SKIP TO CONTENT

CITROËN SPACETOURER

  • Blanc Banquise
  • Brun Rich Oak
  • Gris Acier
  • Noir Perla Nera
  • Sable
  • Gris Platinum
Skats no priekšas
Skats no aizmugures

JUMS RADĪTS MINIVENS

Atrodi savu izmēru

Kurš teica, ka labākie miniveni ir tie īsākie?

Citroën SpaceTourer ir pieejams trīs garumu versijās (L1 – 4,60 m, L2 – 4,95 m, L3 – 5,30 m), ieskaitot segmentā vēl nebijušu kompakto versiju, kas spēj uzņemt līdz 8 pasažieriem un tas viss apvienojumā ar 1,9 m augstumu.

Ērts interjers 

Kad esat Citroën SpaceTourer salonā, tad laiks skrien nemanot. Izbaudiet mājīgu interjeru un ērtos sēdekļus! Pasažieri var pielāgot sēdvietas un iekārtoties ērtāk snaudai vai arī skatīties debesīs, pateicoties tā 2-daļīgajam stikla jumtam, kas salonā visiem pasažieriem sniedz dabisku gaismu.

No 1 līdz 9 sēdvietām

Lai kam Jūs to būsiet nodomājuši izmantot, Citroën SpaceTourer spēs pielāgoties Jūsu vajadzībām. Jūs varat optimizēt visu minivena salona telpas tilpumu, pārbīdot visus sēdekļus, ieskaitot priekšējo pasažiera sēdekli, lai izmantotu visu tā telpu, kas L3 versijā sasniedz pat 4554 l.

ĀRKĀRTĪGI ĒRTS MINIVENS

Gariem ceļojumiem radīts salons 

Radīts saskaņā ar Citroën Advanced Comfort® programmu, kā sēdekļu mīkstie un siltie materiāli nodrošina patiesi augstu sēdēšanas komforta līmeni. Pasažieru optimālai labsajūtai ir pieejami neatkarīgi bīdāmi sēdekļi ar regulējamām atzveltnēm un komfortabliem galvas un roku balstiem, kā arī plašu vietu kājām.

VIENREIZĒJA MODULARITĀTE

Mūsu inovācijas jūsu komfortam

Nekad agrāk minivens nav bijis tik modulārs. Citroën SpaceTourer salonā katra sēdvietas atzveltne nolokāma atsevišķi.  Ja nepieciešams, aizmugurējos sēdekļus varat viegli izņemt, lai iegūtu pilnīgi līdzenu grīdu un maksimālu bagāžas nodalījuma tilpumu.

100% ELEKTRISKAIS Ë-SPACETOURER

Ë-komforta braukšana

Visas SpaceTourer īpašības tagad ir pieejamas arī pilnībā elektriskā versijā. Tā etalons ir 330 km autonomija. Ātri uzlādējams (līdz 80% 30 minūtēs), nekādu CO2 izmešu, tas būs ideāls sabiedrotais visos Jūsu braucienos.

 

CITROËN Ë-SPACETOURER MODEĻIEM IR PIEMĒROJAMS

VALSTS ATBALSTS ELEKTROAUTO IEGĀDEI EUR 4 500,00 APMĒRĀ

SALONA KOMFORTS

16 vadītāja palīgsistēmas

254_Driving-Aid
SpaceTourer ir aprīkots ar daudzām autovadītāja atbalsta sistēmas, lai atvieglotu katru braucienu gan pilsētā, gan uz šosejas. 

Progresīvas tehnoloģijas

Created with Sketch.
Ar Connect Nav, Connect Box un Mirror Screen, SpaceTourer piedāvā intuitīvu savienojamību katrā pārbraucienā.

SAVIENOJAMĪBA

256_Connect_Play

Mirror screen funkcija

No Jūsu viedtālruņa saderīgās lietotnes tiek rādītas automašīnas 7" skārienekrānā, izmantojot Mirror Screen funkciju.

257_Connect_Nav

Citroën connect nav

Citroën Connect Nav ar saistītajiem pieejamiem pakalpojumiem, kā TomTom Traffic, sniedz informāciju par reāllaika satiksmi.

255_Security

Citroën connect box

Citroën Connect Box var izsaukt Jums palīdzību, pateicoties ārkārtas un palīdzības izsaukuma pakalpojumam ar ģeolokāciju.

Elektrodzinēji

100% ëlektriskais Citroën ë-SpaceTourer piedāvā 2 akumulatora jaudas un autonomijas līmeņus:

  • • līdz 230 km WLTP ciklā – pieejams L1, L2 un L3 modeļiem, kas aprīkoti ar 50 kWh akumulatoru;
  • • līdz 330 km WLTP ciklā – pieejams L2 un L3 modeļiem, kas aprīkoti ar 75 kWh akumulatoru.
  • Akumulators garantē 8 gadu vai 160,000 km ilgtspēju.

PILNĪGS PIEDĀVĀJUMS

Citroën SpaceTourer Jūsu ērtībai un drošībai piedāvā plašu aksesuāru klāstu. Jūsu braucieniem noderēs viengabala grīdas paklājs un salona gaisa aromatizētājs. Uzstādiet jumta reliņus un jumta bagāžnieku vēl lielākam pārvadājamās bagāžas apjomam, un iekārtojiet vietu saviem mājdzīvniekiem, lai arī viņi varētu doties Jums līdzi.

 

 

BUSINESS VERSIJA

Ideāls cilvēku pārvadāšanai

Citroën SpaceTourer Business versija ar uzlaboto stilu ir ideāli piemērots biznesa klientiem, kas nodrošina pasažieru transporta pakalpojumus. Tajā ar visām ērtībām varat pārvadāt līdz pat 9 cilvēkiem.