SKIP TO CONTENT

UNIKĀLS UN NEBIJIS KOMFORTS

Citroën vienmēr ir radījis unikālu pieredzi, kas vērsta uz labsajūtu. Zīmola automašīnu klāstā ir apvienots dizains, kas ir uzreiz atpazīstams, ar izcilu komfortu, kas izriet no 100 gadu pieredzes. Unikāls un atšķirīgs Citroën komforts, kas balstīts uz virkni jauninājumu un kas ir kļuvis par īstu zīmola parakstu.

 
CITROËN ADVANCED COMFORT® PROGRAMMA

Citroën vienmēr ir spējis radīt unikālu pieredzi automašīnas salonā, it īpaši pievēršot uzmanību labsajūtai. Automašīnas apvieno uzreiz atpazīstams dizains un izcils komforts, kas radīts balstoties uz 100 gados uzkrātās pieredzes. 

Programmas mērķis ir nodrošināt inovatīvus, tehnoloģiskus un inteliģentus risinājumus ķermeņa un prāta labsajūtas nodrošināšanā.

KOKONA EFEKTS

PRAKTISKUMS

IEKŠĒJAIS MIERS

TEHNOLOĢIJAS

LA MAISON CITROËN

La Maison Citroën® ir Citroën koncepta veikals. Fiziska tirdzniecības vieta, kā arī digitāli pieejama platforma, kas apmeklētājiem piedāvā unikālu pieredzi.

La Maison Citroën® ir cieši iesaistījies Citroën Advanced Comfort® programmā.

SEETROËN BRILLES

Vai zinājāt, ka katrs trešais cilvēks cieš no jūras slimības? Lai viņiem palīdzētu, Citroën ir izstrādājis speciālas Seetroën brilles. Tās ir brilles, kas veidotas ar 4 gredzeniem, kur katrs no tiem satur krāsainu šķidrumu. Kāpēc šķidrums? Tā kā jūras slimība ir saistīta ar atšķirīgu redzes un līdzsvara izjūtas uztveri, šķidrumam pārvietojoties, tiek radīts mākslīgs horizonts, kas mazāk nekā 10 minūtēs sinhronizē redzi un vidusausi. Tas ir efektīvs 95% gadījumu. Tagad Jūs varat izbaudīt būšanu ceļā!