SKIP TO CONTENT

JAUNAIS CITROËN C5 AIRCROSS

Uzlādējams hibrīds, benzīns vai dīzelis

Citroën C5 Aircross, kas ir etalons komforta, telpas un daudzpusības ziņā. Tagad tas ir pārveidots, lai paustu lielāku spēku un izsmalcinātību. Pieejams uzlādējama hibrīda, benzīna un dīzeļdzinēja versijās.

 

CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID MODEĻIEM IR PIEMĒROJAMS VALSTS ATBALSTS ELEKTROAUTO IEGĀDEI EUR 2 250,00 APMĒRĀ

NOSKATIETIES VIDEO PAR JAUNO CITROËN C5 AIRCROSS

 

 

DĀSNUMS KĀ JAUNS DZĪVESVEIDS

Jaunais Citroën C5 Aircross uzlādējamais hibrīds, kas ir piemērots lielākajai daļai ikdienas braucienu, piedāvā plūstošu un dinamisku braukšanu ar:

 • iekšdedzes dzinēja jaudu 180 ZS un elektrodzinēja - 81,2 kW (110 ZS), kur kopējā jauda ir 225 ZS un kombinētais griezes moments 360 Nm;
 • 3 braukšanas režīmiem: Electric, Hybrid un Sport;
 • autonomiju līdz 64 km, klusa braukšana ar 0 g/km CO2 izmešu līdz ātrumam 135 km/h.
 • Atbalsts hibrīdauto iegādei privātpersonām 2250 € + 1000 €

Jaunais Citroën C5 Aircross ir kļuvis vēl modernāks un to ilustrē daudzas jaunas dizaina iezīmes, piemēram, priekšpuses dizains, gaismas signāls aizmugurē, vieglmetāla diski, krāsas un materiāli, 10" skārienekrāns, viduskonsole u.c.

Piedāvājot nepārspējamu mieru salonā, tas nodrošina drošības un autovadītāja atbalsta sistēmas, kā arī Citroën savienojamības risinājumus.

MODERNS UN DINAMISKS STILS

Prestižāka personība

Jaunais Citroën C5 Aircross izveidojis pārliecinošāku un dinamiskāku stilu. Tas ir attīstījies, lai lepotos ar izteiksmīgu izskatu un lielāku eleganci uz ceļa. Tā salonā ir izsmalcinātas krāsas un materiāli, kas vispārēji uzlabo salona telpu un komfortu.

LABSAJŪTA SALONĀ

Ērtākais un daudzveidīgākais krosovers

Jaunais Citroën C5 Aircross izceļas ar tā plašumu, modularitāti un kompakto krosoveru segmentā nepārspējamu komforta līmeni. Tas iegūst arī no pieejamās Citroën Advanced Comfort® programmas, kuras pamatā ir zīmola zināšanas par komfortu un inovācijām nozarē.

Nepārspējams miers salonā

Jaunais Citroën C5 Aircross piedāvā jaunākās paaudzes autovadītāja atbalsta sistēmas un savienojamības tehnoloģijas. Tās pārvērš Jūsu braucienus pozitīvā un pārliecinošā pieredzē. Jaunā Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda versija piedāvā uzlabotu sirdsmieru.

SAVIENOTIE PAKALPOJUMI

255_Security

My Citroën assist

Ārkārtas un palīdzības izsaukuma pakalpojums ar ģeolokāciju sniegs atbalstu un palīdzību ārkārtas situācijās.
257_Connect_Nav

My Citroën drive

Sniedz informāciju par satiksmi reāllaikā, degvielas uzpildes staciju un autostāvvietu atrašanās vietām, degvielas cenām u.c.
256_Connect_Play

My Citroën play

Saderīga ar Apple CarPlay™ un Android Auto, ļauj savienot Jūsu viedtālruni un dublēt tā ekrānu automašīnas ekrānā.
 • Bleu Eclipse
 • Blanc Nacré
 • Blanc Banquise
 • Gris Acier
 • Gris Platinum
 • Noir Perla Nera
Skats no priekšas
Skats no aizmugures

DZINĒJI

Uzlādējams hibrīds, benzīns vai dīzelis

Uzlādējamā hibrīda versijā jaunais C5 Aircross piedāvā optimālu veiktspēju, pateicoties elektrodzinējam, kas papildina iekšdedzes dzinēju, nodrošinot kopējo jaudu 225 ZS un kombinēto griezes momentu 360 Nm.

Tas piedāvā 100% elektriskās braukšanas prieku, vienlaikus nodrošinot piekļuvi visām pilsētas centra ierobežotas satiksmes zonām. Tikmēr garākos braucienos tiek izmantots benzīna dzinējs.

Benzīna un dīzeļdzinēju versijās jaunais Citroën C5 Aircross ir aprīkots ar efektīviem un augstas veiktspējas jaunākās paaudzes Euro 6 dzinējiem:

 • benzīna dzinējs PureTech 130 ZS Stop&Start ar 6-pakāpju manuālo (BVM6) vai 8-pakāpju automātisko (EAT8) pārnesumkārbu;
 • dīzeļdzinējs BlueHDi 130 ZS Stop&Start ar 6-pakāpju manuālo (BVM6) vai 8-pakāpju automātisko (EAT8) pārnesumkārbu.