PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Lūdzu, pārskatiet mūsu konfidencialitātes politikuDatums:Veho apstrādās jūsu personas datus saskaņā ar ES datu aizsardzības likumu. Lūdzu, uzziniet vairāk par Veho datu aizsardzības vadlīnijām

1 2 3 4

DS 3 – unikālais stils!

DS 3 gadījumā sportiskums ir tā gēnos. Ar gandrīz vienmēr vairākas krāsas virsbūvi un agresīvi izvirzītu B pīlāru, spīdošām hromētām detaļām un mirdzošiem diskiem DS 3 atstāj savus konkurentus diezgan neērtā situācijā - jau standarta aprīkojumā mazajam DS ir sportiska lepnuma vairāk nekā pietiekami.

Specifiskums parasti ir arī DS 3 interjerā. Jau krāsainais displeju fona apgaismojums dod nojausmu, ka tā nolūks ir sasniegt kaut ko savdabīgu. Veiksmīgi, jo otru tādu koķetīgu transportlīdzekli nebūs jau viegli atrast. DS 3 ietekmē jau parasto modeli atlētiski, nerunājot jau par Performance papildnosaukuma īpašajiem modeļiem.

Tomēr DS 3 dizains ir harmoniski apvienots ar sportiskumu un eleganci. Visbeidzot tā visa kronis ir uz motora pārsega līksmīgs futūristisks DS logo.

Divi līdzīgi neeksistē. Katrs DS 3 ir unikāls. Automašīnu var personalizēt saskaņā ar Jūsu vēlmi, jo klāstā ir neskaitāmā skaitā dažādi krāsu risinājumi, diski, aksesuāri utt. Stila izvēles vienkāršošanai DS 3 izveidotāji piedāvāja atšķirīga stila standarta paketes, balstoties uz tām Jūs varat dizainēt īsti SAVU AUTO!

Darbvirsmas versija