SKIP TO CONTENT

ELEKTRISKĀ KLĀSTA AUTOMAŠĪNAS

Izvēlieties atbildīgu mobilitāti ar kādu no Citroën elektriskā modeļu klāsta automašīnām.

Sākot no jaunā ë-C4 hečbeka līdz jaunajam Citroën ë-SpaceTourer minivenam un elektriski mobilajam AMI! Tie visi ir izstrādāti Jūsu mobilitātei, neatkarīgi no tā, vai plānojat doties tālākā ceļojumā, vai vienkārši izmantosiet to ikdienas gaitās pilsētas vidē. Vienkārši izvēlieties to, kas atbilst tieši Jūsu vajadzībām!

ELEKTRISKO AUTOMAŠĪNU PRIEKŠROCĪBAS

Uzziniet par elektrisko automašīnu priekšrocībām!

Vienmērīga un klusa braukšana, uzreiz pieejams griezes moments, nekādu CO2 izmešu, ātra uzlāde utt.

Patiess tehnoloģiju apvienojums, kas pielāgojas mūsu ikdienas vajadzībām, lai jau šodien reaģētu uz rītdienas izaicinājumiem.

IEGUVUMI NO ELEKTRISKĀS BRAUKŠANAS

Brauciet ë-komforta režīmā

Izbaudiet unikālu braukšanas komfortu, pateicoties pilnīgi elektriskai piedziņai!

Elektrificētas automašīnas darbība ir klusa un tā ir viegli manevrējama gan pilsētā, gan ārpus tās. Braukšana elektriskā režīmā būs dinamiska, relaksējoša un vienmērīga, jo nav nekādas vibrācijas, nekādas raustīšanās, nekādas pārnesumu pārslēgšanas. Tikai un vienīgi vienmērīga braukšana.

Tūlītēji pieejams griezes moments, izteiktu braukšanas sajūtu radīšanai, un attāli programmējami pakalpojumi, kas nodrošinās mieru katru dienu.

Ekonomiska lietošana

Jūs ietaupīsiet arī pateicoties:

  • zemām lietošanas izmaksām, dēļ retākām apkopju reizēm;
  • iespējai izmantojot valsts atbalstu, kas saistīts ar elektroauto izmantošanu;
  • elektroautomašīnas akumulators garantēs 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.

JAUNAIS CITROËN Ë-C4

Ar ë-C4 tagad ir iespējama pilnīga elektriska braukšana katru dienu. Jaunais Citroën hečbeks iemieso tehnoloģisko un moderno mobilitāti, sniedzot vēl nebijušu braukšanas pieredzi. Izbaudiet nulles līmeņa troksni salonā, optimālu komfortu, nulles līmeņa CO2 emisijas un trīs braukšanas režīmus, lai pielāgotos jebkuram, Jūsu izvēlētajam ceļa virsmas segumam.

No ārpuses jaunais ë-C4 ir kompakts sedans ar SUV izskatu. Tā dizains to atšķir no konkurentiem!

JAUNAIS CITROËN Ë-SPACETOURER

Dizains, plūstošas līnijas bez lieka robustuma – tas ir 100% ëlektriskā Citroën ë-SpaceTourer stils, kas ir vienlīdz enerģisks un pārliecinošs.

Šajā modelī ir saglabāta SpaceTourer daudzpusība un praktiskums, piemēram, tā plašā salona telpa un pasažieru pārvadāšanas kapacitāte.

Šī pilnīgi elektriskais minivens ir ideāls sabiedrotais: ar autonomiju līdz 330 km, ātru uzlādi (līdz 80% 30 minūtēs) un pilnībā saglabātām pielāgojamības iespējām un pārdomātajiem uzglabāšanas nodalījumiem. Akumulators garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.

CITROËN AMI

Elektriskā mobilitāte, kas pieejama jau no 14 gadu vecuma

Jau vairāk nekā gadsimtu Citroën drosme ir bijusi uzlabot automašīnas un padarīt mobilitāti pieejami ikvienam. 2020. gads ir bijis ļoti nozīmīgs AMI modelim, kas ir viens no netradicionālākajiem pārvietošanās līdzekļiem, ko radījis Citroën zīmols. Tā mērķis ir piedāvāt pēc iespējas vairāk cilvēkiem iespēju pārvietoties pilsētā pilnīgi droši un neradot CO2 izmešus, turklāt AMI var vadīt jau no 14 gadu vecuma. Šim 4-riteņu motociklam ir divi sēdekļi, braukšana ir pilnīgi elektriska, un, lai gan tas ir patiesi neliels, tam ir ērts pasažieru salons un, lai izceltos pūlī – pilnībā pielāgojama ārpuse.

CITROËN Ë-BERLINGO

Radot labsajūtu un sniedzot brīvību

Jaunais Citroën ë-Berlingo būs ideāls sabiedrotais ikvienam aktīva dzīvesveida piekritējam, pateicoties tā funkcionalitātei un daudzpusībai brīvā laika pavadīšanas iespējām. Elektriskā versija nodrošina vienmērīgu braukšanu, nezaudējot neko no iekšdedzes dzinēja versijas funkcionalitātes, jo tas ir pielāgojams vadītāja un pasažieru vajadzībām, pateicoties plašajai salona telpai, modularitātei un praktiskumam. Jaunais ë-Berlingo ir pieejams divās garuma versijās un var savā salonā uzņemt līdz septiņiem cilvēkiem. Tas piedāvā trīs neatkarīgi regulējamus aizmugurējos sēdekļus, Modutop® uzglabāšanas konsoli jumta centrālajā daļā un atveramo aizmugurējo logu.