CITROËN ELEKTRISKO UN HIBRĪDA MODEĻU KLĀSTS

Esiet atbildīgi un izvēlieties no piedāvātā automašīnu klāsta kādu no Citroën elektrodzinēja vai hibrīda auto modeli!

Atklājiet daudzās elektrisko automašīnu priekšrocības ar jauno Citroën C5 X Hybrid, jauno Citroën ë-C4 Electric un Citroën C5 Aircross SUV hibrīdu. Tie ļaus ikdienā braukt pilnīgi elektriskā režīmā, lieliski spējot izolēt visus salona pasažierus no ārpasaules dunas – mierīgi kā kokonā. Jūsu braucieni būs bez vibrācijām, bez CO2 izmešiem, un par zemām lietošanas izmaksām.

Šī klāsta automašīnas ir aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām. Atliek vien izvēlēties sev piemērotāko! Tāpat Jūs varat saņemt arī valsts atbalstu šādas automašīnas iegādei.

JAUNAIS 100% ËLEKTRISKAIS Ë-C4 

Jaunais 100% ëlektriskais Citroën ë-C4 nodrošina klusu un ērtu elektrisko braukšanu. 100% elektriskais hečbeks ir aprīkots ar 50 kWh jaudas akumulatoru, kas pēc pasaulē saskaņotās vieglo transportlīdzekļu pārbaudes procedūras (WLTP – Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure) protokola nodrošina līdz 350 km autonomiju. Vienmērīga braukšana, piekares amortizācija, nepārspējams komforts, pateicoties Advanced Comfort® sēdekļiem, ergonomika un ērta vadāmība, turklāt izmantojot pieejamās saskarnes un īpašus pakalpojumus, tas viss kopā palīdz uzlabot visu pasažieru komfortu salonā.

JAUNAIS CITROËN C5 X HYBRID

Citroën C5 X Hybrid lieliski derēs gan ikdienai, gan arī neparedzētiem gadījumiem: nekādu ierobežojumu un pilnīga brīvība.

Šis hibrīds ar 225 ZS jaudu piedāvā klusus braucienus, neizdalot ne grama CO2, un nodrošina iespēju nobraukt vairāk nekā 50 km ZEV (Zero Emission Vehicle) režīmā, un tas būs pilnīgi pietiekami ikdienas braucieniem.

Tādējādi Citroën C5 X Hybrid ikdienas braucienos ļauj visu darba nedēļu neizmantot iekšdedzes dzinēju, pēc vajadzības vien uzlādējot automašīnu mājās, darba vietā vai publiskā uzlādes punktā. Tajā pat laikā Jūs varat doties arī tālākos ceļojumos, izmantojot ekonomisko un efektīvo iekšdedzes dzinēju, neuztraucoties par uzlādes iespējamību.

CITROËN C5 AIRCROSS SUV HIBRĪDS

Citroën C5 Aircross SUV hibrīds apvieno visas 100% elektriskās braukšanas priekšrocības. C5 Aircross SUV hibrīds, kas jau ir etalons komforta un augstākās klases tehnoloģiju ziņā, bagātināts Citroën Advanced Comfort® programmu ar elektrodzinēja priekšrocībām, klusai un vienmērīgai braukšanai, tūlītējai veiktspējai un samazinātām CO2 emisijām. Lai sniegtu prieku katra brauciena laikā, automātiskā režīma pārvaldība un ideāla salona modularitāte, padara Citroën C5 Aircross SUV par hibrīdu paraugu. Pievienojot parastajai sadzīves kontaktligzdai, akumulators tiek uzlādēts nakts laikā, bet, izmantojot 32A WallBox, pilna uzlāde var tikt veikta mazāk nekā 2 h laikā.

JAUNAIS CITROËN Ë-BERLINGO ELECTRIC

Ar jauno Citroën ë-Berlingo Electric izbaudiet efektīvu braukšanu: vienmērīgu, klusu un bez vibrācijām. Tas piedāvā zemas lietošanas izmaksas, kas ir zemākas nekā iekšdedzes dzinēja Berlingo versijām. To ir viegli lietot, izmantojot vienkāršus un praktiskus uzlādes risinājumus un tā autonomija  ir līdz 280 km (atbilstoši WLTP ciklam).

JAUNAIS CITROËN Ë-SPACETOURER ELECTRIC

Citroën ë-SpaceTourer stils, kas ir vienlīdz enerģisks un pārliecinošs.

Šajā modelī ir saglabāta SpaceTourer daudzpusība un praktiskums, piemēram, tā plašā salona telpa un pasažieru pārvadāšanas kapacitāte.

Šis elektriskās versijas minivens ir ideāls sabiedrotais: ar autonomiju līdz 330 km, ātru uzlādi (līdz 80% 30 minūtēs) un pilnībā saglabātām pielāgojamības iespējām un pārdomātajiem uzglabāšanas nodalījumiem. Akumulators garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.