SKIP TO CONTENT

IZCILAS ZINĀŠANAS PAR HIBRĪDAUTO

Protams, Jūs vēlaties iegūt tikai labāko, kad runa ir par uzlādējamā hibrīda automašīnas uzturēšanu. Citroën servisa centru tīklā ir pieejami nepieciešamie instrumenti un eksperti, kuri ir īpaši apmācīti par šo jauno tehnoloģiju remonta vadlīnijām. Brauciet mierīgi, izmantojot tehniskās uzturēšanas līgumu.

HIBRĪDA UZTURĒŠANAS LĪGUMS

Uzlādējamā hibrīda automašīnas uzturēšana apvieno iekšdedzes un elektriskā dzinēja apkopi. Tādējādi apkopes intervāls ir tāds pats kā automašīnai ar iekšdedzes dzinēju, bet veicot īpašas papildu darbības, kas saistītas ar hibrīda tehnoloģiju. Jūs varat iegūt tehniskās uzturēšanas līgumu par tādu pašu cenu kā automašīnai ar iekšdedzes dzinēju. Tas ietver palīdzību uz ceļa, bojāto detaļu nomaiņu vai remontu, plānoto apkopju veikšanu un nolietoto detaļu nomaiņu.

SERVISA SAISTĪBAS

Jūsu Citroën uzlādējamajam hibrīdam ir daudz priekšrocību, lai Jūs varētu braukt ar mierīgi. Izmantojiet 8 gadu vai 160 000 km garantiju, kā arī nebeidzamo piekļuvi Citroën Assistance un Citroën servisa tīkla ekspertu pakalpojumiem.

Turklāt Jums ir pieejama vienkāršota pārvaldība, izmantojot tādus pakalpojumus, kas paredzēti uzlādējamiem hibrīdiem, piemēram, tehniskās uzturēšanas līgums. Jūs saņemsiet arī atbalstu uzlādes risinājuma ierīkošanai, mobilitātes risinājumus, speciālos piedāvājumus un apmeklējumu plānošanu tiešsaistē. Visbeidzot varat būt droši par programmatūras atjauninājumiem un automašīnas mazgāšanu katru reizi, kad apmeklēsiet servisa centru.