SKIP TO CONTENT

CITROËN ELEKTRISKO UN HIBRĪDA MODEĻU KLĀSTS

Ceļojiet atbildīgi ar automašīnām no Citroën Electric un uzlādējamā hibrīda klāsta!

Atklājiet daudzās elektrisko automašīnu priekšrocības ar jauno C5 Aircross uzlādējamo hibrīdu, jauno C5 X uzlādējamo hibrīdu, jauno ë-Berlingo Electric, SpaceTourer Electric, ë-C4 Electric : sajūta, ka atrodaties kokonā un izbaudot visu komfortu, ko sniedz klusa un viegla braukšana, bez vibrācijām, bez CO2 emisijām un zemām lietošanas izmaksām.

 

Šīs automašīnas ir aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām. Atrodiet sev piemērotāko, lai izbaudītu ikdienas braucienus! Uz tagad to iegādē pieejams arī valsts atbalsts.

 

  • Atbalsts elektromobiļu iegādei privātpersonām 4500 € + 1000 €
  • Atbalsts hibrīdauto iegādei privātpersonām 2250 € + 1000 €

JAUNAIS 100% ËLEKTRISKAIS Ë-C4 X

Tā dizains, komforts un praktiskums ir identiski visām pieejamajām dzinēja versijām. Pilsētā ë-C4 X Electric nodrošina piekļuvi ierobežotas satiksmes zonām, vienlaikus garantējot braukšanas prieku bez trokšņa vai CO2 emisijām.

Pateicoties tās gludajai un aerodinamiskajai formai un efektīvajam nulles izmešu elektrodzinējam, ë-C4 X Electric piedāvā autonomiju līdz pat 360 km.

100% ËLEKTRISKAIS Ë-C4 

Jaunais 100% ëlektriskais Citroën ë-C4 nodrošina klusu un ērtu elektrisko braukšanu. 100% elektriskais hečbeks ir aprīkots ar 50 kWh jaudas akumulatoru, kas pēc pasaulē saskaņotās vieglo transportlīdzekļu pārbaudes procedūras (WLTP – Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure) protokola nodrošina līdz 350 km autonomiju. Vienmērīga braukšana, piekares amortizācija, nepārspējams komforts, pateicoties Advanced Comfort® sēdekļiem, ergonomika un ērta vadāmība, turklāt izmantojot pieejamās saskarnes un īpašus pakalpojumus, tas viss kopā palīdz uzlabot visu pasažieru komfortu salonā.

JAUNAIS CITROËN C5 AIRCROSS UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Jaunais Citroën C5 Aircross uzlādējamais hibrīds, kas ir piemērots lielākajai daļai ikdienas braucienu, piedāvā plūstošu un dinamisku braukšanu ar 180 ZS jaudu ar iekšdedzes dzinēju un 81,2 kW (110 ZS) ar elektrodzinēju ar kopējo jaudu 225 ZS un kombinēto griezes momentu 360 Nm.

Ideāli novietots uz centrālās konsoles, braukšanas režīma selektors ļauj izvēlēties piemērotāko režīmu: Electric, Hybrid vai Sport.

 

Jaunais Citroën C5 Aircross uzlādējamais hibrīds piedāvā autonomiju līdz 55 km, bez vibrācijām, klusu un videi saudzīgu braukšanu ar nulles CO2 emisijām un braukšanas ātrumu līdz pat 135 km/h.

JAUNAIS CITROËN C5 X HYBRID

Citroën C5 X Hybrid lieliski derēs gan ikdienai, gan arī neparedzētiem gadījumiem: nekādu ierobežojumu un pilnīga brīvība.

Šis hibrīds ar 225 ZS jaudu piedāvā klusus braucienus, neizdalot ne grama CO2, un nodrošina iespēju nobraukt vairāk nekā 50 km ZEV (Zero Emission Vehicle) režīmā, un tas būs pilnīgi pietiekami ikdienas braucieniem.

Tādējādi Citroën C5 X Hybrid ikdienas braucienos ļauj visu darba nedēļu neizmantot iekšdedzes dzinēju, pēc vajadzības vien uzlādējot automašīnu mājās, darba vietā vai publiskā uzlādes punktā. Tajā pat laikā Jūs varat doties arī tālākos ceļojumos, izmantojot ekonomisko un efektīvo iekšdedzes dzinēju, neuztraucoties par uzlādes iespējamību.

JAUNAIS CITROËN Ë-BERLINGO ELECTRIC

Ar jauno Citroën ë-Berlingo Electric izbaudiet efektīvu braukšanu: vienmērīgu, klusu un bez vibrācijām. Tas piedāvā zemas lietošanas izmaksas, kas ir zemākas nekā iekšdedzes dzinēja Berlingo versijām. To ir viegli lietot, izmantojot vienkāršus un praktiskus uzlādes risinājumus un tā autonomija  ir līdz 280 km (atbilstoši WLTP ciklam).

JAUNAIS CITROËN Ë-SPACETOURER ELECTRIC

Citroën ë-SpaceTourer stils, kas ir vienlīdz enerģisks un pārliecinošs.

Šajā modelī ir saglabāta SpaceTourer daudzpusība un praktiskums, piemēram, tā plašā salona telpa un pasažieru pārvadāšanas kapacitāte.

Šis elektriskās versijas minivens ir ideāls sabiedrotais: ar autonomiju līdz 330 km, ātru uzlādi (līdz 80% 30 minūtēs) un pilnībā saglabātām pielāgojamības iespējām un pārdomātajiem uzglabāšanas nodalījumiem. Akumulators garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.