SKIP TO CONTENT
Inovatīvi pakalpojumi Jūsu Citroën elektroauto

Elektriskā mobilitāte un sirdsmiers

Par elektromobili rodas daudz jaunu jautājumu. Cik bieži tas ir jāuzlādē? Vai man būs pietiekami daudz autonomijas, lai sasniegtu savu galamērķi? Par laimi, programma Citizen sniedz Jums nepieciešamo pārliecību un palīdz pēc iespējas mierīgāk pārslēgties uz hibrīda vai elektroauto. Izvēlēties Citroën nozīmē izvēlēties labu pašsajūtu jau no automašīnas iegādes brīža. CITIZEN programma ir vesela pakalpojumu ekosistēma, kas sniedz atbalstu visā pirkuma procesā — kamēr Jūs aplūkojat pieejamās iespējas, izdarot izvēli, līdz pat automašīnas piegādes brīdim.

MY CITROËN

Esiet savienots ar savu automašīnu

My Citroën ļauj Jums uzturēt savienojumu ar savu automašīnu un piekļūt tās informācijai un pakalpojumu pasaulei. Jūs varat izbaudīt personalizētu savas automašīnas apkopes uzraudzību un piekļūt plašajam Citroën pakalpojumu klāstam.

Izmantojot My Citroën lietotni, varat uzzināt pieejamo automašīnas autonomiju, attālināti pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni un iestatīt salona termisko iepriekšsagatavošanu.

TRIP PLANNER

Optimizējiet savus braucienus

TRIP PLANNER vietnē My Citroën piedāvā vairākas maršruta iespējas, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka nokļūsiet galamērķī ar pilnīgu sirdsmieru. Tas ļauj pārskatīt ērtākās uzlādes stacijas Jūsu maršrutā, aptuveno ierašanās laiku galamērķī, ņemot vērā Jūsu automašīnas pašreizējo uzlādes līmeni, un uzlādes laiku ceļā, ja tās nepieciešams.

Kad esat izvēlējies piemērotāko variantu, nosūtiet to uz My Citroën Drive Plus savienoto interfeisu, un esat gatavs doties.

Tad viss, kas Jums jādara, ir jāizvēlas galamērķis, jo mēs to vēl nevaram izdarīt Jūsu vietā.

PALĪDZĪBA ENERĢIJAS TRŪKUMA GADĪJUMĀ

Saņemiet palīdzību akumulatora izlādes gadījumā

Nekrītiet panikā, ja esot ceļā akumulators izlādējas. Automašīnas garantijas laikā (bet ne vairāk kā 2 reizes gadā) Citroën Jums palīdzēs uz vietas vai nogādās līdz tuvākajai uzlādes stacijai (50 km rādiusā).

Vairs nekādu attaisnojumu, ka beigusies enerģija!