SKIP TO CONTENT

CITROËN JUMPER

  • Blanc Banquise
  • Gris Acier
  • Gris Aluminium
  • Gris Graphito
  • Gris Fer
Skats no priekšas
Skats no aizmugures

Kravnesība līdz 17 m³

Kravas telpas ziņā Citroën Jumper ir nepārprotami viens no labākajiem savā klasē, un pārliecinoši notur pirmo vietu iekraušanas telpas platuma ziņā. Pietiekami, lai iekrautu lielas kravas un ļautu profesionāļiem atvieglot ikdienas dzīvi. 

Trīskāršs komforts

Citroën Jumper un jaunais Citroën ë-Jumper nodrošina komfortu ikdienā, ērtus sēdekļus, savienojamību un daudzus uzglabāšanas nodalījumus. Jūs noteikti novērtēsiet uzlaboto skaņas izolāciju un piekari. Salonā pārdomātais aprīkojums nodrošina komfortabli pielāgojamu telpu, kad nepieciešams veikt biroja darba pienākumus.

PIELĀGOJAMA VIRSBŪVE

Radīts jūsu biznesam

Jaunie ë-Jumper un Jumper pieejami 4 garumos un 3 augstumos, ar kravnesību līdz 1890 kg, iekraušanas tilpumu līdz 17 m³ un pilno masu līdz 4 tonnām. Furgons ir veidots atvieglojot iekraušanu, pateicoties lielajām funkcionālām durvīm. Tas pielāgojams dažādiem lietošanas veidiem, atliek vien izvēlēties versiju: Worker vai Driver.

PIELĀGOJAMS KOMFORTS

Padarot furgonus patīkamākus

Neskatoties uz spēcīgo stilu, Jumper ir kluss un patīkams. Tā salonā baudiet absolūtu mieru, pateicoties uzlabotajai skaņas izolācijai, uzlabotā piekare noslāpēs ceļa nelīdzenumus, bet Advanced Comfort® sēdekļi ļaus izbaudīt sēdvietu komfortu.

INTUITĪVAS TEHNOLOĢIJAS

11 vadītāja palīgsistēmas

Drošība ir vissvarīgākā. Citroën Jumper nodrošina 11 autovadītāja atbalsta sistēmas, lai atvieglotu visus braucienus. 

Vienmēr savienots

Izbaudiet aprīkojumu, piemēram, Citroën Connect Box, lai sekotu degvielas patēriņam vai atrastu automašīnas atrašanās vietu.

DZINĒJI

3 bluehdi dīzeļdzinēji

Citroën Jumper ir aprīkots ar jaunākās paaudzes dzinējiem, kas nodrošina dinamisku braukšanu un optimizētu resursu patēriņu. Izvēlieties no 3 dīzeļdzinēju versijām ar jaudu no 120 līdz 165 ZS:

  • BlueHDi 120 ZS ar Stop&Start funkciju un 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu;
  • BlueHDi 140 ZS ar Stop&Start funkciju un 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu;
  • BlueHDi 165 ZS ar Stop&Start un 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

AKSESUĀRI

Palieliniet sava Citroën Jumper pielietojamību pateicoties plašajam aksesuāru klāstam. Jūs varat aizsargāt salonu ar daudziem aksesuāriem un atsvaidzināt to, piemēram, ar jauniem grīdas paklājiem vai sēdekļu pārvalkiem. 

 

OPTIMISEZ VOTRE PARC AVEC CITROËN ET FREE2MOVE 

Grâce au logiciel Free2Move CONNECT FLEET, pilotez le suivi de votre flotte connectée en temps réel et réduisez les coûts de gestion de votre parc. 
Avec Free2Move FLEET SHARING, mettez à disposition de vos collaborateurs une solution digitale d’autopartage qui vous permet de réduire vos frais de déplacement.