SKIP TO CONTENT

CITROËN CONNECTED PAKALPOJUMI

Dodieties ceļā ar Citroën plašo savienoto pakalpojumu klāstu! Tie ir droši, jautri un lietderīgi un ar to palīdzību Jūsu ceļojumi būs neaizmirstami. 

SKĀRIENEKRĀNS SALONĀ

Citroën Advanced Comfort® programma koncentrējas arī uz savienojamību, priekšējā paneļa vidū integrējot skārienekrānu. Konfigurējiet automašīnu un piekļūstiet multivides saturam, tālrunim, gaisa kondicionēšanas sistēmai un navigācijai. Daudzas no automašīnas sistēmām ir iespējams lietot, izmantojot balss vadības funkciju. 

CITROËN CONNECT PLAY

Mirror screen

MirrorLink® tehnoloģija, kas ir saderīga ar Apple CarPlay™ un Android Auto, ļauj savienot Jūsu viedtālruni un dublēt tā ekrānu ar automašīnas ekrānu. Tādējādi Jūs viegli varat pārvaldīt savu multivides saturu tieši no skārienekrāna, vien atrodiet visas saderīgās lietotnes!

CITROËN CONNECT NAV 

Skārienekrāns ļauj Jums pārvaldīt multividi, viedtālruņa un navigācijas funkcijas. Citroën Connect Nav ar TomTom Traffic navigācijas sistēmu, izmantojot balss vadību, informēs Jūs par satiksmi reāllaikā, pieejamām stāvvietām galamērķī (t.sk. to cenām) u.tml. Tā piedāvā arī vizuālus un audio brīdinājumus par maršrutā esošajām bīstamajām zonām.

CITROËN CONNECT ASSIST 

Ar Citroën Connect Box varat aktivizēt savienotos pakalpojumus.

Negadījuma vai kādā citā situācijā, kad nepieciešama steidzama iejaukšanās, sistēma ļauj pieprasīt atbilstošu palīdzību, to darot automātiski, vai arī automašīnas pasažierim nospiežot pogu "SOS". Šis pakalpojums ir pieejams 24/7, tas ir bez maksas un tam nav nepieciešams abonements.

Noskatieties video, lai uzzinātu, kā tas darbojas!