SKIP TO CONTENT
Jauns furgonu klāsts Citroën

JAUNS CITROËN KOMERCTRANSPORTS

Atjaunots modeļu klāsts

Apskatiet mūsu plašo komerctransporta modeļu klāstu, kas īpaši radīts profesionāļiem un pielāgojams visdažādākajām vajadzībām!

JAUNS CITROËN KOMERCTRANSPORTS

Atjaunots modeļu klāsts

Apskatiet mūsu plašo komerctransporta modeļu klāstu, kas īpaši radīts profesionāļiem un pielāgojams visdažādākajām vajadzībām!

JAUNIE BERLINGO & Ë-BERLINGO FURGONI

Izbaudiet visas Berlingo furgona priekšrocības: dinamisku un kompaktu komercauto, kam ir jauns dizains, jaunas funkcijas un visas Citroën ērtības. Protams, pieejams arī 100% elektriskā versijā.

Visām Jūsu vajadzībām

Izvēlieties savām vajadzībām un ikdienas pienākumiem atbilstošāko! Berlingo furgons spēj pielāgoties Jūsu darba specifikai un ir pieejams divās virsbūves garumu versijās un ar kravas telpas tilpumu līdz 4,4 m³.

Advanced Comfort® sēdekļi

Citroën Advanced Comfort® sēdekļi teksturēto putu slāni un uzlabotu muguras atbalstu nodrošina perfektu atbalstu un uzlabo komfortu jebkuros braukšanas apstākļos.

Viedtālruņa turētājs

Izmantojiet viedtālrunim paredzētās vietas priekšrocības, atvieglojot braukšanu! Pateicoties Bluetooth® savienojamības iespējai, Jūsu viedtālrunis tiek automātiski savienots ar Jūsu automobili, lai Jūs varētu to izmantot, lai navigācijai, zvanu veikšanai un saņemšanai, radio un piekļuvei savai multividei.

JAUNIE JUMPY & Ë-JUMPY

Atklājiet Jumpy – daudzpusīgu komercauto ar daudzām funkcijām un mūsdienīgu dizainu. Un jā – tas pieejams arī pilnībā elektrisks!

Partneris profesionāļiem

Izbaudiet virkni praktisku funkciju, piemēram, brīvroku režīmā vadāmas sānu slīddurvis, iespēju pārvadāt līdz pat 4 m garus priekšmetus un iespaidīgo 6,3 m3 kravas telpu.

Modernas tehnoloģijas

10" skārienekrāns un jaunā informācijas un izklaides sistēma radīs patīkamu atmosfēru salonā.

Autovadītāja atbalsta sistēmas

16 autovadītāja atbalsta sistēmas padarīs Jūsu ikdienas braucienus drošākus un mierīgākus.

JAUNIE JUMPER & Ë-JUMPER

Pielāgots Jūsu vajadzībām
Atklājiet modernizēto Jumper, kas tagad ir pieejams arī pilnībā elektrisks.

Radīts darbam

Mūsu modeļu klāstā lielākais furgons, kas vienmēr ir gatavs pārvadāt visu nepieciešamo, jo tā kravnesība ir līdz 1 900 kg un kravas telpas tilpums sasniedz 17 m3.

Palielināta autonomija

Autonomija sasniedz 430 km (pēc WLTP) un pieejama 15 kW ātrās uzlādes jauda.

Intuitīvas tehnoloģijas

Bez īpašas piepūles uzlādējiet savu viedtālruni pateicoties bezvadu viedtālruņa lādētājam, lai Jūs vienmēr būtu sasniedzams.