SKIP TO CONTENT

CITROËN 7 SĒDVIETU MODEĻU KLĀSTS

Citroën Grand C4 SpaceTourer, Citroën Berlingo un Citroën SpaceTourer ir paredzēti brīvības un aktīvas atpūtas cienītājiem. Citroën 7-vietīgo automašīnu klāstā ir pieejams ērts un īpaši modulārs salons, kā arī daudz praktisku uzglabāšanas nodalījumu. Pasaule ir atvērta Jums ar Citroën 7-vietīgo modeļu klāstu!

CITROËN SPACETOURER

Ideāli piemērots visiem izbraucieniem kopā ar ģimeni un draugiem. Citroën SpaceTourer minivens piedāvā nepārspējamu komfortu, pateicoties Advanced Comfort® programmas sēdekļiem un piekarei ar progresīvi hidrauliskajiem amortizatoriem®. Citroën SpaceTourer paver iespēju pasauli ar divām Feel un Shine versijām un 3 dažāda garumu versijām (L1, L2 un L3). Tā unikālajā un ietilpīgajā salonā var ērti iekārtoties līdz 8 cilvēkiem. Ekoloģiski efektīvai braukšanai Jums ir iespēja izvēlēties kādu no Citroën SpaceTourer 4 dzinēja versijām, kur visas ir aprīkotas ar BlueHDi dīzeļdzinēja tehnoloģiju.

 

CITROËN GRAND C4 SPACETOURER

Ouvrez la route avec le monospace Citroën Grand C4 SpaceTourer, nouveau nom, même exigence que le Citroën Grand C4 Picasso.
Pour une conduite et un voyage encore plus agréable, le monospace 7 places met le confort au centre des préoccupations familiales. Le confort s’exprime également par la praticité et la polyvalence du véhicule. Ses nombreux rangements et sa modularité sont adaptés aux activités de toute la famille. A bord, les sièges dotés de la technologie Advanced Comfort, offrent un maintien et un moelleux optimal pour tous. En un instant, passez de 5 à 7 places et de 645  à 704 litres de volume de coffre.

 

CITROËN BERLINGO 

Jaunais Citroën Berlingo ir pionieris novatorisko automašīnu atpūtas braucieniem segmentā kopš 1996. gada, saglabājot visas tā priekšgājēju stiprās puses. Papildus lieliskajam komfortam gan sēdekļu ērtības, gan amortizācijas ziņā, Citroën Berlingo izceļas ar plašumu un bagātīgo virsbūves krāsu gammu. Pieejamību aizmugures sēdvietām atvieglo divas bīdāmās sānu durvis, kā arī atsevišķu sēdekļu priekšzīmīga modularitāte, ir viena no tā daudzajām priekšrocībām, kas atšķir Citroën Berlingo no citām automašīnām. Jūs varat doties jebkur, pateicoties lielajam bagāžas nodalījuma tilpumam, kas L2 versijā var sasniegt 775 l, bet L3 – 1050 l.