SKIP TO CONTENT

CITROËN KOMPAKTO MODEĻU KLĀSTS

Sākot no jaunā Citroën C3 līdz jaunajiem Citroën C4 un ë-C4 hečbekiem un, protams, Citroën C4 Cactus, Jūs noteikti tiksiet pamanīts. Citroën kompakto automašīnu modeļu klāstā noteikti atradīsiet sev ko piemērotu. Modeļu klāstā esošās automašīnas pielāgojas Jūsu braukšanai, nezaudējot komfortu, praktiskumu un daudzpusību.

JAUNAIS CITROËN C3

Jaunajam Citroën C3 ir unikāls pielāgošanas potenciāls savā segmentā ar 97 ārējo kombināciju izvēli. Apvienojiet to ar kādu no 3 jumta dekoriem, 3 salona apdares versijām un diskiem, un Jūsu automašīna būs unikāla. Papildus jaunajiem Airbump® paneļiem, krāsainā personība un nepārspējamais komforts, to izceļ uz apkārtējā pūļa fona. Mūsdienīgai un savienotai pilsētas automašīnai ir arī 12 autovadītāja atbalsta sistēmas, lai padarītu Jūsu ikdienu pēc iespējas vieglāku.

 

CITROËN C4 

Citroën C4 - kompaktais Citroën hečbeks atgriežas, apvienojot elegantu dizainu un pārliecinošas virsbūves līnijas. Jūsu braucieni būs patīkami, pateicoties tā piekarei ar progresīvi hidrauliskajiem amortizatoriem® un Advanced Comfort® sēdekļiem. Jaunais Citroën C4 piedāvā efektīvus un augstas veiktspējas dzinējus, atbilstoši Jūsu ekonomiskajām vēlmēm: 100% elektrisks, benzīna vai dīzeļdegvielas dzinējs. Jaunais 100% ëlektriskais Citroën ë-C4 nodrošina klusu un ērtu elektrisko braukšanu. Tas ir aprīkots ar 50 kWh jaudas akumulatoru, kas nodrošina līdz 350 km autonomiju (WLTP ciklā). Akumulators garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.

CITROËN C4 CACTUS

Au segment des berlines compactes, Citroën C4 Cactus apporte fraîcheur et fluidité. Pour vous différencier en ville, une multitude d’équipements s’offrent à vous et rappellent les éléments graphiques de Citroën : Les Airbump®, les rangements malins, les sièges dôtés de la technologie Advanced Comfort, ou encore la signature lumineuse 3D à LED à l’arrière. Voyagez en toute tranquillité grâce à ses nombreuses aides à la conduite et les technologies de connectivité de Citroën C4 Cactus.

 

CITROËN C3

Vous cherchez une Citadine bien dans son temps ? Citroën C3 s'illustre par une personnalité haute en couleur, un design captivant, et des courbes expressives. Avec ses nombreux équipements, ses technologies d'aides à la conduite, et ses  proportions idéales, Citroën C3 demeure comme étant la Compacte de votre quotidien.