SKIP TO CONTENT

AUTONOMIJAS OPTIMIZĒŠANA

Jūsu automašīnas autonomiju ietekmē vairāki faktori. Tie ietver Jūsu braukšanas ātrumu un stilu, pārvadājamo kravu, salona apsildes un gaisa kondicionēšanas izmantošanu, ceļa reljefu u.c. Mūsu padomi noderēs Jūsu elektrificētās automašīnas autonomijas uzlabošanai.

APGŪSTIET ECO-BRAUKŠANU

BRAUCIET VIENMĒRĪGI

Brauciet vienmērīgi! Strauja braukšanas uzsākšana un bremzēšana ievērojami palielina degvielas patēriņu. Uz automaģistrālēm maksimāli pielāgojiet ātrumu, jo liels ātrums ātri samazina Jūsu automašīnas autonomiju.

IZMANTOJIET BREMZĒŠANAS REŽĪMU

Pateicoties bremzēšanas enerģijas rekuperācijai, automašīnas braukšanas ātruma palēnināšanās un bremzēšanas fāzēs tiek nodrošināta akumulatora uzlāde. 

IESTATIET SALONA TERMISKO SAGATAVOŠANU

Izmantojiet uzlādes laika priekšrocības un, kamēr automašīna ir pieslēgta elektrotīklam, veiciet salona termisko salona sagatavošanu, tādējādi nesamazinot autonomiju.

MyCitroën lietotnē varat attālināti iestatīt automašīnas salona termisko sagatavošanu, lai, iekāpjot automašīnā, Jūs uzreiz varētu doties ceļā.

PIEVĒRSIET UZMANĪBU RIEPU STĀVOKLIM

Papildu drošībai un optimizētam enerģijas patēriņam, ir svarīgi pārliecināties, ka automašīnas riepas ir labā tehniskā stāvoklī un pienācīgi piepumpētas.

PADOMI AKUMULATORA SAGLABĀŠANAI 

Automašīnu var pieslēgt elektrotīklam uzlādes veikšanai katru dienu vai atstāt ilgu laiku atvienotu no tīkla, neietekmējot akumulatora funkcionalitāti, taču ieteicams to pilnībā uzlādēt vismaz reizi mēnesī. Bateriju vadības sistēma tiek vadīta elektroniski, un tā patērē ļoti maz enerģijas. Ja parasti veicat daudz īsas uzlādes, ieteicams veikt pilnu standarta uzlādi ik pēc divām nedēļām.
Neatkarīgi no tā, vai Jums ir vienfāzes vai trīsfāžu pieslēgums, Jūs varēsiet uzlādēt savu automašīnu. Ja Jūsu automašīna ir saderīga, t.i., aprīkota ar integrētu trīsfāžu lādētāju, Jūsu ieguvums būs ātrāka uzlāde, jo trīsfāžu strāva ir jaudīgāka.