PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Lūdzu, pārskatiet mūsu konfidencialitātes politikuDatums:Veho apstrādās jūsu personas datus saskaņā ar ES datu aizsardzības likumu. Lūdzu, uzziniet vairāk par Veho datu aizsardzības vadlīnijām

Berlingo – praktiskums uz četriem riteņiem

Berlingo jau daudzus gadus ir bijis visvairāk pārdotais minivens. Ar savu galīgo praktiskumu un salona vienkāršo izskatu, tas ir piemērots gan ģimenes braucieniem, gan kā nopietns darbarīks.

Berlingo praktiskums spēj atkal un atkal pārsteigt pat ilgstošos īpašniekus, jo vietas Berlingo ir pietiekami un patvairāk. Sēdekļus nolaižot Berlingo ir viegli pārveidojams par ar 3 m³ kravas telpu minivanu.

Bīdāmās sānu durvis padara ieeju-izeju ērtāku it īpaši šaurās vietās. Plašā salona apgaismojumu palīdz palielināt jumta logi, bet no pārmērīgas saules aizsargā sānu žalūzijas.

Glabātavas Berlingā atrodamas jebkur, kas padara to par ideālu ceļojumu auto. Plašajā dzinēju klāstā ir iekļauti vairāki moderni ekonomiski motori, vidējais degvielas patēriņš atkarībā no versijas ir robežās no 4,3-6,4 l / 100 km.

Ja nepieciešams, Berlingo var arī pasūtīt ar pagarināto virsbūvi 7-sēdvietām.

Attiecas 3 g. vai 100 000 km garantija. Ja nepieciešams, ir iespējams iegādāties papildu garantiju.

Darbvirsmas versija