SKIP TO CONTENT

BOUTIQUE LIFESTYLE

Zīmola cienītājiem, prasmīgiem kolekcionāriem un jaunu tendenču cienītājiem Citroën vēlas, lai Jūs dzīvotu savu dzīvi kā vien paši vēlaties. Izbaudiet plašo Citroën aksesuāru izvēli, kas ir gan noderīgi, gan dekoratīvi un stilīgi. Paplašiniet savu miniatūras modelīšu kolekciju, palutiniet sevi ar ekskluzīvu apģērbu un izmantojiet Citroën jauninājumu priekšrocības, piem., lai likvidētu jūras slimības simptomus!

CITROËN LIFESTYLE JEBKURAI GAUMEI

Piedāvājot iegādāties apģērbu, tehnoloģijas, miniatūras modelīšus, kancelejas preces, rotaļlietas un pat virtuves piederumus, Citroën Lifestyle vietne ir domāta visām paaudzēm, piedāvājot plašu un oriģinālu produktu klāstu ar aizraujošu dizainu, uz kuriem ir zīmola simbols. Atklājiet zīmola bagātīgo mantojumu, izmantojot miniatūras modelīšus, krūzes, pulksteņus un skaļruņus! Šeit noteikti ikviens atradīs kaut ko sev un savai gaumei piemērotu, vai arī dāvanu gan pieaugušajiem, gan bērniem!

 

SEETROËN – AIZMIRSTIET PAR JŪRAS SLIMĪBU

Vai zinājāt, ka katrs trešais cilvēks cieš no jūras slimības? Lai viņiem palīdzētu, Citroën ir izstrādājis speciālas Seetroën brilles. Tās ir brilles, kas veidotas ar 4 gredzeniem, kur katrs no tiem satur krāsainu šķidrumu. Kāpēc šķidrums? Tā kā jūras slimība ir saistīta ar atšķirīgu redzes un līdzsvara izjūtas uztveri, šķidrumam pārvietojoties, tiek radīts mākslīgs horizonts, kas mazāk nekā 10 minūtēs sinhronizē redzi un vidusausi. Tas ir efektīvs 95% gadījumu. Tagad Jūs varat izbaudīt būšanu ceļā!