SKIP TO CONTENT

LA MAISON CITROËN®

André Citroën savulaik labāk nekā jebkurš zināja, kā atteikties no spēkā esošajiem automašīnu izplatīšanas kodeksiem. La Maison Citroën® ir šī mantojuma rezultāts. Drosmīgs un radošs zīmols, kas rīkojas savādāk un pārdomātāk izvēlas  vietas kur un kā satiekties ar saviem klientiem, it īpaši pilsētās. Šādi rīkojoties, Citroën demonstrē vēlmi noteikt autovadītāju un pasažieru labklājību par savas darbības prioritāti.

CITROËN KOMFORTS

Sagaidoša, krāsaina un interaktīva

Citroën ir izstrādājis interjera stilu, izmantojot dabīgā koka materiālus, mīkstus atzveltnes krēslus, ekrānus un zīmola radītus aksesuārus u.c. Jūs varat relaksēties un gūt jaunu pieredzi telpā, kur katrs elements rada mājīguma sajūtu. Citroën komforta iemiesojums La Maison Citroën® pastāvīgi pielāgojas jaunajām patēriņa tendencēm, lai nodrošinātu tieši to, kas nepieciešams klientiem.

Vienkāršs un jautrs apmeklējums

La Maison Citroën® atspoguļo zīmola solījumu. Ļaujieties aizvest Jūs tikai Jums domātā ceļojumā! Papildus izstādītajām automašīnām, uz sienām izvietots viss Citroën modeļu klāsts, ieskaitot riteņu diskus, stūres un salona apdares paraugus. Katram La Maison Citroën® apmeklētājam šī ir iespēja pieskarties materiāliem un izvēlēties krāsas.

Gan fizisks, gan digitāls

Šī unikālā pieredze apvieno mājīguma sajūtu un pilsētvides tehnoloģiju konceptu, kas savukārt apvieno digitālās sajūtas ar reālajām.

3D ekrāns piedāvā visaptverošu pieredzi ar izcilu renderēšanu (kontūrzīmējuma pārveidošana trīsdimensiju attēlā).

Bet no īpaša skārienekrāna varat piekļūt arī Citroën Origins virtuālais muzejam, turpat no La Maison Citroën®.

Radīts jums un jūsu pirkumiem

Kafejnīca Citroënist atrodas La Maison Citroën® centrā, un tā ir lieliska vieta atpūtai.

Jums būs iespēja apspriest detalizētu informāciju un noformēt plānoto pirkumu atvērta plānojuma tirdzniecības telpā.

Veikals Le Petit Citroën piedāvā plašu mini modelīšu un dzīvesstila produktu klāstu.

STARPTAUTISKĀ ATPAZĪSTAMĪBA

Kopš 2017. gada, kad tika atvērts pirmais La Maison Citroën® Rue Saint-Didier Parīzē, pilsētas tirdzniecības vietas koncepcija sākta ieviesta starptautiskā mērogā. Jau tagad Jūs varat apmeklēt Citroën pilsētas koncepta veikalus 13 dažādās valstīs.