SKIP TO CONTENT

JAUNAIS CITROËN C5 AIRCROSS UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Jaunā Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda piedziņa uzlabo labsajūtu braucienu laikā, izmantojot elektriskās braukšanas priekšrocības ikdienas braucienos autonomijā līdz 64 km (WLTP), bet garos pārbraucienos – pateicoties benzīna dzinējam.

 

Jaunie Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda klienti ir tiesīgi saņemt ekoloģisko un konversijas bonusu.

 

CITROËN C5 AIRCROSS HYBRID MODEĻIEM IR PIEMĒROJAMS VALSTS ATBALSTS ELEKTROAUTO IEGĀDEI EUR 2 250,00 APMĒRĀ

NULLE EMISIJU UN NULLE TROKŠŅA
 • Elektriskajā režīmā jaunais Citroën C5 Aircross uzlādējamais hibrīds nodrošina klusu un videi saudzīgu braukšanu bez vibrācijām un ar nulles līmeņa CO2 emisijām.
 • Jūs varat piekļūt pilsētas zonām, kas ir ierobežotas piekļuvei automašīnām ar iekšdedzes dzinēju.
 • 13,2 kW akumulators garantē 8 gadu vai 160 000 km ilgtspēju, nodrošinot 70% no tā uzlādes jaudas.
 
100% EFEKTĪVA BRAUKŠANA
 • Jaunais Citroën C5 Aircross uzlādējamais hibrīds apvieno 180 ZS PureTech dzinēju ar 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu ar 81,2 kW (110 ZS) elektrodzinēju, nodrošinot kopējo jaudu 225 ZS.
 • Tas sniedz uzreiz pieejamu 360 Nm griezes momentu, nodrošinot nepārtrauktu braukšanas komfortu ar vienmēr garantētu paātrinājumu.
 
IKDIENAS UZLĀDE
 • Jaunā Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda uzlādes risinājumi ir vienkārši, praktiski un daudzveidīgi.
 • Ātrākais uzlādes veids ir izmantot WallBox. Izmantojot 3. tipa kabeli (pieejams papildaprīkojumā), Jūs varat uzlādēt automašīnu no 0% līdz 100% mazāk nekā 2 h, izmantojot papildu 7,4 kW automašīnas lādētāju.
 • Optimālai ikdienas lietošanai iesakām uzlādēt jauno Citroën C5 Aircross uzlādējamo hibrīdu katru dienu.
 

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA Ë-KOMFORTS

Jaunais Citroën C5 Aircross uzlādējamais hibrīds, kas ir pielāgots jebkuram lietojumam, apvieno visas 100% elektriskās braukšanas priekšrocības ikdienas braucieniem līdz 64 km (WLTP), pateicoties tā 81,2 kW dzinējam un PureTech 180 ZS Stop&Start Euro 6.3 dzinēja nodrošināto autonomiju.

Elektrificētā 8-pakāpju automātiskā pārnesumkārba optimizē pārnesumu pārslēgšanu vēl vienmērīgākai un patīkamākai braukšanai.

Tam ir divi reģeneratīvās bremzēšanas režīmi: Braukšana (pozīcija D) un Bremzēšana (pozīcija B). Bremzēšanas režīms ir efektīvāks, jo atjauno enerģiju, automašīnai bremzējot vai samazinot ātrumu.

 

3 BRAUKŠANAS REŽĪMI

Selektora ideālā atrašanās centrālajā konsolē

Braukšanas režīma selektors atrodas jaunā Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda centrālajā konsolē. Jums ir iespēja izvēlēties starp 3 režīmiem:

 • Electric – automašīna darbojas 100% elektriskā režīmā, braucot ar ātrumu līdz 135 km/h, nodrošinot pilnīgu klusumu un īpaši vienmērīgu braukšanu. Šī režīma autonomija ir līdz 64 km (WLTP);
 • Hybrid – automašīna automātiski pārvalda elektrodzinēju un benzīna dzinēju, lai nodrošinātu optimālu efektivitāti;
 • Sport – veiktspēju optimizē elektromotors, kas palielina benzīna dzinēja kombinēto jaudu līdz 225 ZS un kombinēto griezes momentu 360 Nm.

GALVENIE FAKTORI, KAS IETEKMĒ JŪSU AUTOMAŠĪNAS AUTONOMIJU 

ĀTRUMS
Braucot ar ātrumu virs 130 km/h, jaunā Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda autonomija samazinās uz pusi, salīdzinot ar norādīto WLTP autonomiju. 
TEMPERATŪRA
Akumulatora autonomiju ietekmē laika apstākļi un to radītā ietekme, t.sk. salona apsilde un gaisa kondicionēšana. 
VADĪŠANAS STILS
Jūsu jaunā Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda akumulatora autonomija būs lielāka, ja Jūsu braukšanas stils būs vienmērīgs un bez raustīšanās. 
PĀRVADĀJAMĀ KRAVA
Arī uz automašīnas jumta uzstādītais papildaprīkojums un pārvadājamā krava ietekmē Jūsu jaunā Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda patēriņu. 

UZLĀDES VEIDI

Vienkārši un praktiski

Jaunais Citroën C5 Aircross uzlādējamais hibrīds ir ļoti vienkārši uzlādējams.

Uzlādes lūka atrodas automašīnas aizmugurē kreisajā pusē un ietver LED indikatoru, lai Jūs varētu sekot līdzi uzlādes procesam, ko var darīt arī attālināti MyCitroën lietotnē.

Atlikto uzlādi varat iestatīt automašīnas skārienekrānā vai arī MyCitroën lietotnē, lai, piemēram, izmantotu izdevīgāku elektroenerģijas tarifu.

Uzlādes kabeļi tiek glabāti tiem paredzētā vietā bagāžas nodalījumā zem grīdas pārsega.

UZLĀDES RISINĀJUMI

Vienkāršota ikdienas uzlāde

Jums ir pieejami vairāki jaunā Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda uzlādes risinājumi:

 • izmatojot sadzīves kontaktligzdu, akumulators tiek uzlādēts 7h, bet ar Green’Up™ pastiprināto kontakligzdu – 4 h;
 • ar 32 A WallBox ar papildu 7,4 kW lādētāju uzlāde aizņem mazāk nekā 2 h. WallBox ir pieejams uz publiskās lietošanas ceļiem un noteiktās autostāvvietās, kā arī to var uzstādīt Jūsu mājās vai darba vietā;
 • 100 kW uzlādes stacijas nav savietojamas ar jauno Citroën C5 Aircross uzlādējamo hibrīdu.

INTUITĪVĀS SASKARNES

Pielāgojams digitālais panelis un jauns skārienekrāns

Jaunajam Citroën C5 Aircross uzlādējamam hibrīdam ir speciāli ekrāni braukšanai elektriskajā režīmā:

. digitālais displejs parāda uzlādes statusu un pieejamo autonomiju, kā arī nodrošina piekļuvi jaudas indikatoram un enerģijas plūsmai;

. 10" skārienekrāns parāda sistēmas darbības statusu, atliktās uzlādes iestatījumus, salona termiskās sagatavošanas iestatījumus un e-Save funkciju, kas ļauj saglabāt pietiekami daudz akumulatora jaudas, lai nobrauktu iepriekš noteiktu attālumu 100% elektriskā režīmā 

LIETOTNES

Noderīgi un ikdienā praktiski savienotie pakalpojumi

MY CITROËN LIETOTNE

Izmantojot viedtālruni un MyCitroën lietotni, varat pārbaudīt sava jaunā Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda akumulatora uzlādes līmeni un pieejamo autonomiju, kā arī ieplānot ikdienas uzlādi un salona termisko sagatavošanu.