SKIP TO CONTENT

CITROËN AIRCROSS APVIDUS AUTO KLĀSTS

Citroën SUV klāstā esošās apvidus automašīnas savā segmentā izceļas ar stilu un nevainojamu modularitāti. Jūs novērtēsiet piedāvāto braukšanas komfortu, pateicoties piekarei ar progresīvi hidrauliskajiem amortizatoriem® un daudzajām tehnoloģiskajām funkcijām (autovadītāja atbalsta sistēmas, drošības funkcijas, multivides pakalpojumi u.c.), kā arī ietilpīgajam bagāžas nodalījumam.

JAUNAIS CITROËN C5 AIRCROSS

Citroën C5 Aircross, kas ir etalons komforta, telpas un modularitātes  ziņā, tagad ir pārveidots, lai paustu lielāku spēku un stilu. To papildina izsmalcinātība, ko ilustrē jauninājumi gan ārpusē, gan iekšpusē, piemēram, priekšpuse, gaismas signāls aizmugurē, vieglmetāla diski un salona uzlabojumi, tostarp krāsas un materiāli, 10" skārienekrāns, viduskonsole utt.

 

Jaunais Citroën C5 Aircross piedāvā nepārspējamu relaksāciju, pateicoties drošības un autovadītāja atbalsta sistēmām, kā arī jaunākās paaudzes savienojamības risinājumiem.

JAUNAIS CITROËN C5 AIRCROSS UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Jaunā Citroën C5 Aircross uzlādējamā hibrīda dzinējs uzlabo labsajūtu salonā, pateicoties elektriskās braukšanas priekšrocībām ikdienas braucienos līdz 55 kmWLTP ciklā  un neierobežotam attālumam garos braucienos, pateicoties benzīna dzinējam.

 

Jaunais Citroën C5 Aircross uzlādējamais hibrīds ļauj gūt labumu no ekoloģiskās un konversijas prēmijas. 

 

CITROËN C3 AIRCROSS SUV 

Citroën C3 Aircross apvidus auto dodas augšup un apliecina tā raksturu ar jaunu priekšējās daļas izteiksmi, jaunu gaismas parakstu un lielāku salona komfortu.

Daudzpusīgais un modulārais Citroën C3 Aircross apvidus auto ir ideāls apvidus auto gan ikdienai pilsētā, gan atpūtas braucieniem!