SKIP TO CONTENT

CITROËN – JŪSU IEDVESMOTS

Turpinot Andrē Citroēna (André Citroën) iesākto, mēs esam izmantojuši iztēli un radījuši jauninājumus, lai uzlabotu Jūsu ikdienas dzīvi. Jūsu dzīvesveids un vēlmes ir mūsu iedvesmas avots.

"INSPIRED BY YOU" definē un atdzīvina mūsu redzējumu. Citroën ir atvērts Jūsu sapņiem, piedāvājot Jums lielāku brīvību un iespēju dalīties šajos mirkļos ar saviem tuvajiem.

Mēs radām drosmīgas un aprīkotas automašīnas, kā mūžīgais iedvesmas avots esat Jūs.

UNIKĀLS UN IZTEIKSMĪGS DIZAINS 

Attiecībā uz automašīnu dizainu, Citroën izvēlas unikālu pieeju, jo zina, kā izcelties un būt drosmīgam.


Kā mēs to darām? Spēlējoties ar mūsu ikonisko modeļu izskatu un detaļām, vienlaikus saglabājot lietas vienkāršas. Tas padara mūsu automašīnu modeļu klāstu tik atšķirīgu no tā, ko redzam uz ielas ikdienā.

PIELĀGOŠANAS KOMBINĀCIJAS

Mūsu modeļi ir izstrādāti atbilstoši Jūsu gaumei un vēlmēm. Automašīnai ar nepārspējamu stilu, kas atspoguļo Jūs, Citroën piedāvā plašas pielāgojamības iespējas. Pārskatiet, piemēram, C3 Aircross pielāgošanas kombinācijas un izmantojiet piedāvātās iespējas, padarot savu automašīnu unikālu!

Kombinējot, varat izvēlēties virsbūves krāsu, un atkarībā no modeļa pieskaņojiet arī jumta krāsu, izvēlieties anodētas krāsu paketes u.t.t. Personalizācija turpinās arī salonā, kur pateicoties daudzajām apdares versijām, ir spēle starp spilgtumu, maigumu un komfortu.

CITROËN ADVANCED COMFORT® PROGRAMMA

Kopš izveides 1919. gadā Citroën vienmēr ir bijis priekšgalā automašīnu komforta ziņā. Pieredzējušais zīmols koncentrējas uz jauninājumiem komforta jomā, sākot ar Traction 1934 neatkarīgo riteņu piekari, līdz Citroën C5 Aircross SUV progresīvi hidraulisko amortizatoru piekari® (Progressive Hydraulic Cushions®) un Advanced Comfort® programmas sēdekļiem, un jauno Citroën C4. Kad esat salonā, Jūsu komforts ir viena no mūsu galvenajām prioritātēm.

AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS

Citroën sniedz reālas atbildes uz mūsdienu braukšanas izaicinājumiem. Vienmēr meklējot vismodernākos risinājumus, lai atvieglotu braucienus pilsētā un ārpus tās, Citroën labsajūtas veicināšanai izmanto jaunākās tehnoloģijas. Mūsu mērķis ir uzlabot un attīstīt noderīgas tehnoloģijas, lai padarītu braukšanu vieglāku un pēc iespējas drošāku, patīkamāku un atbildīgāku.