SKIP TO CONTENT

IEKŠDEDZES DZINĒJA AUTOMAŠĪNAS APKOPE

Vai vēlaties rūpēties par savu automašīnu ilgtermiņā? Veiciet regulāru tās apkopi!

Citroën servisa apkopju grāmatiņā Jūs atradīsiet tieši Jūsu automašīnai veicamo apkopju grafiku. Ražotāja garantija daļēji ir atkarīga arī no veiksmīgas šo regulāro apkopju un pārbaudes apmeklējumu veikšanas. Lietotne MyCitroën ir arī paredzēta, lai atgādinātu Jums par tehniskās apkopes veikšanas laiku. Tas viss, lai atvieglotu Jūsu ikdienu!

 

SERVISA APKOPES PLĀNU PRIEKŠROCĪBAS

Regulāra automašīnas apkope var aiztaupīt neplānotus izdevumus nākotnē. Citroën piedāvā izdevīgus servisa apkopju plānus, t.sk. ražotāja noteiktas darbības, eļļas maiņu, bremžu pārbaudes, gaisa kondicionēšanas pārbaudes u.c. Jūs varat būt pārliecināts, ka Citroën tīkla pārstāvji veiks pienācīgu apkopi, esot atbilstošai kompetencei, zināšanām un tehnoloģijām, kā arī rūpēsies par Jūsu automašīnu atbilstoši ražotāja ietikumiem un tehniskajām īpašībām, vienlaikus iekļaujoties Jūsu budžetā. Tas viss pateicoties servisa apkopju plāniem, kas ietver rezerves daļas un darba izmaksas.

Kad Jūsu automašīna apmeklē servisa centru, neaizmirstiet arī par ierakstu izdarīšanu apkopes grāmatiņā.

 

HIBRĪDS / ELEKTRISKS: KĀDU APKOPI VEIKT?

Jūs esat iegādājies Citroën uzlādējamo hibrīdu vai 100% elektrisku automašīnu? Zīmola zinošākie pārstāvji Jums piedāvās labāko pēcpārdošanas servisu un atbilstošākās remonta tehnoloģijas.

 

JŪSU PIETEIKUMI UN PIEPRASĪJUMI

Pieprasiet piedāvājumu tiešsaistē, lai jau iepriekš uzzinātu, kādas būs Jūsu automašīnas tehniskās apkopes izmaksas. Neatkarīgi no Jūsu automašīnas modeļa, un neatkarīgi no tā, vai nepieciešama eļļas maiņa, bremžu pārbaude vai gaisa kondicionētāja apkope, Jūs varat uzzināt plānotās izmaksas. Izmantojot viedtālruni vai datoru, Jūs varat arī pieteikt apmeklējumu kādā no Jūsu izvēlētajiem pilnvarotā remontētāja servisa centriem.

Ietaupiet laiku, izmantojiet īpašos cenas piedāvājumus un izvēlieties sev piemērotāko laiku servisa apmeklējumam vien ar dažiem klikšķiem!

 

*Pieejams atkarībā no valsts