PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Lūdzu, pārskatiet mūsu konfidencialitātes politiku

Citroën prezentē 3. paaudzes Berlingo

Pievienots 19.02.2018

Citroën prezentē 3. paaudzes Berlingo: Citroën identitāte un vairāk viedo risinājumu praktiskumam un komfortam.

JAUNA NODAĻA STĀSTĀ PAR LEĢENDU

Atjaunojot Berlingo, Citroën zīmols turpina patiesas automašīnu nozares segmenta ikonas evolūciju, ko Citroën radīja pirms 22 gadiem. Berlingo atsevišķās valstīs ir kļuvis par sava segmenta kvalitātes etalonu. Līderis savā segmentā, Citroën, zināja, ka inovācijas un jauninājumi ir jāievieš ar domu par daudzveidību un praktisku, ko atspoguļo, piemēram, trīs neatkarīgu pasažieru sēdekļu ieviešana aizmugurē, daudzfunkcionālais jumts Modutop® vai atverams aizmugurējais logs.

Citroën īstenoto pārmaiņu mērķis ir nodrošināt dinamisku stilu, komfortu un kvalitāti uz ceļa. Berlingo panākumi nav pakļauti laikam, jo 2017. gadā tika saražots rekordliels 2. paaudzes Berlingo VP+VU modeļu, kuru ražošana tika uzsākta 2008. gadā, skaits, pārspējot 2016. gada ražošanas rekordu par 165 000 vienību. No visiem Citroën modeļiem, kas tika tirgoti 17 valstīs 2017. gadā, Berlingo ieņem otro vietu pēc visvairāk pārdotā Citroën C3 modeļa. Eiropā pēc pārdošanas apjomiem Citroën Berlingo ieņem stabilu otro vietu atpūtai paredzēto automašīnu segmentā un trešo vietu vieglo kravas automašīnu segmentā. Kopumā, kopš nonākšanas pārdošanā 1996. gadā, tika saražots vairāk kā 3,3 miljoni Berlingo automašīnu.

SPĒCĪGS RAKSTURS: JAUNĀ CITROËN MORFOLOĢIJA UN STILA KODI

Jaunais Citroën Berlingo saglabā nosvērtu un pārliecinātu stilu, ko papildina svaigs un spēcīgs raksturs: atšķirīgs korpusa stils ar izvirzītu vējstiklu, kā arī augstāku un īsāku priekšu, ko nodrošina EMP2 platformas izmantošana, 

VAIRĀK VIEDO RISINĀJUMU ĒRTĪBAI UN LABSAJŪTAI

Jaunais Citroën Berlingo izmanto savas priekšrocības, lai nodrošinātu komfortu ikdienā:

ATPŪTAI PAREDZĒTA AUTOMAŠĪNA AR 19 JAUNĀKĀS PAAUDZES ATBALSTA SISTĒMĀM

Jaunā Citroën atpūtai paredzētā automašīna ir aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām nozarē. Citroën Berlingo jaunākais modelis ir aprīkots ar 19 autovadītāja atbalsta un manevrēšanas sistēmām. Šo sistēmu mērķis ir nodrošināt augstāko aizsardzības līmeni, nepieļaujot uzmanības trūkumu un novēršot nelaimes gadījumus.

PLAŠA DZINĒJU IZVĒLE

Apvienojot dizainu, komfortu un praktiskumu, jaunais Citroën Berlingo piedāvā dinamisku un patiesu braukšanas baudu pateicoties jaunajai platformai un efektīviem jaunākās paaudzes dzinējiem ar zemu degvielas patēriņu un minimālu CO2 izmešu līmeni.
 
Jaunais Berlingo ir pieejams gan ar benzīna, gan dīzeļdegvielas dzinējiem, kas ir pielāgoti gan pilsētai, gan laukiem. Dzinēji ir videi draudzīgi, bet ar augstu veiktspēju.

Tāpat jaunais Citroën Berlingo ievieš 8 pakāpju automātisko ātrumkārbu EAT8 (atkarīgs no versijas), kas uzlabo braukšanas komfortu jebkurā attālumā. PureTech 1,2 benzīna dzinēji: PureTech 110 S&S 6 ātrumu manuālā ātrumkārba un PureTech 130 S&S EAT8* BlueHDi 75 S&S manuālā ātrumkārba, BlueHDi 100 manuālā ātrumkārba, BlueHDi 100 S&S manuālā ātrumkārba, BlueHDi 130 S&S 6 ātrumu manuālā ātrumkārba vai EAT8.

*PureTech 130 S&S EAT8 pārdošanā no 2019. gada otrā pusgada.

Darbvirsmas versija