SKIP TO CONTENT
Citroën Ë-C4 X elektriskās īpašības

Ë-C4 X ELECTRIC RAKSTURLIELUMI

Pilnībā elektrisks sirdsmiers

Tā dizains, komforts un praktiskums ir identiski visām pieejamajām dzinēja versijām. Pilsētā ë-C4 X Electric nodrošina piekļuvi ierobežotas satiksmes zonām, vienlaikus garantējot braukšanas prieku bez trokšņa vai CO2 emisijām.
ELEKTRISKĀS BRAUKŠANAS AUTONOMIJA LĪDZ 360 KM
Pateicoties tās gludajai un aerodinamiskajai formai un efektīvajam nulles izmešu elektrodzinējam, ë-C4 X Electric piedāvā autonomiju līdz pat 360 km(WLTP ciklā). Tas arī ļauj autovadītājiem piekļūt zemas emisijas satiksmes zonām, ko ievieš arvien vairāk pilsētu, aizliedzot iekšdedzes dzinēju pārvietošanos šajās zonās. 
VIEGLA UN OPTIMIZĒTA UZLĀDE

ë-C4 X Electric uzlāde ir vienkārša, un to var veikt gan publiskās uzlādes stacijās, gan mājās vai darba vietā. Katram veidam ir optimizēts uzlādes laiks:

 

  • publiskā uzlādes stacijā ar 100 kW līdzstrāvas ātro lādētāju (4. kabeļa tips) akumulators tiek ātri uzlādēts ar ātrumu aptuveni 10 km/min, 80% uzlādes tiek pabeigta 30 minūtēs;
  • izmantojot 7,4 kW / 32 A WallBox (3. kabeļa tips), uzlāde ilgst 7,5 h pie vienfāzes barošanas avota vai tikai 5 h pie trīsfāžu barošanas avota un papildu 11 kW iebūvēto lādētāju;
  • mājās un neregulārām vajadzībām akumulatoru var uzlādēt arī no sadzīves kontaktligzdas (2. kabeļa tips).
 
PILNĪGI ELEKTRISKS SIRDSMIERS
 
Esot ceļā izbaudiet atgāzu neesamību, kā arī griezes momentu, kas ir uzreiz pieejams enerģiskai un patīkamai braukšanai bez jebkādām vibrācijām, grūdieniem vai pārnesumu pārslēgšanas. Izmantojiet arī elektroniskos pakalpojumus, kurus var ieplānot attālināti, lai nodrošinātu lielāku sirdsmieru, samazinātu uzturēšanas un kopējās lietošanas izmaksas.
 

GALVENIE FAKTORI, KAS IETEKMĒ JŪSU AUTOMAŠĪNAS AUTONOMIJU

ĀTRUMS
Pie 130 km/h ë-C4 X Electric braukšanas autonomija ir uz pusi mazāka, salīdzinot ar WLTP apstiprināto autonomiju. 
TEMPERATŪRA
Klimata apstākļi un to ietekme (salona apsilde vai dzesēšana) ietekmē automašīnas braukšanas autonomiju. 
BRAUKŠANAS STILS
Vienmērīga braukšana optimizē Jūsu ë-C4 X Electric akumulatora darbības laiku. 
PĀRVADĀJAMĀ KRAVA
Uz jumta uzstādīti aksesuāri vai lielas kravas svars ietekmē Jūsu automašīnas degvielas patēriņu. 

SIMULĒJIET Ë-C4 X ELECTRIC AUTONOMIJU

Ë-C4 X ELECTRIC UZLĀDE

VIEGLI UZLĀDĒT

Ë-C4 X Electric ir izstrādāts, lai atvieglotu Jūsu dzīvi, tāpat kā visas ikdienā izmantotās tehnoloģijas. Izmantojot skārienekrānu vai My Citroën lietotni, uzlādi var ieplānot vai atlikt, lai izmantotu, piemēram, izdevīgākus elektrības tarifus. Uzlādes lūkā ir krāsu indikators, lai būtu vieglāk sekot uzlādes procesam, un tam var piekļūt arī attālināti My Citroën lietotnē. Lādētāja pievienošana ir arī ļoti vienkārša, pateicoties ergonomiskajam uzlādes ligzdai. Kabeļus var ievietot glabāšanai zem bagāžas nodalījuma grīdas.

4 UZLĀDES VEIDI

 
  • SADZĪVES KONTAKTLIGZDA: Mājās (neregulārām vajadzībām) akumulators tiek uzlādēts līdz 100% 24 h laikā.
  • GREEN'UP® KONTAKTLIGZDA: 14 A Green'Up® tipa ligzdā akumulators tiek uzlādēts 15 h laikā.
  • WALL BOX: Wall Box var uzstādīt Jūsu mājās un šajā gadījumā uzlāde (0% līdz 100%) aizņem 7,5 h pie vienfāzes barošanas avota vai tikai 5 h pie trīsfāžu barošanas avota un ar papildu 11 kW lādētāju.
  • ĪPAŠI ĀTRAS UZLĀDES TERMINĀLIS: Publiskā uzlādes stacijā 80% akumulatora uzlādējas vien 30 minūtēs, proti, ar ātrumu 10 km/min.

INTUITĪVA MIJIEDARBĪBA SIRDSMIERAM

Citroën ir vienkāršojis mijiedarbību, kas nepieciešama, lai padarītu to ikdienā tikpat vienkārši izmantojamu, izdevīgu un dabisku kā jebkurās mājās izmantotās tehnoloģijas.

Īpašais displejs mērinstrumentu panelī parāda atlikušo akumulatora darbības laiku un nodrošina piekļuvi jaudas indikatoram, enerģijas plūsmai un siltuma komforta iestatījumiem. Informācijas paneļa centrā skārienekrāna tiek parādīta statistika, enerģijas plūsma un atliktā akumulatora uzlādes iestatījumi. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, automašīnas uzlādes laikā, ekrānā tiek parādīta informācija par uzlādi: atlikušo uzlādes laiku, jau pieejamo autonomiju un akumulatora uzlādes līmeni.

SIMULĒJIET SAVA Ë-C4 X ELECTRIC UZLĀDI

 

ATRODIET SADERĪGUS UZLĀDES PUNKTUS

Ceļojiet pilnīgā mierā ar jauno ë-C4 X Electric

Izmantojiet karti, lai netālu no Jums vai brauciena laikā atrastu uzlādes punktus, kas ir saderīgi ar Jūsu C4 X.

Ë-C4 X ELEKTRISKIE Ë-PAKALPOJUMI

BRAUCIET AR PĀRLIECĪBU ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ

My Citroën

No viedtālruņa izmantojot MyCitroën lietotni Jūs varat:

 

  • optimizēt savus braucienus elektriskajā režīmā, izmantojot pakalpojumu Trip Planner;
  • skatīt ë-C4 X Electric uzlādes statusu un atlikušo autonomiju, kā arī ieplānot ikdienas uzlādi un salona termisko iepriekšsagatavošanu, pateicoties attālinātai ë-vadībai.