PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Lūdzu, pārskatiet mūsu konfidencialitātes politikuDatums:Veho apstrādās jūsu personas datus saskaņā ar ES datu aizsardzības likumu. Lūdzu, uzziniet vairāk par Veho datu aizsardzības vadlīnijām

1 2 3

Atjaunināts C4 Spacetourer

Citroën - tas vienmēr ir komforts un praktiskums roku rokā. Nepārspējama dizaina C4 Spacetourer ir viss tas un pat vairāk.

Citroën-am C4 raksturīgas ērtības piedāvā C4 Spacetourer daudzi viedi risinājumi, gan automašīnas iekšpusē gan ārpus automašīnas. Piemēram, lai atvērtu aizmugurējās durvis, ir pietiekami ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bufera, durvis atveras - aizveras ar elektromotora darbību.

C4 Spacetourer iekštelpu dekorē mazi LED gaismekļi, kas apgaismo tumsā durvju rokturus un pakāji. C4 Picasso ikdienas ērtību nodrošina iedarbināšana bez atslēgas, palīgierīce braukšanas uzsākšanai slīpumā, automātiskās tuvās-tālās gaismas pārslēgšanas sistēma, aklās zonas brīdinājuma sistēma, parkošanās sensori un atpakaļgaitas kamera apkārtnes skanēšanai 360 grādu diapazonā.

Viedā pasaulē viedi.

Mūsdienu laiki prasa modernus risinājumus un Citroën to jomā ir čempions. Jaunais C4 Spacetourer ir aprīkots ar visu veidu moderniem viedņiem, piemēram, ātruma ierobežojumu noteikšanas un pareiza braukšanas ātruma ieteikumu sistēma. C4 Spacetourer ierosina vadītājam paredzēt kafijas pauzi, informējot par to ar kafijas tasi uz instrumentu paneļa. Savukārt par vadītāja un priekšējā pasažiera svaigumu rūpējas priekšējie sēdekļi ar masāžas funkciju.

Par noslieci no braukšanas joslas brīdina uzraudzības sistēma, distances attālumu starp priekšā braucošo transportlīdzekli saglabā adaptīvā kruīza kontrole. Ceļa citu lietotāju drošību uzlabo C4 Spacetourer pašbremzēšanas funkcija, kura, gadījumā ja vadītājs nereaģē, spēj auto nerespondences situācijā to patstāvīgi apstādināt.

Saskaņā ar viedo pasauli jauno C4 Spacetourer var savienot ar jebkuru viedes iekārtu, borta ekrāna redzamā navigācijas karte redzama 3D attēlā. Braukšanas informācijas rādīšanai un vadītājam nepieciešamās informācijas sniegšanai, viduskonsolē ir uzstādīts 7 collu skārienekrāns, kura darbības tiek attēlotas 12 collu ekrānā.

Attiecas 5 g. vai 150 000 km garantija. Ja nepieciešams, ir iespējams iegādāties papildu garantiju.

Darbvirsmas versija