PRIVĀTUMA NOSACĪJUMI UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot pārlūkot šo lapu, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes. Lūdzu, pārskatiet mūsu konfidencialitātes politikuDatums:Veho apstrādās jūsu personas datus saskaņā ar ES datu aizsardzības likumu. Lūdzu, uzziniet vairāk par Veho datu aizsardzības vadlīnijām

Atjauninātais C4 – pilnīgi unikāla komforta pieredze

Citroën ērtību orientācija ir labi zināma arī tiem, kuriem līdz šim nav bijis kontakta ar šīm automašīnām. Ar C4 Citroën nostiprina atkal savu spēju uzsvērt vērtībai, kas jau gandrīz gadsimtu ir bijis slavenā Franču zīmola ģerbonis. Lai gan mēs ne vienmēr to apzināmies, ērtības ir ļoti svarīga daļa no mūsu ikdienas braukšanas ar automašīnu.

Ja ņemt vērā laika daudzumu, ko mēs pavadām mašīnā, tad tās minūtes- stundas varētu būt patīkamas. C4 jebkurā gadījumā ir. Salona sastāva kvalitāte ir atsevišķa kategorija, kā arī izmantotie materiāli ir ievērības cienīgi. C4 piedāvā augstākā līmeņa skaņas absorbciju, kas raksturīga lielākām, un citādi izteikti dārgākām automašīnām.

Bez tam C4 valdzina lietotāju ne ar vienu vien gudrību. Dažādos veidos konfigurējams displeja izgaismojums, tumsā maz nozīmīgas informācijas dzēšana no ekrāna ir ne tikai atjautīgs, bet arī vadītāja uzmanības spēju veicinošs risinājums. C4 interjeru padara mājīgu panorāmas stikla jumts un ļoti ērtas sēdvietas. Augsta līmeņa audio sistēmas pavadībā kilometri iet gandrīz lidojot.

C4 bagātīgajā standarta aprīkojumā ietilpst automātiskā gaisa kondicionēšana, kruīza kontrole un 7-collu skārienekrāns, ar kuru ir ērti savu viedo ierīci savienot.

No praktiskās puses C4 raksturo bagāžas nodalījums, kas šīs klases automašīnai neparasts - 408 litri. Modernie Puretech benzīna un BlueHDi dīzeļmotori ir ļoti efektīvi, lietojot degvielas patēriņu, tikai 3,6 l / 100 km.

Attiecas 5 g. vai 150 000 km garantija. Ja nepieciešams, ir iespējams iegādāties papildu garantiju.

Darbvirsmas versija