SKIP TO CONTENT

CITROËN UZLĀDĒJAMS HIBRĪDS

Ar Citroën uzlādējamo hibrīdu, izbaudiet elektriskā režīma ērtības ikdienā īsiem braucieniem, bet garākiem braucieniem izmantojiet iekšdedzes dzinēju.

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA PRIEKŠROCĪBAS 

Izmēģiniet ë-komfortu

Citroën C5 Aircross SUV ir aprīkots ar progresīvi hidraulisko amortizatoru piekari® (Progressive Hydraulic Cushions®), nodrošinot visaugstāko komfortu braucienu laikā. Patiesu labsajūtu salonā radīs Citroën ekskluzīvā inovācija – Advanced Comfort® sēdekļi. Papildu komfortu sniegs klusā elektrodzinēja darbība, vibrāciju neesamība un lietošanai ērto braukšanas tehnoloģiju piedāvājums. Izbaudiet dinamiku un braukšanas prieku!

Elektriskais + iekšdedzes dzinējs

Citroën uzlādējamais hibrīds ir elektriskā un iekšdedzes dzinēju apvienojums. 100% elektriskā režīmā baudiet paaugstinātu veiktspēju, tūlītēji pieejamu griezes momentu un efektīvu paātrinājumu.

Kad vēlēsieties doties prom no pilsētas kņadas, iekšdedzes dzinējs Jūs aizvedīs kurp vien vēlaties.

Ekonomisks lietošanā

Pateicoties tā dzinējam, Jūsu uzlādējamā hibrīda degvielas patēriņš būs ļoti zems, un tas ievērojami samazinās degvielas izmaksas ikdienas braucieniem. Lai gan Jūsu Citroën uzlādējamais hibrīds ir tehnoloģiski sarežģītāks nekā vienkārši ar iekšdedzes dzinēju aprīkota automašīna, tā servisa apkopju grafiks paliek nemainīgs. Uzticiet tā uzturēšanu atbilstoši apmācītiem ekspertiem visā Citroën tīklā.

3 BRAUKŠANAS REŽĪMI JŪSU ĒRTĪBAI

Elektrisks režīms

Izmantojiet visas 100% elektriskās braukšanas priekšrocības: klusu braukšanu un bez CO2 izmešiem. Šis pilsētas videi ir vispiemērotākais režīms, un tas tiek aktivizēts pēc noklusējuma pie automašīnas iedarbināšanas.

Hibrīda režīms

Atkarībā no braukšanas stila un veicamā attāluma, Jūs varat izvēlēties starp elektrisko vai iekšdedzes dzinēja režīmu. Jūsu hibrīds pielāgojas, lai garantētu labāko elektroenerģijas izmantošanu.

Sporta režīms

Maksimāli dinamiskai veiktspējai, izmantojot visu pieejamo iekšdedzes un elektriskā dzinēja jaudu.

JAUNAIS CITROËN C5 AIRCROSS UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Jaunais Citroën C5 Aircross uzlādējamais hibrīds, kas ir piemērots lielākajai daļai ikdienas braucienu, piedāvā plūstošu un dinamisku braukšanu ar 180 ZS jaudu ar iekšdedzes dzinēju un 81,2 kW (110 ZS) ar elektrodzinēju ar kopējo jaudu 225 ZS un kombinēto griezes momentu 360 Nm.

Ideāli novietots uz centrālās konsoles, braukšanas režīma selektors ļauj izvēlēties piemērotāko režīmu: Electric, Hybrid vai Sport.

 

Jaunais Citroën C5 Aircross uzlādējamais hibrīds piedāvā autonomiju līdz 55 km, bez vibrācijām, klusu un videi saudzīgu braukšanu ar nulles CO2 emisijām un braukšanas ātrumu līdz pat 135 km/h.

JAUNAIS CITROËN C5 X HYBRID

Citroën C5 X Hybrid lieliski derēs gan ikdienai, gan arī neparedzētiem gadījumiem: nekādu ierobežojumu un pilnīga brīvība.

Šis hibrīds ar 225 ZS jaudu piedāvā klusus braucienus, neizdalot ne grama CO2, un nodrošina iespēju nobraukt vairāk nekā 50 km ZEV (Zero Emission Vehicle) režīmā, un tas būs pilnīgi pietiekami ikdienas braucieniem.

Tādējādi Citroën C5 X Hybrid ikdienas braucienos ļauj visu darba nedēļu neizmantot iekšdedzes dzinēju, pēc vajadzības vien uzlādējot automašīnu mājās, darba vietā vai publiskā uzlādes punktā. Tajā pat laikā Jūs varat doties arī tālākos ceļojumos, izmantojot ekonomisko un efektīvo iekšdedzes dzinēju, neuztraucoties par uzlādes iespējamību.