SKIP TO CONTENT

CITROËN ELEKTROAUTO UZTURĒŠANA

Jūs esat izdarījis pareizo izvēli, iegādājoties Citroën elektrisko automašīnu!

Citroën zīmols ir nodrošina automašīnas ar progresīvākajām tehnoloģijām, liekot lietā gadsimta laikā uzkrātās zināšanas. Tāpat Citroën tīklā Jūs vienmēr saņemsiet atbildes no kompetentiem pārstāvjiem, kuri pārzina Jūsu automašīnas uzturēšanas specifiku un remonta tehnoloģijas.

Vienkāršāk un lētāk – Jums patiks Citroën servisa centri.

 

SAMAZINĀTAS UZTURĒŠANAS IZMAKSAS

Labas ziņas – Jūsu elektriskajai automašīnai apkopes veicamas retāk nekā automašīnām ar iekšdedzes dzinēju. Nav jāmaina eļļa, jāmaina eļļas filtri vai sajūgs. Jūsu servisa centra apmeklējumi būs arvien retāki. Atsevišķas detaļas, piemēram, bremzes, nodilst lēnāk. Turklāt elektriskās automašīnas uzturēšana maksā līdz pat 40% mazāk nekā klasiska automašīnai ar iekšdedzes dzinēju.

ELEKTROAUTO APKOPES GRAFIKS

Ja esat iegādājies elektrisku automašīnu, aicinām noslēgt tehniskās apkopes līgumu. Jūs saņemsiet palīdzību uz ceļa, palīdzību avārijas gadījumos, tajā iekļautas regulārās apkopes un nolietoto detaļu nomaiņa. Jūs būsiet drošs, ka ievērosiet elektriskās automašīnas apkopes grafiku un uzturēšanas procedūras, maksājot fiksētu summu visa līguma darbības laikā, neatkarīgi no servisa centra apmeklējumu biežuma.