SKIP TO CONTENT

CITROËN ASSISTANCE

Negadījuma vai kādā citā situācijā, kad nepieciešama steidzama iejaukšanās, Citroën nodrošina ārkārtas un palīdzības izsaukuma pakalpojumus ar ģeolokāciju. Šis pakalpojums, kas pazīstams kā Citroën Assistance, sniegs Jums atbalstu uz vietas veicot nepieciešamos remontdarbus vai nogādājot Jūsu automašīnu līdz tuvākajam servisa centram.

JŪSU DROŠĪBA PĀRI VISAM

+371 675 61 977 – ja auto tika iegādāts līdz 2017. gada martam (ieskaitot)

+371 678 69 696 – ja auto tika iegādāts sākot no 2017. gada aprīļa

+371 675 61 977 – ja auto tika iegādāts sākot no 2019. gada

 

Ārpus Latvijas jāzvana uz +371 675 61 977 vai +371 678 69 696

 

Spēkā garantijas laikā

 

Pakalpojuma izdevumi tiek atlīdzināti tikai tad, ja zvans tiek reģistrēts, zvanot uz Citroën autopalīdzības numuru +371 675 61 977 vai +371 678 69 696

ĀRKĀRTAS ZVANA VEIKŠANA NO AUTOMAŠĪNAS

Ja Jūsu automašīnas aprīkojumā ir iekļauts Citroën Connect Box (standarta vai papildaprīkojums atkarībā no versijas), varat sazināties ar Citroën palīdzības dienestu vienkārši nospiežot melno pogu, kas atrodas griestos netālu no atpakaļskata spoguļa.

Negadījuma vai kādā citā situācijā, kad nepieciešama steidzama iejaukšanās, sistēma ļauj pieprasīt atbilstošu palīdzību, to darot automātiski, vai arī automašīnas pasažierim nospiežot pogu "SOS". Šis pakalpojums ir pieejams 24/7, tas ir bezmaksas un tam nav nepieciešams abonements.

PIEEJAMS VISĀ EIROPĀ

Negadījuma, avārijas, nozaudētu vai salonā ieslēgtu atslēgu gadījumā, vai arī, ja būsiet lietojuši nepareizu degvielu, Citroën palīdzība sniegs atbalstu visā Eiropas Savienības teritorijā un vēl 15 citās valstīs. Servisa centra pārstāvji darīs visu, lai pēc iespējas ātrāk novērstu problēmu, sniedzot palīdzību vai veicot remontdarbus uz vietas, vai arī nogādājot Jūs līdz tuvākajam servisa centram. Pārvietošanas pakalpojums attiecas arī uz visiem automašīnas pasažieriem un neatkarīgi no tā, vai automašīna iegādāta jauna vai lietota. Ja automašīnas bojājums Jūs apturējis no tālākā ceļa veikšanas ilgāk par 24 h, Jums tiks piedāvāts mobilitātes risinājums, lai Jūs varētu doties tālāk.
* CITROËN ASSISTANCE EN FRANCE 0 800 05 24 24 - EN EUROPE +33 549 25 24 24. À partir de la date de réalisation d’un entretien périodique, d’une intervention de mécanique ou d’une intervention de carrosserie sur le véhicule dans le Réseau Citroën et pendant 12 mois, jusqu’au 20ème anniversaire du véhicule, l’Assistance est offerte en cas de panne (mécanique, électrique et électronique hors batterie), d’accident, d’erreur de carburant, de perte de clés ou de clés bloquées à l’intérieur du véhicule, intervenant partout en Europe, sans franchise kilométrique. Cette offre commerciale ne s’applique pas aux véhicules couverts par une garantie commerciale ou un Contrat de Service Citroën actif ou tout contrat de Garantie, Extension de Garantie, Maintenance ou service pour les Véhicules d’Occasion vendu dans le Réseau Citroën Select. Sont exclus des prestations de mobilité et d’hébergement, les propriétaires, utilisateurs et passagers des ambulances, des véhicules sanitaires légers, des véhicules destinés au transport routier de personnes, des taxis, des auto-écoles, des véhicules ayant subi une transformation technique, des véhicules utilisés en compétition ou en rallye ainsi que des véhicules de location de courte durée loués pour une période de moins de douze mois consécutifs. Pour ces véhicules, seuls un dépannage sur place ou un remorquage peuvent être proposés gratuitement. Conditions générales disponibles en points de vente Citroën participants ou sur www.citroen.fr/assistance. Pour les personnes sourdes et malentendantes, le service est accessible par SMS au 06 70 92 13 02.