Datums:Piekrītot, jūs dodat atļauju savu personas datu apstrādei saskaņā ar Auto-Bon AC AS Privātuma politiku.

ULTRA KOMFORTABLS UN DAUDZPUSĪGS APVIDUS AUTO

Citroën atklāj jauno C5 Aircross apvidus auto, kam ir klasiska apvidus auto forma un 720 mm diametra riepu diski, kā arī robusts un muskuļots dizains ar 230 mm augstu klīrensu. Šī modeļa unikālā personība un spēcīgās stila izvēles, piemēram, Airbump® uz durvju apakšdaļas un riteņu arku aizsargi, jumta reliņi un plašās personalizācijas iespējas padara šo modeli par 100% Citroën auto gan dizaina, gan rakstura ziņā.

Citroën Advanced Comfort® programmas vēstnieks, jaunais C5 Aircross, izceļas ar to, ka ir savā segmentā komfortablākais apvidus auto, ko nodrošina Citroën ieviestās inovācijas: piekare ar progresīvajiem hidrauliskajiem spilveniem (Progressive Hydraulic Cushions®) un paaugstināta komforta sēdekļi. Trīs atsevišķie, pārvietojamie, regulējamie un saliekamie aizmugures sēdekļi padara C5 Aircross par vismodulārāko un plašāko apvidus auto savā segmentā. Bagāžas nodalījuma ietilpība (580 līdz 670 litri) ievieš jaunu standartu visā segmentā. 20 autovadītāja atbalsta tehnoloģijas un sešas savienojamības tehnoloģijas padara šo apvidus auto par īstu nākamās paaudzes pārstāvi.

Konfigurēt Apskatīt īpašos piedāvājumus Apskatīt īpašos piedāvājumus C3 Aircross

 

NOSKATIETIES VIDEO AR JAUNO C5 AIRCROSS APVIDUS AUTO:


DIZAINS

PĀRLIECINĀTA UN EKSPRESĪVA PERSONĪBA

Šis 4,5 metrus garais apvidus auto izceļas ar savu spēcīgo un dinamisko personību bez liekas agresivitātes. Šis modelis ienes apvidus auto segmentā svaigas tendences, pateicoties plašajam un spēcīgajam priekšas dizainam un plūstošajām līnijām, kuras izceļ un uzsver dažādi grafiskie elementi, piemēram, Airbump®. 

Jaunais C5 Aircross apvidus auto ir aprīkots ar panorāmas lūku. Stiklotā automašīnas daļa paver skatu 360° leņķī un uzsver plūstošo jumta dizainu, bet hromētais "C" burts izgaismo automašīnas iekšpusi. Platā un augstā aizmugurējā daļa liecina par klasē lielāko bagāžas nodalījuma platību (no 580 līdz 670 litriem). Aizmugurējās gaismas ir aprīkotas ar gareniskiem LED moduļiem abās automašīnas pusēs.

DIZAINS

SALONS, KAS NODROŠINA LABSAJŪTU UN AIZSARDZĪBU

Jaunā C5 Aircross apvidus auto salons ir plašs un cēls. Salonā ir iekļautas plašas un plūstošas līnijas, pievēršot īpašu uzmanību funkcionālajiem aspektiem. Automašīna ir aprīkota ar robustu paneli ar horizontālu vienību izkārtojumu. 

Autovadītāja pusē izvietotais 12,3 collu ekrāns sniedz piekļuvi konfigurējamam instrumentu panelim, kurā izvēlētā informācija tiek parādīta autovadītāja redzamības zonā. 

Plašā un augstā centrālā konsole, kā arī ērtie sēdekļi nodrošina paaugstinātu kontroli pār situāciju uz ceļa, bet krāsu un materiālu izvēle piešķir salonam īpašu izsmalcinātību.


JAUNĀ C5 AIRCROSS DZIMŠANA

Jaunais C5 Aircross apvidus auto ir jaunākais Citroën modelis. Šo auto ir tieši ietekmējis Citroën Aircross konceptauto, kas tika atklāts 2015. gadā. C5 Aircross turpina Citroën ienākšanu apvidus auto segmentā, ko aizsāka veiksmīgais C3 Aircross apvidus auto 2017. gadā. Citroën ieklausās savu klientu vēlmēs: Jūsu iedvesmots!


30 VIRSBŪVES KOMBINĀCIJAS, 4 INTERJERA VARIANTI

Jaunais C5 Aircross apvidus auto piedāvā plašas personalizācijas iespējas. Pircējiem ir pieejamais 30 iespējamās virsbūves kombinācijas, tai skaitā septiņas pamatkrāsas (polāri balta, melna, platīna pelēka, tērauda pelēka, vulkāna sarkana, zila, pērļu balta) un trīs anodpārklājuma krāsu komplekti (sudraba, balta un sarkana). Virsbūves krāsas ir kombinējamas ar pērļu melno jumtu.

Salona personalizācijas iespējas ļauj izvēlēties vienu no trim variantiem: bez standarta salona krāsas ir iespējams izvēlēties ar pelēku (Metropolitan Grey) un brūnu (Hype Brown) salona krāsu.

C5 AIRCROSS SUV INTERJERA VARIANTI
 

WILD GREY

 

METROPLITAN GREY

 

 

METROPOLITAN BEIGE

 

HYPE BROWN

 

KOMFORTS

PROGRESĪVIE HIDRAULISKIE SPILVENI®

Pateicoties unikālajam Citroën risinājumam, jaunais Citroën C5 Aircross apvidus auto piedāvā nepārspējamu braukšanas komfortu. Inovatīvais risinājums uztver gan lielus, gan mazus nelīdzenumus uz ceļa, radot automašīnā sēdošajiem sajūtu, ka viņi gludi lido virs ceļa. Standarta piekares sistēmas izmanto amortizatorus un atsperes, sistēma ar progresīvajiem hidrauliskajiem spilveniem® ir aprīkota ar diviem papildu hidrauliskajiem amortizatoriem, no kuriem viens ir paredzēts kompresijai, bet otrs dekompresijai. Šie amortizatori pakāpeniski palēnina kustību, izvairoties no pēkšņiem satricinājumiem. Pateicoties šai īpašībai brauciens jaunajā apvidus auto ir salīdzināms ar lidojumu uz maģiskā paklāja. 


 

ADVANCED COMFORT SĒDEKĻI

 

MODULĀRĀKAIS APVIDUS AUTO SAVĀ SEGMENTĀ

 

Jaunais Citroën C5 Aircross apvidus auto ir aprīkots ar plašiem sēdekļiem un muguras balstiem, ko iedvesmoja mēbeļu dizains. Inovatīvais dizains apvieno paaugstināta blīvuma putu polistirola elementus sēdekļa centrālajā daļā, kā arī putu polistirola tekstūru uz virsmas, nodrošinot ērtību un atbalstu mugurai visa brauciena laikā. Jaunais Citroën C5 Aircross apvidus auto ir aprīkots ar priekšējo sēdekļu un to galvas balstu augstuma regulēšanu.  Autovadītāja sēdeklis ir aprīkots ar apsildes un masāžas funkcijām. Autovadītājam ir iespēja izmantot skārienekrānu, lai izvēlētos vienu no piecām pieejamajām programmām, kas piedāvā jostas vietas, muguras un plecu masāžu.

 

C5 Aircross izceļas ar trīs pilna platuma atsevišķiem aizmugurējiem sēdekļiem.  Šie sēdekļi nodrošina tādu pašu komforta līmenī aizmugurē sēdošajiem kā priekšā sēdošiem. Aizmugurējos sēdekļus var regulēt, bīdīt uz priekšu un atpakaļ, kā arī noliekt, lai paplašinātu kravas nodalījumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Sēdekļus var iestatīt vienā no piecām pozīcijām. Noliecot sēdekļus, tie veido ideāli gludu grīdu vienā līmenī ar bagāžas nodalījuma grīdu. Jaunais Citroën C5 Aircross apvidus auto nodrošina plašu bagāža telpu, kā arī papildu nodalījumus centrālajā elkoņu balstā, cimdu nodalījumā un durvīs. Ir jāatzīmē, ka priekšējā centrālā konsole ir aprīkota ar nodalījumu viedtālruņu bezvadu uzlādei.

 

KOMFORTS

SKAŅAS IZOLĀCIJA NODROŠINA KOKONA EFEKTU

Jaunais Citroën C5 Aircross apvidus auto ir aprīkots ar paaugstinātu skaņas izolāciju, samazinot ceļa un vēja radīto troksni. Dubultie laminētie priekšējie stikli ar izolācijas slāni nodrošina lielisku, kokonam līdzīgu skaņas izolāciju. Īpaša uzmanība ir pievērsta dzinēja nodalījuma skaņas izolācijai. 

Optimālai pasažieru ērtībai, jaunais Citroën C5 Aircross piedāvā gaisa attīrīšanas sistēmu salonā ar nosaukumu AQS (Air Quality System), kas spēj noteikt gaisa piesārņojumu un automātiski pielāgo gaisa apmaiņas režīmu salonā.


TEHNOLOĢIJAS

JAUNĀKĀS PAAUDZES TEHNOLOĢIJAS

Jaunais C5 Aircross SUV ir aprīkots ar plašu autovadītāja atbalsta sistēmu klāstu, kas iekļauj 20 drošības tehnoloģijas, paaugstinātu komfortu un atvieglotu braukšanu neatkarīgi no apstākļiem uz ceļa.

20 AUTOVADĪTĀJA ATBALSTA TEHNOLOĢIJAS
 


BRAUKŠANAS PA ŠOSEJU ATBALSTS

 

UZLABOTĀ CEĻAZĪMJU ATPAZĪŠANA

 

AUTOMĀTISKĀS TĀLĀS GAISMAS

   

Šīs sistēmas ir pirmais solis autonomās braukšanas virzienā, kas ļauj automašīnai pašai noteikt braukšanas ātrumu, trajektoriju un joslu. Šī tehnoloģija apvieno adaptīvo kruīza kontroli ar Start/Stop funkciju, ļaujot automašīnai automātiski apstāties un atsākt kustību, balstoties uz priekšā esošās automašīnas kustību.

 

Šī tehnoloģija atpazīt ātrumu ierobežojošā ceļazīmes un atspoguļo šo informāciju vadības panelī. Ceļazīmēs noteikto ātrumu var iestatīt kā kruīza kontroles vai ātruma ierobežošanas ātrumu ar vienu vienkāršu kustību. Bez ātrumu ierobežojošām zīmēm, sistēma atpazīst arī citas ceļazīmes un nodod to informāciju autovadītājam, atspoguļojot to instrumentu panelī (stop/vienvirziena ceļš/ātruma ierobežojuma beigas). 

 

Padara braukšanu nakts laikā drošāku un vieglāku, jo tālās un tuvās gaismas tiek pārslēgtas automātiski.


TEHNOLOĢIJAS

6 SAVIENOJUMU TEHNOLOĢIJAS

Jaunais C5 Aircross apvidus auto piedāvā pasažieriem intuitīvas jaunāko tehnoloģiju sistēmas, kas ļauj savienot automašīnu ar virtuālo pasauli: 8 collu skārienekrāns ļauj lietotājam pielāgot automašīnas iestatījumus, piekļūt multimediju sistēmām, izmantot viedtālruni, regulēt gaisa kondicionēšanu un izmantot navigācijas sistēmu, kā arī Mirror Screen un Citroën Connect Nav funkcijas. 

Citroën Connect Box ar SOS un atbalstu uz ceļa nodrošina viedtālruņu bezvada uzlādi, bet ConnectedCAM Citroën® papildina šo lielisko funkciju klāstu.


DZINĒJI

JAUNA AUTOMĀTISKĀ ĀTRUMKĀRBA EAT8 
JAUNI EURO 6.2 DZINĒJI

Jaunais C5 Aircross piedāvā plašu efektīvu un jaudīgu Euro 6.2 dzinēju klātu ar 6 ātrumu manuālo ātrumkārbu vai 8 ātrumu automātisko ātrumkārbu: 2 benzīna versijas: PureTech 130 S&S 6-ātrumu manuālā ātrumkārba un PureTech 180 S&S 8-ātrumu automātiskā ātrumkārba un 3 dīzeļdegvielas versijas: BlueHDi 130 6-ātrumu manuālā ātrumkārba, BlueHDi 130 S&S 8-ātrumu automātiskā ātrumkārba un BlueHDi 180 S&S 8-ātrumu automātiskā ātrumkārba. 

Jaunākās paaudzes 8-ātrumu automātiskā ātrumkārba EAT (efektīvā automātiskā transmisija) nodrošina paaugstinātu efektivitāti un braukšanas komfortu:

  • Degvielas patēriņš ir aptuveni par 7% zemāks, salīdzinot ar 6-ātrumu ātrumkārbu, ko nodrošina divi papildu ātrumi. 
  • Divi papildu ātrumi nodrošina gludāku ātrumu pārslēgšanu, samazinot intervālu starp pārslēdzamajiem ātrumiem.


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija