SĪKFAILU POLITIKA

Šajā lapā ir paskaidrots, kas jums jāzina par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes mūsu vietnēs (citroen.lv, info.citroen.lv un Citroën Latvija izplatītāju vietnēs), un kā izvēlēties tās pārvaldīt vai noņemt, ja vēlaties to darīt.

 

 

KAS IR SĪKFAILI?

Sīkfaili ir nelieli faili, kas tiek sūtīti no mūsu interneta vietnes uz jūsu datoru vai mobilo tālruni, lai uzlabotu jūsu interneta pārlūkošanas procesu. Tas tiek paveikts, iegaumējot jūs un jūsu individuālās preferences, piemēram, jūsu atrašanās vietu.

 

Taču neraizējieties – no mūsu interneta vietnes sūtītos sīkfailus spējam izlasīt tikai mēs paši, un mēs nekādā gadījumā neizpaudīsim šo informāciju nekādām trešajām pusēm.

 

 

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKFAILUS?

Mēs izmantojam sīkfailus vairākos dažādos veidos:

The cookies on our websites are used in various different ways:

1) Anonīmie analītiskie sīkfaili

Mūsu izmantotajos analītiskajos sīkfailos tiek glabāta anonīma informācija par to, kuras lapas lietotāji apmeklē, cik ilgu laiku tie pavada vietnē, kā tie nokļūst tajā un uz kādām saitēm klikšķina. Šo sīkfailu piegādātā informācija palīdz mums analizēt mūsu apmeklētāju profilu, pārliecināties, vai mūsu vietnes atbilst jūsu vajadzībām un uzzināt, kā mēs varētu vēl vairāk uzlabot jūsu interneta pārlūkošanas procesu. Anonīmajos analītiskajos sīkfailos netiek ievākta vai glabāta jūsu personas informācija (piemēram, vārdi un uzvārdi vai adreses), tātad ar šīs informācijas palīdzību nav iespējams jūs identificēt. Taču, ja kāds lietotājs piesakās internetā testa braucienam, mēs varbūt salīdzināsim anonīmos analītiskos sīkfailus ar viņa iesniegto personas informāciju testa brauciena pieteikumā un salīdzināsim šo apvienoto informāciju ar mūsu jauno automobiļu klientu datubāzi, lai varētu labāk izprast mūsu jauno automobiļu klientu pārvietošanos internetā. Tas mums ļauj optimizēt piedāvājumu mūsu klientiem internetā. Taču arī šādā gadījumā mēs neizpaudīsim apvienoto informāciju trešajām pusēm.

 

2) Klientu atsauksmju anketas

Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs, tāpēc laiku pa laikam mēs vēlamies uzzināt atsauksmes, veicot aptaujas mūsu vietnēs. Šeit sīkfaili tiek izmantoti, lai atkārtoti nesūtītu jums aicinājumus piedalīties.

 

3) Trešo pušu sīkfaili

Lielāko daļu Citroën reklāmu, ko jūs varat aplūkot citās interneta vietnēs, tur ir ievietojušas trešās puses. Šajos gadījumos anonīmie sīkfaili tiek izmantoti izsekošanai, cik daudzi lietotāji un cik bieži apskata kādu konkrētu reklāmu. Jebkāda šo sīkfailu atrasta informācija var tikt izmantota, lai mērķtiecīgi piedāvātu jums reklāmas citās interneta vietnēs. Tā kā šīs reklāmas neatrodas Citroën vietnēs, mēs nespējam ne lasīt, ne rakstīt šos sīkfailus.

 

Automobiles Citroën izmanto citus trešo pušu sīkfailus, lai analizētu klientu pārvietošanos Groupe Stellantis interneta vietnēs un reklāmas plakātos. Šos sīkfailus sūta Automobiles Citroën vai uzņēmuma tehnisko pakalpojumu sniedzēji, kuri piekļūst mūsu interneta vietnes saturam un sadaļām, lai izvērtētu tos un veiktu izmaiņas to organizācijā satura un kategoriju jomā. Gadījumos, kad tas ir iespējams, šie sīkfaili arī konstatē navigācijas problēmas, ļaujot mums atvieglot mūsu pakalpojumu izmantošanu. Šie sīkfaili iegūst tikai anonīmu statistiku un apmeklējumu skaitu, taču neiegūst nekādus personas datus. Šie sīkfaili tiks izmantoti arī šīs vietnes, kā arī citu vietņu un Groupe Stellantis reklāmas plakātu personalizācijai. Šo novērtēšanas sīkfailu kalpošanas laiks nepārsniedz 90 dienas.

CITROËN LIETOTĀS SĪKDATNES

Ja jūsu interneta pārlūkprogrammas preferences to pieļauj, vairākums interneta vietņu sūtīs sīkfailus uz jūsu datoru vai mobilo tālruni. Taču jūs varat izmainīt šos uzstādījumus. Veids, kā to paveikt, dažādās pārlūkprogrammās ir atšķirīgs, taču visbiežāk tas būs jādara izvēlnē “Opcijas” vai “Preferences”.

Lai nodrošinātu vislabāko un ērtāko Citroën  vietnes pārlūkošanu, mēs ļoti iesakām atstāt sīkfailu darbību aktivizētu.

 

Citroën  un trešo pušu izmantotie sīkfaili

Sīkfails no Sīkfaila nosaukums Sīkfailu raksturojums
Citroën  ASP.NET_SessionId  Tas nodrošina jaunu nejaušu vērtību katrai jaunai lietotāja sesijai, kas ļauj servera tehnoloģijai serverī īslaicīgi saglabāt lietotāja specifiskos datus.
Citroën  CFG3D.SFG  To izmanto, lai saglabātu sesijas ID klientiem, kuri izvēlas saglabāt savas automašīnas konfigurācijas.
Citroën  GCAMCookie  Tas palīdz mums izsekot naudas efektivitātei, ko mēs tērējam mūsu digitālā mārketinga kampaņām, sasaistot mediju izvietošanu ar pārdošanu.
Citroën  Citroen.pays  To izmanto, lai saglabātu lietotāja valsts un valodas preferences.
Citroën  PHPSESSID  Tas nodrošina jaunu nejaušu vērtību katrai jaunai lietotāja sesijai, kas ļauj servera tehnoloģijai serverī īslaicīgi saglabāt lietotāja specifiskos datus.
Citroën  CPPFRONT  Mēs strādājam pie tā, lai jums sniegtu precīzāku informāciju par šiem jautājumiem.
Citroën  APACDCRFEND  Tas nodrošina jaunu nejaušu vērtību katrai lietotāja pieprasītajai un nosūtītajai veidlapai, lai serverī īslaicīgi saglabātu lietotāja specifiskos datus.
MyCitroën
MyCitroenOpenId
MyCitroën
ASP.NET_SessionID 
Tiks izmantota slepenas atslēgas glabāšanai openid un lai uzzinātu, vai ir pieprasīta atteikšanās. Izmanto, lai saglabātu pieteikšanās informāciju. Izmanto sesijas ID glabāšanai.
Citroën mobile website
csrftoken
django_language
boussole 
Aizsardzība pret vairāku vietņu skriptu automātisko valodas Compass lietotnes vietējo iestatījumu noteikšanu

PERSONISKĀ REKLĀMA: KĀ DARBOJAS?

Sīkfaili tiek ievietoti datorā īpašā mapē, un atkarībā no apmeklētajām tīmekļa vietnēm tie var iegaumēt:

 

• Tīmekļa lapas, kuras esat nesen apmeklējis

 

• Produkti, kas jūs interesē

 

• Informācijas sistēma (valoda, valsts, operētājsistēma, pārlūks utt.), Lai optimizētu displeju nākamajā mūsu vietņu apmeklējumā.

 

CITROËN PERSONISKĀ REKLĀMA

Citroën ieceltais CentralTag pakalpojums ļauj apmeklētājiem saņemt personalizētu reklāmu atbilstoši viņu pēdējām pārlūkošanas darbībām (piemēram, interesei par transportlīdzekli, pārlūkojot Citroën vietnes: tostarp www.citroen.lv).Ja vairs nevēlaties redzēt šīs personalizētās reklāmas, varat deaktivizēt šo personalizāciju šeit: http://www.centraltag.com/commercial/policy/citroen.action

 

Tā kā CentralTag ir NAI (Network Advertising Initiative) dalībniece, abonēšanu var atcelt arī vietnē: http://www.networkadvertising.org/

 

Ja nevēlaties, lai mūsu vietne apkopotu Krux trešās puses sīkfailus: varat deaktivizēt šīs sīkdatnes vietnē www.youronlinechoices.com

 

Apmeklējiet vietni www.youronlinechoices.com, lai uzzinātu vairāk par tiešsaistes uzvedības reklamēšanu un aplūkotu citu IAB dalībnieku uzņēmumu bloķēšanas iespējas.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka reklāmas joprojām tiks rādītas, atrodoties internetā, taču tās vairs nebūs balstītas uz jūsu interesējošajām jomām