SKIP TO CONTENT

VISS, KAS JUMS JĀZINA PAR UZLĀDI

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās, birojā vai brīvā dabā, ir daudz uzlādes risinājumu Jūsu elektriskajai automašīnai.

MĀJĀS

Elektrisko automašīnu varat uzlādēt, izmantojot parasto sadzīves kontaktligzdu ar komplektā iekļauto standarta kabeli. C5 Aircross SUV hibrīda uzlāde prasīs apmēram 7 h 25 min. Vai vēlaties ātrāku uzlādes veidu? Nekas nevar būt vienkāršāk! Izvēlieties pielāgotu Green'Up kontaktligzdu vai WallBox risinājumu:

 - WallBox visefektīvāk samazina uzlādes laiku (C5 Aircross SUV hibrīdam no 2 līdz 4 stundām);

- pielāgotā Green'Up kontaktligzda ir labs kompromiss. Lādējot tas ir energoefektīvāk, bet tomēr lēnāk nekā ar WallBox (C5 Aircross SUV hibrīdam būs nepieciešamas aptuveni 4 h 15min).

UZ IELAS

Lai izmantotu publiskos uzlādes punktus, Jums būs nepieciešams saderīgs kabelis (pieejams kā papildaprīkojums Citroën tīklā vai arī iegādājoties WallBox uzlādes staciju). Publiski pieejamo uzlādes punktu vidējā jauda ir 22 kW, kas ļauj atjaunot 100% autonomiju mazāk nekā 2 h laikā, taču daži uzlādes punkti var būt arī ar lielāku jaudu. Uzlādējamie hibrīdi ir saderīgi tikai ar uzlādes punktiem līdz 43 kW. 

UZLĀDES KABEĻI

Standarta uzlāde, 2. tipa kabelis

Šis kabelis ir iekļauts automašīnas standarta aprīkojumā, un tas var nodrošināt līdz 1,8 kW jaudu. Paredzēts pieslēgšanai pie standarta sadzīves kontaktligzdas.

Paātrinātai uzlāde, 2. tipa kabelis

Šis kabelis ir pieejams iegādei kā papildaprīkojums, un tas var nodrošināt līdz pat 7,4 kW jaudu. Paredzēts lietošanai 7,4 kW WallBox uzlādes stacijā vai publiskā uzlādes vietā. 

Vienfāzes, 3. tipa kabelis

Šis kabelis ir pieejams iegādei kā papildaprīkojums, un tas var nodrošināt līdz pat 7,4 kW jaudu. Paredzēts lietošanai 7,4 kW WallBox uzlādes stacijā vai publiskā uzlādes vietā. 

Trīsfāžu, 3. tipa kabelis

Šis kabelis ir pieejams iegādei kā papildaprīkojums, un tas var nodrošināt līdz 3,2 kW jaudu. Paredzēts lietošanai WallBox uzlādes stacijā vai publiskā uzlādes vietā.

AUTOMAĢISTRĀĻU UZLĀDES PUNKTU TĪKLS

Automaģistrāļu ātrās uzlādes punktu tīkls strauji attīstās un skaitliski pieaug, tāpēc Jūs varat doties visur, kur vien vēlaties. Lai plānotu braucienu ar elektrisko automašīnu, Jums jādomā par to, kur pa ceļam Jūs to varēsiet uzlādēt. 
VOYAGEZ EN TOUTE SÉRÉNITÉ EN CITROËN Ë-C4 100% ËLECTRIC
Localisez sur la carte les bornes de recharge compatibles avec votre Nouvelle ë-C4 - 100% ëlectric.