CITROËN AIRCROSS APVIDUS AUTO KLĀSTS

Citroën SUV klāstā esošās apvidus automašīnas savā segmentā izceļas ar stilu un nevainojamu modularitāti. Jūs novērtēsiet piedāvāto braukšanas komfortu, pateicoties piekarei ar progresīvi hidrauliskajiem amortizatoriem® un daudzajām tehnoloģiskajām funkcijām (autovadītāja atbalsta sistēmas, drošības funkcijas, multivides pakalpojumi u.c.), kā arī ietilpīgajam bagāžas nodalījumam.

CITROËN C5 AIRCROSS SUV

Citroën C5 Aircross SUV piedāvā jaunu un pārsteidzoši ērtu braukšanas pieredzi, pateicoties piekarei ar progresīvi hidrauliskajiem amortizatoriem® un pēc Advanced Comfort® programmas tehnoloģijas radītiem sēdekļiem. Jaunākās paaudzes apvidus automašīna Citroën C5 Aircross aptver 20 autovadītāja atbalsta sistēmas un 6 savienojamības iespējas. Tas ir arī ultra-modulārs ar trim atsevišķiem aizmugurējiem sēdekļiem, kas pielāgojami neatkarīgi viens no otra.

 

CITROËN C5 AIRCROSS SUV HIBRĪDS

Citroën C5 Aircross SUV hibrīds ir pirmais Citroën radītais uzlādējamais hibrīda modelis. Pateicoties tā iekšdedzes dzinēja daudzpusībai, tas apvieno visas 100% elektriskās braukšanas priekšrocības gan ikdienas braucienos, gan garākos ceļojumos. Izvēlieties braukšanu ar C5 Aircross uzlādējamo hibrīda apvidus automašīnu, kas piedāvā arī elektriskajā režīmā piedāvā augstu veiktspēju ar ātrumu līdz 135 km/h.

 

JAUNAIS CITROËN C3 AIRCROSS SUV 

Jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto dodas augšup un apliecina tā raksturu ar jaunu priekšējās daļas izteiksmi, jaunu gaismas parakstu un lielāku salona komfortu.

Daudzpusīgais un modulārais jaunais Citroën C3 Aircross apvidus auto ir ideāls apvidus auto gan ikdienai pilsētā, gan atpūtas braucieniem!