SKIP TO CONTENT
MODEĻI - Citroën atklāj uzlaboto furgonu klāstu

Jauns Berlingo, Jumpy un Jumper furgons

Citroën atklāj uzlaboto furgonu klāstu

 

Jaunu modernā komerctransporta ēru Citroën atklāj ar atjauninātajiem Berlingo, Jumpy un Jumper furgonu modeļiem. Šajos automobiļos ir optimizēts komforts, savienojamības funkcijas, autovadītāja atbalsta sistēmas, kā arī dzinēju klāsts, un tie kā pirmie demonstrē Citroën jauno identitāti un logotipu.

 

 

 

 

Citroën Berlingo

uzlabots komforts un paaugstināta efektivitāte

Optimālam lietošanas komfortam jaunais Berlingo furgons piedāvā inovatīvas un digitalizētas funkcijas. Jau sākuma aprīkojuma līmenī Berlingo furgoni ir aprīkoti ar My Citroën Play, kurā ir integrēta viedtālruņa dokstacija, kas tālruni savieno ar automobiļa audiosistēmu un navigāciju. Lai uzturētu augstu drošības līmeni, visas vadības ierīces ir pielāgotas, lai tām būtu iespējams piekļūt no stūres rata vai izmantojot balss vadības komandas.

 

Informācijas un izklaides sistēmai ir 10” ekrāns, kas izvietots centrālajā panelī un nodrošina jaunās Citroën multivides sistēmas pārlūkošanu. Berlingo furgoni ir pieejami ar divu veidu 10” ekrāniem: standarta variantu ar viedtālruņa bezvadu savienošanas funkciju un augstas izšķirtspējas versiju ar 3D navigāciju. Lai sīkrīku lietošanai vienmēr būtu nepieciešamā enerģija, jaunais Berlingo furgons ir aprīkots ar viedtālruņu indukcijas lādētāju un divām USB pieslēgvietām.

 

 

 

 

 

Gādājot par augstāku braukšanas komfortu, jaunais Berlingo furgons ir aprīkots ar Citroën ekskluzīvajiem Advanced Comfort® sēdekļiem, tam ir Dynamic Surround Vision sistēma, kas parāda aizmugures skatu digitālā salona atpakaļskata spogulī, uzlaboti distances sensori, kas atvieglo manevrēšanu un automobiļa novietošanu stāvvietā, kā arī palīgsistēma uz šosejām. Jaunais Berlingo furgons nodrošina arī tādus drošas braukšanas risinājumus kā brīdinājums vadītāja uzmanībai, ātrumu ierobežojošo ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, kustības joslas noturēšanas palīgsistēma, automātiskā avārijas bremzēšana sistēma ar gājēju un velosipēdistu noteikšanu, ātruma ierobežotājs u.c. noderīgas sistēmas vadītāja drošībai.

 

Berlingo furgons arī turpmāk vienlaikus gādās par optimālu braukšanas komfortu un paaugstinātu efektivitāti. To nodrošina pasažieru salons, kas aprīkots ar modernām informācijas un izklaides funkcijām, un daudzveidīgs dzinēju klāsts, kuru veido PureTech 110 ZS benzīna dzinējs, BlueHDi 100 un 130 ZS dīzeļdzinēji un 100 kWh elektrodzinējs, kas, pateicoties paaugstinātai efektivitātei un jaunai reģeneratīvās bremzēšanas sistēmai, tagad ar pilnu uzlādi nodrošina autonomiju līdz pat 330 km (pēc WLTP kombinētajā ciklā).

 

Berlingo furgonam ir divas virsbūves garuma versijas ar 2 vai 3 sēdvietām, tā kravas nodalījuma tilpums sasniedz 4,4 m3 un kravnesība – 1 tonnu. Salona sēdekli var pārveidot par rakstāmgaldu vai iegūto papildu telpu izmantot, lai pārvadātu īpaši garus objektus.

 

 

 

Citroën Jumpy

moderna savienojamība un jauni dzinēji

Līdztekus pārveidotam stūres ratam ar integrētām vadības ierīcēm un jaunam mērinstrumentu panelim, Jumpy tagad pieejami ir arī vairāki digitālie uzlabojumi. Standarta melnbaltā paneļa vietā ieviests 10” digitālais mērinstrumentu panelis, kas vadītājam ļauj ar braukšanu saistīto informāciju pielāgot savām vēlmēm. Šīm funkcijām var piekļūt, izmantojot centrālo 10” HD ekrānu.

 

 

 

Jumpy aprīkots arī ar Dynamic Surround Vision – visaptverošu aizmugurējās redzamības sistēmu, kas automobiļa novietošanas stāvvietā laikā vadītājam ļauj detalizēti pārraudzīt apkārtni furgona aizmugurē un pasažiera pusē. Jumpy standarta aprīkojumā tagad ir virkne autovadītāja atbalsta sistēmu, kas braukšanu padara ērtāku, to skaitā palīgsistēma uz šosejām, adaptīvā kruīza kontrole ar Stop&Go funkciju, kustības joslas noturēšanas palīgsistēma, kā arī elektriskais stūres pastiprinātājs, kas uzlabo manevrēšanas spējas un no vadītāja prasa daudz mazāku piepūli.

 

Papildus jaudīgajiem un ekonomiskajiem BlueHDi dīzeļdzinējiem jaunais Jumpy piedāvā arī ar ūdeņradi darbināmu dzinēju, kas nodrošina daudzsološu autonomiju virs 400 km. Arī modernizētais ë-Jumpy ar uzlabotiem akumulatoriem piedāvā iespaidīgu autonomiju no 224 km ar 50 kWh akumulatoru līdz 350 km ar 75 kWh akumulatoru.

 

Jaunais Citroën Jumpy ir pieejams divās virsbūves garuma versijās. Lietderīgi izmantojamais kravas nodalījuma tilpums ir līdz 6,6 m3, bet kravnesība līdz 1 275 kg. Vienlaikus tas piedāvā dažādus virsbūves veidus, piemēram, vienkāršs kravas furgons, furgons ar dubulto kabīni un 5 vai 6 sēdvietām, šasija ar kabīni vai 9 sēdvietu Combi versija.

 

Citroën Jumper

nevainojama veiktspēja ar automātisko pārnesumkārbu

Jumper salonā piedāvā jaunas informācijas un izklaides funkcijas, tostarp 5” ekrānu audio un tālruņa funkcijām. Balss vadības funkcija ļauj vadītājiem droši izmantot viedtālruni. Augstāka aprīkojuma līmeņa versijās ir jauns 10” skārienekrāns, kas ietver radio un navigācijas funkcijas. Papildaprīkojumā pieejamais digitālais atpakaļskata spogulis nodrošina visaptverošu skatu uz automobiļa aizmuguri.

 

Optimizētu braukšanas komfortu un drošību jaunajā Jumper nodrošina tāds aprīkojums kā elektriskais stūres pastiprinātājs, elektriskā stāvbremze, brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma. Lai atvieglotu automobiļa novietošanu stāvvietā, aprīkojumā ir iekļauts 360° Vision sistēma, kā arī stāvvietā novietošanas palīgsistēma.

 

 

Papildus 2,2 l dīzeļdzinējam ar 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu Jumper pirmo reizi pieejama arī automātiskā pārnesumkārba, un tā pieejama kombinācijā ar BlueHDi 140 un 180 ZS dzinējiem. Ievērojami uzlabota arī elektriskā ë-Jumper versija, kā jaunais 200 kWh / 270 ZS dzinējs un 110 kWh akumulators nodrošina autonomiju līdz 420 km (pēc WLTP).

 

Lai apmierinātu visas profesionāļu vajadzības, Jumper tagad ir pieejams daudzās konfigurācijās: ar 2 dažādām riteņu garenbāzes versijām, 3 paneļu furgona garumu versijās un 6 dažādām virsbūvju versijām, kā tilpums ir no 10 līdz 17 m3. Pieejami arī šasijas modeļi ar standarta vai dubulto kabīni.

 

Visbeidzot, Citroën apņemšanos izmantot tīru enerģiju atspoguļo visa modeļu klāsta bezizmešu elektriskās versijas. Sākot ar kompakto My Ami Cargo un beidzot ar lielo ë-Jumper Hydrogen, zīmols piedāvā plašu un daudzveidīgu vieglo kravas automobiļu klāstu, kas ir piemērots visiem uzņēmējdarbības veidiem.