SKIP TO CONTENT
Citroën Oli [all-ë] konceptauto

Citroën Oli [all-ë]

Novirzot elektrību uz pareizā ceļa

Elektromobiļu projektēšana ir lieliska. Bet mums ar to ir par maz.

Mūsu Citroën Oli [all-ë] konceptauto ir maksimāli vienkāršots, lai patērētu cik vien maz iespējams elektrības, vienlaikus garantējot 400 km autonomiju. Tas ir izstrādāts no pārstrādātām un pārstrādājamām daļām, lai pagarinātu tā kalpošanas laiku. Tātad, vai mēs visi virzāmies uz priekšu kopā?

MAZĀK SVARA = MAZĀK ENERĢIJAS

Mēs esam izstrādājuši Citroën Oli [all-ë], lai tas būtu pēc iespējas vieglāks
Jumts un dzinēja pārsegs, kas izgatavoti no vieglas kartona šūnveida struktūras, kas ir stiprāka par tēraudu.
Sēdekļi izgatavoti tikai no 3 daļām un no īpaši viegliem materiāliem.
Nepārblīvēts un funkcionāls informācijas panelis.

ATBRĪVOJOTIES NO LIEKĀ

Citroën Oli [all-ë] saglabā būtiskākās funkcijas, neapdraudot Jūsu komfortu.
Vieglāks gaisa kondicionētājs samazina enerģijas patēriņu: 90° vējstikla leņķis un slīpie logi dabiski atgrūž saules starus, lai optimizētu temperatūru salonā.
Vadītāja viedtālrunis un pārnēsājamie skaļruņi ir viss, kas nepieciešams, un tos var integrēt tieši informācijas panelī

GAIŠĀ NĀKOTNE

Citroën Oli [all-ë] ir izstrādāts ar pārstrādātām un pārstrādājamām detaļām, kas ir viegli remontējamas un nomaināmas, tādējādi pagarinot tā kalpošanas laiku.

Identiskas un maināmas detaļas, lai samazinātu izmaksas un izejmateriālu izmantošanu: priekšējās durvis un logi, bamperi un riteņu arkas apmales. Šīs detaļas ir piemērotas gan automašīnas kreisajai, gan labajai pusei.

Citroën Oli [all-ë] misija ir iedvesmot nākotni par pieejamu, ilgtspējīgu un priecīgu ģimenes mobilitāti

Šis konceptauto ir daudz vairāk nekā automašīna: tas ir daudzpusīgs sabiedrotais un pievieno lielu devu jautrības Jūsu ikdienai, kas ir noderīgs neatkarīgi no tā, vai Jūs ar to braucat vai nē.

PIEEJAMĪBA, LABKLĀJĪBA, BEZBAILĪBA

Nothing Moves Us Like Citroën Nekas mūs neiekustina kā Citroën 

Citroën, iztēlojas pasauli, kurā personiskā mobilitāte ir ikvienam sasniedzama, ir pamatideja. Šis apliecinājums izpaužas kā pārsteidzošs konceptauto, kas ir pilns ar gudrām idejām, lai satricinātu lietas. Optimistiskas un funkcionālas elektriskās mobilitātes ceļvedis, lai tuvākajā nākotnē uzlabotu ikviena ikdienu.

Ami dara savādāk

Īpaši novatorisks, AMI ir apņēmies padarīt elektrisko mobilitāti pieejamu visiem. AMI veicināja zīmola radošumu, lai nāktu klajā ar CV21, kas cīnās pret pašreizējo nozares tendenci būvēt arvien smagākus, sarežģītākus un dārgākus elektromobiļus.