SKIP TO CONTENT

CITROËN JUMPY

 • Blanc Banquise
 • Gris Acier
 • Noir Perla Nera
 • Gris Platinum
Skats no priekšas
Skats no aizmugures

TRUMPIS JŪSU BIZNESAM

3 PIELĀGOTAS VERSIJAS

Jumpy būs piemērots ikvienam

Citroën Jumpy kā profesionāļu sabiedrotais pieejams 3 versijās, starp kurām savu atradīs ikviens. Worker versija ir pieejama divos garumos: L2 (4,95 m) un L3 (5,30 m), un būs piemērota smagākiem kravu pārvadājumiem. Driver versija, kas pieejama arī L2 un L3, bija paredzēta gariem braucieniem. Jaunākais, CityVan L1 izmērā (4,60 m), ir īpaši pielāgots profesionāļiem, kuri galvenokārt pārvietojas pilsētas vidē. Pateicoties augstumam 1,9 m L1 un L2 versijās (1,94 m L3 versijā), Citroën Jumpy var viegli piekļūt visām autostāvvietām, kurās parasti ir grūti piekļūt šī segmenta automašīnām.

100% ËLEKTRISKS

Apvienojiet lietderību ar ëlektriskumu

Tas ir ideāls sabiedrotais un tagad arī elektrisks, un tas viss lai pilnveidotu pilsētas un piepilsētas mobilitātes vajadzības. Ar autonomiju līdz 330 km, šis furgons uzstāda jaunus noteikumus savā segmentā. Tāpat tiek nodrošināti vēl nebijuši savienojamības, braukšanas un komforta pakalpojumi.

PALIELINĀTA MODULARITĀTE

Moduwork un pagarinātā kabīne

Jūsu ikdienas partnerim Citroën Jumpy ir daudz iespēju, piemēram, Moduwork virsbūve, kas paceļot uz augšu sānu pasažiera sēdekļa pamatni, sniedz Jums iespēju pārvadāt garus priekšmetus. Tāpat ar pagarinātās kabīnes versijām nav jāizvēlas starp cilvēku pārvadāšanu un kravas transportēšanu, jo tas var uzņemt līdz 6 cilvēkiem un vienlaikus piedāvājot kravas telpas tilpumu līdz 4 m³.

KOMFORTS NO JEBKURA SKATPUNKTA

Komforts gan braukšanai, gan strādāšanai

Citroën Jumpy priekšējie sēdekļi ir ergonomiski veidoti, lai nodrošinātu gan ērtu braukšanas pozīciju, gan augstu sēdvietas pozīciju. Furgonam ir nepārspējams braukšanas komforts, pateicoties pārdomātai ritošajai daļai un lieliskai amortizācijai. Arī brīvroku režīmā vadāmās sānu slīddurvis ievērojami atvieglos Jūsu dzīvi. Visbeidzot, salons ir pārveidots par mobilo biroju, un tajā ir pielāgojams paliktnis pierakstu veikšanai vai klēpjdatora novietošanai, bet borta paneļa centrālajā daļā ir pieejams turētājs ierīcēm līdz 11", piemēram, planšetdatoram.

JUMPY COMBI 

Līdz 9 sēdvietām

Citroën Jumpy Combi ir ideāls uzņēmuma darbinieku pārvadāšanai. Sākot ar kompakto L1 versiju līdz pat L3 garuma versijai, tajā var uzņemt līdz pat 9 cilvēkiem un vēl viņu bagāžu. Visus funkcionālā Citroën Jumpy Combi sēdekļus var pielāgot atbilstoši Jūsu vēlmēm, piemēram, visus aizmugurējos sēdekļus (pieejams papildaprīkojumā) var izņemt, lai iegūtu kravas telpas tilpumu 4,5 m³ tilpumu jau L1  garuma versijā un līdz 6 m³ L3 garuma versijā. Otrās rindas sēdekļus varat viegli nolocīt, lai piekļūtu aizmugurējiem sēdekļiem.

NODERĪGAS TEHNOLOĢIJAS

16 vadītāja palīgsistēmas

Citroën Jumpy ir pieejamas 16 autovadītāja atbalsta sistēmas, kas Jūsu braucienus padarīs drošākus. 

Savienotie pakalpojumi

3D navigācijas sistēma un Mirror Screen palīdz Jums izbaudīt braucienus. 

EFEKTĪVI DZINĒJI

100% ëlekrisks

Braukšana ar elektrību var būt gan dinamiska, gan mierīga:

 • dzinēja jauda 100 kW (136 ZS) un 260 Nm griezes moments pieejams jau no 0 km/h;
 • klusa dzinēja darbība;
 • pārnesumu maiņas neesamība;
 • divi akumulatora jaudas līmeņi: 50 kWh un 75 kWh.

5 dīzeļdzinēji

Izmantojot Citroën Jumpy, izvēlieties dzinēju diapazonā no 100 līdz 180 ZS, kur visi ir aprīkoti ar BlueHDi tehnoloģiju. Šīs paaudzes dīzeļdzinēji piedāvā īpaši zemu degvielas patēriņu un CO2 izmešu līmeni (BlueHDi 120 ZS Stop&Start BVM6: 5,1 l / 100 km un 133 g CO2 / km), un zemas ekspluatācijas izmaksas. 

Izmantojot 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu, izvēlieties 100, 120 un 150 ZS ar Stop&Start sistēmu. Tas ir pieejams ar 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu (EAT8) 120 un 180 ZS dzinēju ar Stop&Start versijās.

AKSESUĀRI

Iekārtojiet savu furgonu

Pilnveidojiet savu Jumpy, lai padarītu to vēl praktiskāku! Jūs varat izvēlēties bagāžas nodalījuma somu, lai uzturētu kārtībā instrumentus, vai aprīkot salonu ar planšetdatora vai viedtālruņa turētāju. Pieejami arī sakabes āķi un jumta reliņi.
 • Blanc Banquise
 • Gris Acier
 • Noir Perla Nera
 • Gris Platinum
Skats no priekšas
Skats no aizmugures

PAKALPOJUMI PROFESIONĀĻIEM

Jūs varat arī modificēt savu Citroën Jumpy, lai to vēl vairāk pielāgotu savām īpašajām vajadzībām. 

OPTIMISEZ VOTRE PARC AVEC CITROËN ET FREE2MOVE 

Grâce au logiciel Free2Move CONNECT FLEET, pilotez le suivi de votre flotte connectée en temps réel et réduisez les coûts de gestion de votre parc. 
Avec Free2Move FLEET SHARING, mettez à disposition de vos collaborateurs une solution digitale d’autopartage qui vous permet de réduire vos frais de déplacement.