SKIP TO CONTENT

AMI ONE KONCEPTAUTO, JAUNA VĪZIJA MOBILITĀTEI PILSĒTĀ

Kopš 1919. gada Citroën vēsture atspoguļo tās spēju virzīties līdzi laikam, radot nekonformistiskas un revolucionāras automašīnas, kas jau kļuvušas par ikonām. 2019. gada Ženēvas auto izstādē Citroën atklāja savu pieeju nākotnes pilsētas mobilitātei, kas ir paredzēta un pieejama ikvienam. 

DZIMIS CITROËN

Citroën Ami One konceptauto ir Citroën brīvības redzējums pilsētā. #LibertyElectriCityMobility

Tas apvieno visas 100% elektrisko tehnoloģiju priekšrocības ar drosmīgu un krāsainu dizainu, kā arī lielisku lietošanas ērtumu. Tas arī jau ieguvis augstākos novērtējumus komforta un praktiskuma jomā. Ami One konceptauto ir “à la carte” – pielāgojams visiem izmantošanas veidiem, sākot no automašīnas koplietošanai līdz nomai.


Tādējādi, tāpat kā 2CV savā laikā, Ami One konceptauto iestājas par pārvietošanās brīvību pilnīgi visiem un nes sevī potenciālu kļūt par pilsētas iedzīvotāju pārvietošanās ikonu.

KUBVEIDA

Ami One konceptauto radīts pilsētai un izceļas ar kubveida korpusu un kompaktiem izmēriem (2,50 m garš, 1,50 m plats un 1,50 m augsts), kas parāda tā izturību, veiklību un izcilo manevrētspēju. Tā virsbūves visos stūros ir aizsargi un integrētie, īpašas krāsas Out Of the Blue Airbump® paneļi ir kā papildu stila marķieri.

IZTEIKSMĪGA PRIEKŠPUSE

Ami One konceptauto ir mūsdienīgs ar izteiksmīgu priekšpusi, ko rotā elegants Y formas gaismas paraksts, kuru iedvesmojusi CXperience koncepcija. Virsbūves krāsa Vivid Orange un 2D logotips uz lakotās melnās virsmas centra atdzīvina tā skatienu.

PĀRDOMĀTS DIZAINS

Ami One konceptauto ir viss nepieciešamais, lai kļūtu “populārs” pilsētā. Dizainiski izteiksmīgs un ļoti ekonomisks pilsētas mobilitātes auto. Ami One konceptauto piedāvā gudru dizainu, ar simetriskām detaļām: identiskas durvis labajā un kreisajā pusē ar apgrieztu kinemātiku, identiskiem buferiem un spārniem, grozāmiem dienas gaitas lukturiem, savukārt spoguļu un durvju rokturu daļas veido montāžas spēli iespēju izvietot tos dažādos virzienos. Katra automašīnas virsbūves daļa ir izturīga un viegli montējama.

Vēl viena pilsētas mobilitātes automašīnas atšķirīgā iezīme ir tā atvērtā tipa dizains. Atveramais Anthracite Grey auduma jumts ielaiž papildu gaismu salonā un ir ērti lietojams – bīdāms un salokāms ar rokas vienu kustību.

DZIMIS BRĪVĪBAI

Ar šo jauno un unikālo pilsētas mobilitātes automašīnu zīmola mērķis ir padarīt individuālu mobilitāti pilsētā pieejamu visiem. Ami One konceptauto ir paredzēts pilsētas iedzīvotājiem ar vai bez vadītāja apliecības, kuriem mīlestība pret zīmolu ir vienāda ar mīlestību pret pārvietošanās brīvību.

100% ËLEKTRISKS

Ami One konceptauto ir 100% elektrisks un uzlādējas 2 stundu laikā. Tā maksimālais ātrums ir 45 km/h, neradot CO2 izmešus, bet autonomija līdz 100 km, padarot to par ideālu braucieniem pilsētā.

Klusajam Ami One konceptauto ir arī savs skaņas paraksts, ko izstrādājusi aģentūra Start-Rec kopā. Tas darīts ievērojot Eiropas regulu, ka sākot no 01.01.2019. drošības nolūkos visiem elektroauto jābūt aprīkotiem ar mākslīgas skaņas padevēju, lai brīdinātu gājējus par savu tuvošanos.

DZIMIS GUDRS

Ami One konceptauto ir 100% ar viedtālruni savienota pilsētas automašīna mobilitātei, padarot braukšanu vieglu un mierīgu. Piekļuve Ami One konceptauto notiek izmantojot viedtālruni, kur tā bloķēšana un atbloķēšana tiek nodrošināta nolasot QR kodu (atrodas uz durvju rokturu alumīnija pamatnes).

Kad viedtālrunis ir ievietots tam paredzētajā vietā – bezvadu uzlādes zonā, var sākties dialogs starp Ami One konceptauto un vadītāju. Lietotnes animācija parādās burbuļa formā un tiek projicēta vadītāja redzamības laukā. Tādējādi vadītājs, izmantojot viedtālruni, var piekļūt dažādiem pakalpojumiem. Ami One konceptauto mijiedarbojas, izmantojot 2 pogas, kas atrodas uz stūres: balss komandu, lai izsauktu asistentu, un ritināmo lietotņu izvēlni.

KOPLIETOŠANAI VAI NOMAI

Savienots Ami One konceptauto piedāvā vēl vairāk. Īpašā lietotne piedāvā iespējas automašīnas koplietošanai vai nomai ar papildu saistītajiem pakalpojumiem (uzlāde, autostāvvietas atrašana u.c.). Tādējādi tas nodrošina visas klientu pārbraucienu vajadzības, gan regulārai lietošanai, gan neregulārai. Lietotne ļauj Jums iegūt Ami One konceptauto pēc pieprasījuma, pielāgojot lietošanas ilgumu un bez papildu saistībām un iekļaujot visas izmaksas vienuviet.

Pielāgojams ikviena mobilitātes vajadzībām, piedāvājam izmantot automašīnu periodā no 5 minūtēm līdz 5 gadiem ar auto koplietošanas, nomas vai pirkšanas iespējām.

Automašīnu koplietošanas un nomas iespējas var pielāgot katras personas mobilitātes prasībām un apmierināt vajadzību pēc auto uz 5 minūtēm, 5 stundām vai 5 dienām, kā arī izmantot ilgāk ar īstermiņa nomas līgumu uz 5 mēnešiem vai ilgtermiņa – uz 5 gadiem.

IZTEIKSMĪGS SALONS

Salons ir pietiekami plašs un tajā ļoti piedomāts pie funkcionalitātes. Vadītāja sēdeklis (uz sliedēm) un pasažiera sēdeklis (fiksēts) ir izvietoti asimetriski, lai nodrošinātu lielāku vietu un vieglāku pārvietošanos. Atjautīgi ir izvietotie uzglabāšanas nodalījumi, nodrošina maksimālu salona telpas izmantošanu.

UZGLABĀŠANAS NODALĪJUMI

Citroën Style komandas ir izveidojušas oriģinālu uzglabāšanas nodalījumu pasažieru pusē somas vai rokassomiņas novietošanai. Aizmugurē platformu, kurai var piekļūt nolokot vadītāja sēdekli, var izmantot bagāžas novietošanai. Papildus ir pieejams arī drošības komplekts ar gaismu atstarojošu vesti un brīdinājuma trijstūri.

TIRDZNIECĪBA

Pieejams plašs aksesuāru klāsts, kas ietver Ami One konceptauto dizaina principus.

 

# RUN: vējjaka, kas izstrādāta sadarbībā ar franču zīmolu Back To Alaska
# LISTEN: 5W pārnēsājams Bluetooth skaļrunis
# DRIVE: durvju roktura formas atslēgu piekariņš

# PLUG: ar iOS un Android saderīgs uzlādes vads

# CARE: silikona viedtālruņa korpuss, kas izstrādāts sadarbībā ar zīmolu Bone

# CHARGE: origami saules miniatūra, kas izveidota sadarbībā ar Francijas uzņēmumu Litogami

# PLAY: 1:43 mēroga mini modelītis