CITROËN ËLEKTRISKO MODEĻU KLĀSTS

Esiet atbildīgi un brauciet ar Citroën elektriskā modeļu klāsta automašīnām! Atklājiet daudzās elektrisko automašīnu priekšrocības ar jauno 100% ëlektrisko Citroën ë-C4 un Citroën C5 Aircross SUV hibrīdu. Tie ļaus ikdienā braukt pilnīgi elektriskā režīmā, lieliski spējot izolēt visus salona pasažierus no ārpasaules dunas – mierīgi kā kokonā. Jūsu braucieni būs bez vibrācijām, bez CO2 izmešiem, un par zemām lietošanas izmaksām. Šī klāsta automašīnas ir aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām, kas atvieglos Jūsu ikdienas braucienus. Atliek vien izvēlēties sev piemērotāko!

JAUNAIS 100% ËLEKTRISKAIS Ë-C4 

Jaunais 100% ëlektriskais Citroën ë-C4 nodrošina klusu un ērtu elektrisko braukšanu. 100% elektriskais hečbeks ir aprīkots ar 50 kWh jaudas akumulatoru, kas pēc pasaulē saskaņotās vieglo transportlīdzekļu pārbaudes procedūras (WLTP – Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure) protokola nodrošina līdz 350 km autonomiju. Vienmērīga braukšana, piekares amortizācija, nepārspējams komforts, pateicoties Advanced Comfort® sēdekļiem, ergonomika un ērta vadāmība, turklāt izmantojot pieejamās saskarnes un īpašus pakalpojumus, tas viss kopā palīdz uzlabot visu pasažieru komfortu salonā.

CITROËN C5 AIRCROSS SUV HIBRĪDS

Citroën C5 Aircross SUV hibrīds apvieno visas 100% elektriskās braukšanas priekšrocības. C5 Aircross SUV hibrīds, kas jau ir etalons komforta un augstākās klases tehnoloģiju ziņā, bagātināts Citroën Advanced Comfort® programmu ar elektrodzinēja priekšrocībām, klusai un vienmērīgai braukšanai, tūlītējai veiktspējai un samazinātām CO2 emisijām. Lai sniegtu prieku katra brauciena laikā, automātiskā režīma pārvaldība un ideāla salona modularitāte, padara Citroën C5 Aircross SUV par hibrīdu paraugu. Pievienojot parastajai sadzīves kontaktligzdai, akumulators tiek uzlādēts nakts laikā, bet, izmantojot 32A WallBox, pilna uzlāde var tikt veikta mazāk nekā 2 h laikā.