JAUNAIS CITROËN C5 X

UZDRĪKSTĒŠANĀS UN TEHNOLOĢIJAS MIERĪGAI BRAUKŠANAS PIEREDZEI

Jaunais Citroën C5 X ir pieejams ar benzīna dzinēju un arī kā uzlādējams hibrīds. Tirdzniecībai tas būs 2021. gada otrajā pusē.

VISMODERNĀKĀ CITROËN FILOSOFIJAS IZPAUSME

ELEGANCE UN DINAMISMS

Jaunā Citroën C5 X stils ir ideāls Citroën filozofijas iemiesojums. C5 X ir unikālas salona elegances, universāla dinamikas un paaugstināta apvidus auto apvienojums.

MIERS SALONĀ

C5 X nodrošina patiesu mieru salonā, pateicoties visaugstākajam komfortam, ko nodrošina Citroën Advanced Comfort® programma ar atpūtas zonas cienīgu interjeru, tostarp it īpaši ar Citroën Advanced Comfort® aktīvo piekari un Advanced Comfort® sēdekļiem.

MODERNAS TEHNOLOĢIJAS

C5 X ir aprīkots ar mūsdienīgām tehnoloģijām, lai vienkāršotu atrašanos salonā, ar paplašināto displeju acu augstumā, autovadītāja atbalsta sistēmām, kas ievieš daļēji autonomu braukšanu, un pavisam jaunu komunikācijas saskarni 12" skārienekrānā ar dabiskās balss atpazīšanas sistēmu.

INOVATĪVA VIRSBŪVE

Ar spēcīgo, tirgū unikālo koncepciju C5 X dabiski pozicionējas kā Citroën jaunā augstākās klases automašīna, un pat tā nosaukums iedvesmojies no CXperience konceptauto, kas Parīzes auto izstādē tika prezentēts 2016. gadā.

AICINĀJUMS CEĻOT

ABSOLŪTS KOMFORTS

C5 X salons izstaro īstu siltuma, miera un telpas izjūtu un uzaicinājumu ceļot, izbaudot apkārtesošo plašumu, laipnības sajūtu, unikālu uzmanību detaļām un vēl nebijušu praktiskumu.

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA Ë-KOMFORTS

ELEKTRISKI – IKDIENAS, IEKŠDEDZES DZINĒJS – PĒC NEPIECIEŠAMĪBAS

C5 X būs piemērots kā ikdienišķiem, tā arī neparedzētiem braucieniem, bez ierobežojumiem un izmantojot uzlādējamā hibrīda brīvību.

C5 X uzlādējamais hibrīds ir mūsdienīgs, aprīkots ar augstākajām tehnoloģijām elektriskās mobilitātes jomā, kas piedāvā komfortu un daudzpusīgu lietošanu.

Tā ir mobilitāte ë-komforta klasē.

TEHNOLOĢIJAS

LABSAJŪTA UN MIERS SALONĀ

C5 X izmanto vismodernākās tehnoloģijas, lai padarītu braucienus relaksētākus, drošākus un pat jautrākus.