošanas sīkfaili izsekos un rādīs jums atbilstošas tiešsaistes reklāmas, pamatojoties uz to, ko esat skatījis un kur esat klikšķinājis, kā arī mūsu vietnes lapas, kuras esat apmeklējis.

Sesijas sīkfaili https://www.google.com/policies/privacy/
IgnitionOne IgnitionOne Customer Intelligence ļauj uzņēmuma mārketinga speciālistiem identificēt, novērtēt un piesaistīt savus klientus. IgnitionOne Customer Intelligence nodrošina vienotu platformu klientu datu novirzīšanai no dažādām sistēmām, lai nodrošinātu efektīvu daudzkanālu mērķauditorijas atlasi un personalizēšanu. Sesijas sīkfaili https://oo.netmng.com/optout.php 
Netmining Netmining piedāvā reklāmas tīkla mērķauditorijas atlases risinājumus, tostarp pielāgotu mērķauditorijas atlasi, atkārtotu mārketingu un video, kas izmanto reāllaika klientu informāciju, lai uzlabotu displeja veiktspēju. Izmantojot auditorijas profilēšanas programmu, kas izprot katra indivīda intereses un pirkšanas tieksmi, Netmining ļauj uzņēmumiem nodrošināt ļoti atbilstošu un personalizētu tiešsaistes reklāmu visā klienta dzīves ciklā. Sesijas sīkfaili https://optout.netmng.com/optout.php 
Twitter Conversion Tracking Twitter tags sniegs informāciju par mūsu vietnes lapām, kuras esat apmeklējis, un informāciju par reklāmas kampaņām, kuras esat redzējis vai uz kurām esat noklikšķinājis. Sesijas sīkfaili https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement
WyWy Rezultātu ģenerēšanas nolūkos, izmantojot portālu TV Squared, attiecībā uz vienu vai vairākām kampaņām, kas ļauj Citroën (un tās aģentūrai) izmērīt un optimizēt Citroën TV reklāmu veiktspēju; un izveidot šādu datu anonimizāciju un apkopošanu. Sesijas sīkfaili https://tvsquared.com/privacy-policy/
Xaxis Šie sīkfaili tiek izmantoti reklāmas nolūkos un saglabā informāciju, piemēram, unikālu sērijas numuru, izveides laikspiedolu un sīkfaila versiju. Pastāvīgi https://www.xaxis.com/opt-out/ 

 

5. Izmaiņas sīkfailu politikā

Visas turpmākās izmaiņas mūsu sīkfailu politikā tiks publicētas vietnē. Tādēļ Jums tā periodiski jāpārskata, lai būtu informēts par izmaiņām mūsu sīkfailu politikā. Mēs Jūs informēsim par būtiskām izmaiņām un, ja nepieciešams, prasīsim Jūsu piekrišanu.

 

6. Sazinieties ar mums

info@auto-bon.ee