SKIP TO CONTENT

APRĪKOJIET SAVU CITROËN

Tagad Jūs esat Citroën automašīnas īpašnieks vai arī drīz tāds būsiet. Bet domājat, kā varētu to padarīt vēl personalizētāku un piemērotāku sev?

Tā nav problēma, jo Citroën piedāvā daudz dažādu aksesuāru, lai to pārveidotu atbilstoši Jūsu vajadzībām. Jūs atradīsiet arī savienoto pakalpojumu piedāvājumus, lai maksimāli izmantotu savus braucienus. Visbeidzot, runājot par automašīnas apkopi, kāpēc neizmēģināt Citroën alternatīvās rezerves daļas?

PIELĀGOTI AKSESUĀRI

Pilnveidojiet sava Citroën salonu un vispārējo automašīnas ietilpību, izmantojot plašo aksesuāru piedāvājumu. Nepieciešama jumta kaste brīvdienām? Kā ar jumta reliņiem un šķērsstieņiem pie kā to stiprināt?

Pielāgojiet savas automašīnas salonu ar jauniem grīdas paklājiem, multimediju piederumiem vai pārdomātiem bagāžas nodalījuma risinājumiem uzglabāšanai un transportēšanai, lai jūs varētu mierīgi doties piedzīvojumā. Izvēlieties no vairāk nekā 2500 aksesuāriem, kas īpaši izstrādāti tieši Jūsu modelim! Atrodiet sev nepieciešamo vien ar dažu klikšķu palīdzību un papildiniet automašīnu pēc savas gaumes! 

 

SAVIENOTIE PAKALPOJUMI 

Citroën multimediju pakalpojumi atvieglos Jūsu braucienus. Navigācijai izmantojiet Connect NAV automašīnas centrālajā ekrānā. Izmantojiet Mirror Screen priekšrocības, lai skārienekrāna pārvaldītu savu viedtālruni. Visbeidzot, esiet droši jebkurā vietā, izmantojot Connect Box, kas nodrošinās ārkārtas un palīdzības izsaukuma pakalpojumu ar ģeolokāciju un sniegs Jums atbalstu un palīdzību ārkārtas situācijās. Izmantojot MyCitroën lietotni, piekļūstiet informācijai par automašīnu un pārskatiet savas automašīnas personalizētu apkopes grafiku. Dažiem modeļiem zīmols piedāvā ekskluzīvu Citroën ConnectedCAM – HD kameru, kas notvers labākos Jūsu ceļojuma mirkļus.

REZERVES DAĻAS

Automašīnas apkopes laikā Citroën piedāvā plašu rezerves daļu izvēli. Jūs varat izvēlēties oriģinālās Citroën rezerves daļas, kurām ir tādas pašas specifikācijas kā Jūsu automašīnas ražošanas laikā. Zīmols arī pielāgojas Jūsu budžetam un automašīnas vecumam, piedāvājot vairāk nekā 12 000 Eurorepar rezerves daļas. Turklāt rezerves daļām ir iespējams dot arī otru dzīvi. Tādā veidā Jūs palīdzat aizsargāt vidi, un saņemt atlaides līdz pat 40%!