SKIP TO CONTENT
JAUNUMI - Jaunais Citroën C5 Aircross

Pārveidots, lai būtu nobriedušāks komforta līderis:

Citroën atklāj jauno C5 aircross

Jaunais Citroën C5 Aircross tirgū ierodas ar attieksmi, kas spēku un izsmalcinātību demonstrē vēl pārliecinošāk nekā līdz šim. Būdams komforta un modularitātes etalons, jo īpaši tāpēc, ka pieejams arī uzlādējamā hibrīda versijā, C5 Aircross ir ieguvis atsvaidzinātu dizainu un izskatās nobriedušāks.

 

Uzlabojumi interjera dizainā stiprina pasažieru telpas atšķirīgo raksturu. C5 Aircross, kas labi pazīstams ar salona komfortu, savu pārākumu pasvītro ar Citroën Advanced Comfort® balstiekārtu, jauniem Citroën Advanced Comfort® sēdekļiem un daudzām citām īpašībām, kas dara katru braucienu mierīgu un pozitīvu.

 

Pārmaiņas izpausmē

C5 Aircross ir kļuvis vizuāli lielāks un impozantāks, un tā priekšējā daļa izceļas ar jaunu dizaina valodu, kurā izliektas formas devušas vietu strukturētām līnijām. Citroën identitātei raksturīgais V burta formas dienas gaitas LED lukturu gaismas paraksts atgādina klavieru taustiņu dizainu un priekšējos lukturos rada augsti tehnoloģisku, dziļu 3D efektu.

 

Uzmanību pret vissīkākajām detaļām ilustrē arī trīsdimensiju LED gaismas signāls aizmugurē, jauni 18 collu dimanta griezuma vieglmetāla diski, kā arī nebijušas, elegantas un unikālas individualizēšanas iespējas.

 

Spēcīga un pašpārliecināta SUV galvenie atribūti redzami arī automobiļa profilā: C5 Aircross ir 230 mm klīrenss, lieli riteņi ar 720 mm diametru, 360° virsbūves aizsardzība, ieskaitot Airbump® uzlikas un riteņu arku aizsargus, izteiksmīgi jumta reliņi un dominējoša stāja.

 

Telpas un komforta uzlabojumi

Jaunā C5 Aircross interjerā pēc pārveidošanas ir vairāk dinamikas un izsmalcinātības. Ieguvumi ietilpības un komforta ziņā sajūtami, tiklīdz jūs sākat braukt.

 

C5 Aircross ir ieguvis jaunu 10’’ skārienekrānu, kas šķietami peld virs priekšējā paneļa, tā burtiski iegremdējot vadītāju un pasažierus modernā pasažieru nodalījumā. Jaunais palielinātais ekrāns jūtami uzlabo ergonomiku, jo piedāvā tiešu piekļuvi klimata kontrolei un informāciju ataino augstāk, tādēļ automašīnas vadītājam nav nepieciešams novērst skatu no ceļa.

 

Modernizētās ventilācijas atveres tagad atrodas zem ekrāna. Jaunais 10’’ skārienekrāns benzīna un dīzeļdzinēja versijās būs pieejams kopā ar navigācijas sistēmu, savukārt hibrīdmodeļos ražotājs to piedāvās no Feel aprīkojuma līmeņa.

 

Pilnībā pielāgojamais 12,3’’ digitālais instrumentu panelis vadītājam tieši viņa redzes laukā ataino visu būtiskāko informāciju: navigācijas kartes ziņojumus, informāciju par aktīvajām vadītāja palīdzības sistēmām, informāciju par hibrīddzinēja darbības stāvokli utt., nodrošinot, ka vadītāja skatiens vienmēr paliek pievērsts ceļam un braukšana ir pilnīgi droša.

 

C5 Aircross ir aprīkots ar jaunākās paaudzes Citroën Advanced Comfort® sēdekļiem, kas jau pieejami modeļos C4 un C5 X. Citroën Advanced Comfort® sēdekļi izgatavoti no augsta blīvuma putām sēdekļa pamatnē, papildu 15 mm putu slāņa un īpašas konstrukcijas, piedāvā vislabāko vizuālo komfortu, sēdēšanas komfortu un braukšanas komfortu, turklāt, pateicoties īpašajām putām, laika gaitā neiesēžas.

 

Vēl vairāk – apdarē izmantoti augstākas kvalitātes materiāli un jaunas krāsu kombinācijas. Vidējās klases C5 Aircross versijām ir sēdekļi ar jaunu strukturētu un mūsdienīgu audumu, Shine aprīkojuma līmenī sēdekļi ir apšūti ar mīkstu Alcantara audumu, taču var izvēlēties arī perforētu augstākās klases ādu.

 

Augstās un platās centrālās konsoles modernizācija ietver apdari ar melnu ādas efekta audumu, ko papildina hromētas dizaina līnijas, kas modeļos ar automātisko pārnesumkārbu pasvītro vadības ierīču ergonomisko izkārtojumu. Šeit vienkopus atrodas elegantais un modernais pārnesumu selektors e-Toggle, jauns braukšanas režīmu slēdzis ar Grip Control funkciju, kā arī iespēja spraudņa hibrīda versijās intuitīvi izvēlēties starp elektrisko, hibrīda vai sportisko braukšanas režīmu.

 

Centrālajā konsolē ir integrēta arī liela tilpuma mantu glabātuve, 2 USB ligzdas, kā arī bezvadu uzlādes virsma.

 

Daļa no zīmola DNS

Jaunais C5 Aircross kā izcils Citroën DNS komforta sadaļas atspoguļotājs saglabā visas tās īpašības, kas vērstas uz labsajūtu un lietošanas ērtumu, un izceļ modeli savā segmentā.

 

Citroën ekskluzīvā Progressive Hydraulic Cushions® balstiekārta uzlabo ceļa nelīdzenumu absorbciju un nodrošina pasažieriem ceļojumu absolūtā komfortā.

 

Jaunā C5 Aircross lietotājiem palīdzību sniedz 20 jaunākās paaudzes vadītāja atbalsta sistēmas, kas ir etalons kompakto SUV segmentā. To skaitā ir atbalsta sistēma braukšanai pa lielceļu Highway Driver Assist, kā arī 2. līmeņa autonomās braukšanas sistēma, kas apvieno adaptīvo kruīza kontroli ar Stop & Go funkciju un aktīvo joslas saglabāšanas sistēmu Active Lane Departure Warning.

 

Jaunais Citroën C5 Aircross ir vienīgais SUV savā segmentā, kuram ir trīs atsevišķi bīdāmi un nolokāmi aizmugurējie sēdekļi, tā šim automobilim piešķirot patiesi multifunkcionāla transportlīdzekļa īpašības. C5 Aircross izceļas ar savam segmentam netipiski lielu bagāžas novietni, kuras ietilpība ir no 580 līdz 720 litriem benzīna un dīzeļdzinēja versijās, un no 460 līdz 720 litriem versijās ar hibrīddzinēju.

 

Visbeidzot īpaša vērība veltīta automašīnas akustiskajām īpašībām. Izcilu skaņas izolāciju un iespēju sajusties kā noslēgtā kokonā nodrošina atsevišķi pasūtāmie priekšējie logi ar īpašu pārklājumu.

 

Labsajūtu un prieku no braukšanas vidējā līmeņa C5 Aircross versijās uzlabo uzlādējamā  hibrīda spēka agregāts, kas dod iespēju ikdienas gaitās līdz 55 km veikt elektriski bez kaitīgajiem izmešiem un vēlāk veikt neierobežoti lielus attālumus, izmantojot benzīna dzinēju.

 

Uzlādējamā hibrīda versija jau šobrīd veido vairāk nekā 30% no Eiropā realizēto auto apjoma. Tā dod iespēju elektriskā režīmā bez skaņas un vibrācijām braukt ar ātrumu līdz 135 km/h, baudīt acumirklī pieejamā 320 Nm griezes momenta priekšrocības, kā arī piekļūt pilsētu zonām, kurās benzīna un dīzeļdzinēja versijām iebraukšana ir aizliegta.