SKIP TO CONTENT

CITROËN MODEĻU KLĀSTS PILSĒTAI

Atvieglojiet savu dzīvi ar kādu no Citroën automašīnām no pilsētai paredzēto modeļu klāsta! To kompaktums un ideālie izmēri ļaus ērti pārvietoties un manevrēt.

JAUNAIS CITROËN C3

Jaunajam Citroën C3 ir unikāls pielāgošanas potenciāls savā segmentā ar 97 ārējo kombināciju izvēli. Apvienojiet to ar kādu no 3 jumta dekoriem, 3 salona apdares versijām un diskiem, un Jūsu automašīna būs unikāla. Papildus jaunajiem Airbump® paneļiem, krāsainā personība un nepārspējamais komforts, to izceļ uz apkārtējā pūļa fona. Mūsdienīgai un savienotai pilsētas automašīnai ir arī 12 autovadītāja atbalsta sistēmas, lai padarītu Jūsu ikdienu pēc iespējas vieglāku.

CITROËN C3

A la recherche d’une Citadine bien dans son temps ? Les proportions de Citroën C3 sont pensées pour conduire avec aisance et habilité en ville. Elle se caractérise par un design captivant, une personnalité haute en couleur, et des courbes expressives. Grâce à ses nombreux équipements et technologies d'aides à la conduite, Citroën C3 demeure la voiture parfaite pour toutes vos virées citadines.

CITROËN C1

En ville, rien ne résiste à Citroën C1. La citadine affirme son caractère par un design pétillant, une personnalité bienveillante, et un dynamisme s’adaptant à toute situation. Elle facilite toutes vos sorties grâce à sa maniabilité parfaite lui permettant de se faufiler partout en ville.