SKIP TO CONTENT

GADSIMTU KRĀTAS ZINĀŠANAS

Vairāk nekā 100 gadus Citroën uztur savu apņemšanos Jums piedāvāt vislabāko pieredzi automašīnu jomā. Mūsu zinošie zīmola eksperti visās pārstāvniecībās piedāvā plaša spektra pakalpojumus, lai kāda būtu Jūsu vajadzība, ieskaitot plašu rezerves detaļas un aksesuāru piedāvājumu. Citroën zīmolam vienmēr ir sagatavoti arī speciālie piedāvājumi, kas palīdzēs Jums uzturēt savu automašīnu vieglāk, ērtāk un lētāk.

CITROËN ZINĀŠANAS

Pielāgoti uzturēšanas plāni

Tā kā Citroën tīkla eksperti pārzina automašīnas no priekšpuses līdz aizmugurei un no virsbūves līdz sīkākajai skrūvītei, varat būt drošs, ka Citroën servisa centrā Jūsu automašīna ir nodota labās rokās. Izmantojiet servisa sagatavoto apkopju plānu priekšrocības par labāko cenu un nodrošiniet patiesu braukšanas drošību. Atkarībā no Jūsu automašīnas vecuma Citroën eksperti piedāvās Jūsu vajadzībām un vēlmēm pielāgotus uzturēšanas plānus.

Citroën plāns – oriģināls

Citroën plānā – Oriģināls ir iekļautas oriģinālās Citroën rezerves detaļas. Papildus tam, ka garantējam pārliecību un lielisku pieredzi automašīnas servisa apkalpošanas laikā, Citroën zīmols nodrošina uzstādīto rezerves detaļu kvalitātes, uzticamības un ilgmūžības prasību izpildi, kas ir identiskas tām detaļām, kādas tiek gatavotas automašīnām to ražošanas laikā.

Saņemiet visaptverošu remonta piedāvājumu, ieskaitot darba un oriģinālo detaļu 1 gada garantiju.

Citroën plāns – izdevīgs

Jūsu automašīnai ir vairāk nekā 3 gadi, un Jūs meklējat uzturēšanas iespējas par zemākām izmaksām? Izmantojiet Citroën plāna – Izdevīgs priekšrocības. Piedāvājums tiks sagatavots izmantojot daudzzīmolu detaļas, kuras izvēlējušies un pārbaudījuši Citroën inženieri automašīnām no 3 gadu vecuma, un tas būs patīkamāks Jūsu budžetam. Ņemiet vērā, ka šīm detaļām tiek nodrošināta 2 gadu garantija, un tās ir pieejamas visos Citroën pilnvaroto remontētāju servisa centros.

PLAŠS REZERVES DETAĻU PIEDĀVĀJUMS

Rezerves detaļu izvēle

Citroën pārstāvju tīkls Jums piedāvā plašu rezerves detaļu klāstu tieši Jūsu automašīnai, pielāgojoties Jūsu pieprasījumam un atrodot labāko risinājumu Jūsu budžetam, starp oriģinālām, daudzzīmolu, lietotām vai atjaunotām detaļām.

Oriģinālas detaļas 

Runājot par Jūsu Citroën uzturēšanu, esiet tikpat prasīgs kā tā iegādes brīdī: izvēlieties oriģinālās rezerves detaļas, kas izstrādātas un paredzētas tieši Jūsu automašīnai. Citroën oriģinālās detaļas ir ekspertu pārbaudītas (uzticamības, izturības, nodilumizturības ziņā un tiek veikti īpaši testi, piemēram, trieciena testi), un to specifikācija ir identiska tām, kas paredzētas automašīnu ražošanas brīdī, lai Jūs varētu braukt mierīgi.

Labā ziņa – šīs detaļas ir pieejams visā Citroën tīklā visā pasaulē!

Daudzzīmolu detaļas

Citroën ir radis iespēju Jums iegādāties arī lētākas rezerves detaļas. Mūsu ekspertu pārbaudītas un ar 2 gadu garantiju, daudzzīmolu detaļas var samazināt tehniskās apkopes izmaksas automašīnām, kas vecākas par 3 gadiem.

Šīs detaļas ir pieejamas pie visos pilnvaroto remontētāju servisa centros un kopā to klāstā ir vairāk nekā 12 000 vienību.

Atjaunotas detaļas

Dodiet rezerves detaļām otru mūžu (ieskaitot arī dzinēju un tā detaļas) un veiciniet vides aizsardzību! Tagad tas ir iespējams. Remontdarbu veicēju lietotās detaļas tiek atjaunotas, ievērojot procesa stingrās prasības, kas ir tādas pašas kā oriģinālajām detaļām.

Citroën piedāvā plašu atjaunotu, remontētu vai lietotu detaļu klāstu, kam vienmēr tiek nodrošināta arī garantija.

Ietaupiet līdz 40%, salīdzinot ar jaunu detaļu cenu!

Lietotas detaļas

Lai samazinātu uzturēšanas izmaksas, Jūsu servisa centra pārstāvji var Jums sagatavot piedāvājumu, izmantojot lietotas detaļas. Samaziniet ar rezerves daļu iegādi saistītos izdevumus līdz pat 50%, salīdzinot ar jaunu detaļu cenu!

Zemākas izmaksas par detaļām un kvalitatīvs remonts. Šīs detaļas ir izvēlētas no mūsu partneriem, tās ir sertificētas un lieliskā stāvoklī, un gatavas atkārtotai izmantošanai Jūsu automašīnā.

CITROËN AKSESUĀRI

Aprīkojiet savu Citroën pēc iespējas labāk un atbilstoši tā pielietojumam, pateicoties plašajai aksesuāru izvēlei! Jūsu rīcībā ir vairāk nekā 2500 preču, ieskaitot transportēšanas risinājumus (jumta kastes, sakabes u.c.), drošības, komforta vai tehnoloģiju aprīkojumu. Šos aksesuārus atradīsiet pie Citroën tīkla pārstāvjiem vai arī tiešsaistē mūsu aksesuāru veikalā.