CITROËN UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

Ar Citroën uzlādējamo hibrīdu, izbaudiet elektriskā režīma ērtības ikdienā īsiem braucieniem, bet garākiem braucieniem izmantojiet iekšdedzes dzinēju.

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA PRIEKŠROCĪBAS 

IZMĒĢINIET Ë-KOMFORTU

Citroën C5 Aircross SUV ir aprīkots ar progresīvi hidraulisko amortizatoru piekari® (Progressive Hydraulic Cushions®), nodrošinot visaugstāko komfortu braucienu laikā. Patiesu labsajūtu salonā radīs Citroën ekskluzīvā inovācija – Advanced Comfort® sēdekļi. Papildus komfortu sniegs klusā elektrodzinēja darbība, vibrāciju neesamība un lietošanai ērto braukšanas tehnoloģiju piedāvājums. Izbaudiet dinamiku un braukšanas prieku!

ELEKTRISKAIS + IEKŠDEDZES DZINĒJS

Citroën uzlādējamais hibrīds ir elektriskā un iekšdedzes dzinēju apvienojums. 100% elektriskā režīmā baudiet paaugstinātu veiktspēju, tūlītēji pieejamu griezes momentu un efektīvu paātrinājumu.

Kad vēlēsieties doties prom no pilsētas kņadas, iekšdedzes dzinējs Jūs aizvedīs kurp vien vēlaties.

EKONOMISKS LIETOŠANĀ

Pateicoties tā dzinējam, Jūsu uzlādējamā hibrīda degvielas patēriņš būs ļoti zems, un tas ievērojami samazinās degvielas izmaksas ikdienas braucieniem. Lai gan Jūsu Citroën uzlādējamais hibrīds ir tehnoloģiski sarežģītāks nekā vienkārši ar iekšdedzes dzinēju aprīkota automašīna, tā servisa apkopju grafiks paliek nemainīgs. Uzticiet tā uzturēšanu atbilstoši apmācītiem ekspertiem visā Citroën tīklā.

3 BRAUKŠANAS REŽĪMI JŪSU ĒRTĪBAI

ELEKTRISKS REŽĪMS

Izmantojiet visas 100% elektriskās braukšanas priekšrocības: klusu braukšanu un bez CO2 izmešiem. Šis pilsētas videi ir vispiemērotākais režīms, un tas tiek aktivizēts pēc noklusējuma pie automašīnas iedarbināšanas.

HIBRĪDA REŽĪMS

Atkarībā no braukšanas stila un veicamā attāluma, Jūs varat izvēlēties starp elektrisko vai iekšdedzes dzinēja režīmu. Jūsu hibrīds pielāgojas, lai garantētu labāko elektroenerģijas izmantošanu.

SPORTA REŽĪMS

Maksimāli dinamiskai veiktspējai, izmantojot visu pieejamo iekšdedzes un elektriskā dzinēja jaudu.

CITROËN C5 AIRCROSS SUV HIBRĪDS

Kas var būt labāks par 100% elektriskas braukšanas priekšrocību apvienošanu ar iekšdedzes dzinēja darbību? Kā pirmais Citroën hibrīda modelis Citroën C5 Aircross SUV uzlādējamais hibrīds pielāgojas Jūsu ikdienas paradumiem, apvienojot PureTech 180 ZS Stop&Start benzīna dzinēju ar 80 kW elektromotoru, piedāvājot 225 ZS kombinēto jaudu. Elektriskajā režīmā apvidus auto nodrošina elektrificējošu sniegumu ar maksimālo ātrumu 135 km/h un autonomiju līdz 55 km. Izbaudiet klusu, vienmērīgu braukšanu, tūlītēju sniegumu un zemas CO2 emisijas (32 g / km).