SKIP TO CONTENT
Pēcpārdošana

CITROËN SERVISA CENTRA PAKALPOJUMI

Citroën servisa centri piedāvā ne tikai regulāru apkopju un uzturēšanas darbu veikšanu, bet arī plašu pakalpojumu klāstu. Citroën tīklā visos pilnvaroto remontētāju servisa centros Jums tiks nodrošināts plašs pakalpojumu klāsts, Jūsu ikdienas dzīves atvieglošanai.

Automašīnas apkope, Jūsu budžetam pielāgoti uzturēšanas plāni, īpaši pakalpojumi un vienkāršotas procedūras. Tas viss, lai Jūs izbaudītu braukšanu pilnīgā drošībā.

UZTURĒŠANA PIE CITROËN

Citroën servisa centros Jums ir pieejami profesionāļi un viņu zināšanas par zīmola automašīnu remonta tehnoloģijām. Pateicoties MyCitroën, Jūs tiksiet informēts par nepieciešamību tuvākajā laikā veikt automašīnas apkopi vai citas ražotāja noteiktās pārbaudes.

Zīmolā pārstāvji piedāvā visaptverošu un atbilstošu apkopes plānu. Veiciet apmeklējuma pieteikšanu vien ar dažiem klikšķiem un jau pirms apmeklējuma pieprasiet plānoto izmaksu aprēķinu.

Jūs varat arī veikt automašīnas pārbaudi jebkurā laikā, izmantojot speciālos piedāvājumus.

Ar Citroën brauciet mierīgi!

 

APKOPES PLĀNI ATBILSTOŠI JŪSU VAJADZĪBĀM

Lai garantētu vislabāko automašīnas uzturēšanu, Citroën servisa centri piedāvā visas nepieciešamās rezerves daļas un lietojumam atbilstošus uzturēšanas plānus. Sākot ar vienkāršu apkopi un eļļas maiņu, līdz pārbaudei pirms tehniskās apskates, no priekšējā stikla tīrītāju slotiņām līdz virsbūves detaļu maiņai.

Lai nodrošinātu vislabāko cenas un veicamo darbu attiecību, ir pieejami divu veidu apkopes plāni:

  • Citroën apkopes plāns, izmantojot oriģinālās Citroën rezerves detaļas, garantējot pārliecību par nevainojamu Jūsu automašīnas uzturēšanu; un
  • Citroën Advantage plāns – 3 gadus un vecākām automašīnām, izmantojot Citroën ražotāja apstiprinātas dažādu citu zīmolu rezerves detaļas.

 

CITROËN EKSKLUZĪVIE PAKALPOJUMI 

Lai apmierinātu Jūsu vajadzības, Citroën ir izveidojis ekskluzīvus pakalpojumus, lai atvieglotu Jūsu automašīnas apkopes procedūras. Tie ietver īpašus pakalpojumus, piemēram, ātro apkopi, jaunus maksājumu risinājumus u.c.

Izmēģiniet šos jaunos pakalpojumus jau šodien, lai automašīnas uzturēšanu padarītu vēl vienkāršāku!

 

JAUNA PIEREDZE AR LIETOTNI MY CITROËN

Izmantojot MyCitroën lietotni, kas lejupielādei pieejama AppStore un Android, piekļūstiet plaša spektra pakalpojumu priekšrocībām, lai padarītu Jūsu Citroën uzturēšanas pieredzi pēc iespējas patīkamāku. Lietotne Jūs informēs par Jūsu Citroën apkopes grafika termiņiem, un tāpat Jūs varat pieteikt apmeklējumu un saņemt plānotā servisa apmeklējuma izmaksu piedāvājumu, neizejot no mājām.

Jūs atradīsiet arī Citroën un partneru piedāvājumus, VIP ielūgumus un piedāvājumus veikt testa braucienus.

Nav iemesla neiegūt šo lietotni savai lietošanai!

LE PROGRAMME DE FIDÉLITÉ

Citroën récompense votre fidélité dans notre réseau. Selon l'entretien réalisé, la marque vous fait bénéficier d'une carte cadeau. Celle-ci vous permet de profiter, soit d'une remise, soit d'un bon à dépenser au cœur de l'atelier. Profitez de pneus à prix réduits, d'une remise sur votre révision ou votre pare-prise. De plus, vous avez le droit, avec chaque carte cadeau, de bénéficier d'un an d'assistance offerte. Que demander de plus ?

 

PĒCPĀRDOŠANAS PIEDĀVĀJUMI

Atklājiet Citroën pēcpārdošanas piedāvājumus