SKIP TO CONTENT

MYCITROËN LIETOTNE

MyCitroën lietotne uztur savienojumu ar automašīnu, lai jūs varētu piekļūt tās informācijai. Lietotne nodrošina personalizētu automašīnas apkopes uzraudzību un piekļuvi Citroën nodrošinātajiem pakalpojumiem. Atklājiet MyCitroën galvenās priekšrocības!

NOSKATIETIES MY CITROËN VIDEO PAMĀCĪBU

MYCITROËN IKDIENĀ

Automašīnas atrašanās vietas noteikšana

Pateicoties GPS izsekošanas funkcijai MyCitroën lietotnē, varat viegli noteikt savas automašīnas precīzu atrašanās vietu.

Braucienu pārvaldīšana 

Braucienu pārvaldīšanas funkcija ļauj optimizēt braucienus un apskatīt visu braucienu statistiku.

Piekļuve automašīnas dokumentācija

Sadaļā "Automašīna" varat ātri piekļūt visai automašīnas dokumentācijai, kā arī braukšanas padomiem. Tāpat lietotne būs noderīga, ja mērinstrumentu panelī būs iedegusies kāda brīdinājuma lampiņa.

AUTOMAŠĪNAS UZTURĒŠANA UN PALĪDZĪBA 

Pielāgota apkopju grāmatiņa

Jūs varēsiet viegli atrast visu informāciju par automašīnas uzturēšanu, t.sk. garantiju, nobraukumu un nākamo plānoto servisa apmeklējumu laiku. Lietotne MyCitroën piedāvā apkopes plānu, kas ir pielāgots atbilstoši Jūsu automašīnas izmantošanas paradumiem un braucienu datiem.

Apmeklējuma pieteikšana servisa centrā

Vienkārši un praktiski, MyCitroën ļauj pieprasīt plānoto remontdarbu aptuvenās izmaksas vai izvēlēties apmeklējuma laiku Jūsu iecienītākajā Citroën servisa centrā.

Nepārtraukta savienojamība pilnīgam mieram

Vai gadījies automašīnas bojājums, nelaimes gadījums vai Jums ir sūdzība? Sadaļā "Kontakti un palīdzība" varat iegūt informāciju, kur Jums nepieciešams vērsties pēc palīdzības. Pakalpojums pieejams 24/7.

ELEKTRO VAI HIBRĪDA AUTOMAŠĪNA

Ar my Citroën varat pārvaldīt automašīnu attālināti

Lietotne MyCitroën ļauj pārvaldīt automašīnas autonomiju, attālināti pārskatīt akumulatora uzlādes procesu vai iestatīt salona termiskās sagatavošanas laiku. 

NOSKATIETIES ATTĀLINĀTĀS PĀRVALDĪBAS VIDEO PAMĀCĪBU