SKIP TO CONTENT

CITROËN HEČBEKU MODEĻU KLĀSTS

Vienmēr vairāk komforta un stila ar modeļiem no Citroën hečbeku klāsta. Ar slaidākiem siluetiem, plūstošām līnijām, ērtu interjeru un vismodernākajām tehnoloģijām Citroën hečbeku sērijas modeļu elegance iet roku rokā ar patīkamu braukšanu.

JAUNAIS CITROËN C4

Jaunais Citroën C4. Citroën kompaktais hečbeks atgriežas! Ideāls sabiedrotais gariem braucieniem, pateicoties tā piekarei ar progresīvi hidrauliskajiem amortizatoriem® un Advanced Comfort® sēdekļiem. Aerodinamiskais profils uzsver automašīnas izteiksmību – gan plūstošās, gan muskuļotās virsbūves līnijas un lielā diametra riteņi, izceļ automašīnas spēku un raksturu. Pieejams 100% elektrisks, ar benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju.

 

JAUNAIS CITROËN Ë-C4 - 100% ëlektrisks

Jaunajam Citroën 100% ëlektriskajam ë-C4 modelim izdodas apvienot sedana eleganci ar aerodinamisku siluetu, izsmalcinātām līnijām, identitāti izceļošām grafiskām detaļām, kā arī spēcīgu raksturu kā  apvidus auto. Tas aprīkots ar 50 kWh akumulatoru, kas nodrošina autonomiju līdz 350 km (WLTP ciklā). Advanced Comfort® sēdekļu ērtības un dažādie, ērti lietojamie pakalpojumi nodrošina 100% komforta līmeni. Šim 100% ëlektriskajam hečbekam ir vairākas detaļas, kas to atšķir no iekšdedzes dzinēja versijas, piemēram, monogramma automašīnas spārniem un aizmugurē, 18" vieglmetāla diski Crosslight, kas radīti īpaši enerģijas taupīšanai.

JAUNAIS CITROËN C5 X

Pēc sava stila Citroën C5 X ir ideāls Citroën filozofijas iemiesojums. Automašīna ir unikāla salona elegances, universālas dinamikas un apvidus auto paceltās stājas kombinācija.

Citroën C5 X nodrošina patiesu klusumu salonā, pateicoties komfortam, ko rada Citroën Advanced Comfort® programma.

Citroën C5 X ir aprīkots ar modernām tehnoloģijām, lai vienkāršotu atrašanos tā salonā, ar paplašināto displeju acu augstumā, autovadītāja atbalsta sistēmām, kas ievieš daļēji autonomu vadību, un pilnīgi jaunu saziņas saskarni 12" HD skārienekrānā ar dabisku balss atpazīšanu.

JAUNAIS CITROËN C5 X HYBRID

Jaunais Citroën C5 X Hybrid ir moderna, ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkota elektriskā automašīna, kas piedāvā komfortu un daudzpusīgu pielietojumu: ë-Komforta klases mobilitāte, kas Jūs lieliski izolēs no ārpasaules dunas, sniedzot iespēju pavadīt braucienus pilnīgā mierā un klusumā – kā kokonā.

Automašīnas klusā darbība, vienmērība kustībā, braukšanas prieks, jaunā balstiekārta, mīkstie Advancced Comfort® sēdekļi, vibrācijas neesamība salonā, saskarņu un ērti lietojamie pakalpojumi, tas viss palielina komforta salonā gan Jums, gan Jūsu pasažieriem.

CITROËN C3

Šis ir pilsētas burzmai ideāli piemērots auto dēļ tā kompaktā izmēra un tā garums ir mazāks par 4 m. Jaunais C3 izceļas ar jaunu priekšpuses stilu un izteiksmīgu siluetu. Mūsdienīgs un savienojams, turklāt ar pieejamām 12 autovadītāja atbalsta sistēmām, kas atvieglos Jūsu ikdienas braucienus gan pilsētā, gan uz šosejas.