SKIP TO CONTENT

CITROËN APŅEMŠANĀS ILGTSPĒJĪGAI ATTĪSTĪBAI

Domājot par vides problēmām, no automašīnu izstrādes līdz pārstrādei

Katrā automašīnas dzīves cikla posmā Citroën komandas ir cītīgi strādājušas, lai samazinātu automašīnu ietekmi uz vidi līdz minimumam, uzraugot patēriņu, CO2 emisijas un piesārņotājus, apdomīgi izmantojot dabas resursus, uzlabojot otrreizējo pārstrādi un daudz ko citu.

 

Citroën ir apņēmies:

  • domāt par vides jautājumiem jau savu produktu un pakalpojumu izstrādes stadijā;
  • īstenot aprites ekonomikas principu, tostarp materiālu pārstrādi un atkārotu izmantošanu.

DIZAINS

Videi draudzīga jeb eko-dizaina mērķis ir nodrošināt vadošo pozīciju ilgtspējīgā mobilitātē, sasniedzot un pārsniedzot noteiktos kritērijus autobūves nozares uz vidi attiecināmos noteikumos. Citroën tas atspoguļojas tajā, ka liela daļa pētniecības un inovāciju ir veltīta tīrām tehnoloģijām un videi draudzīgiem materiāliem.

RAŽOŠANA

Lai ražotu bezoglekļa automašīnas, Citroën ir industriāls rīks, kas spēj kontrolēt savu ietekmi un spēj reaģēt uz galvenajām vides problēmām.

PĒCPĀRDOŠANA

Lai veicinātu tirdzniecības vietas un servisa centrus veikt pasākumus labākai atkritumu apsaimniekošanai, Citroën izstrādā atkritumu šķirošanas un pārstrādes iniciatīvas.

PĀRSTRĀDE

Citroën rūpīgi strādā, lai padarītu savu pārstrādes procesu efektīvāku, jau no paša sākuma izstrādājot ilgtspējīgus produktus. Mērķis ir arī samazināt automašīnu ražošanas, lietošanas un pārstrādes laikā radušos atkritumu daudzumu.