JAUNAIS CITROËN C5 X HYBRID

IKDIENĀ ELEKTRISKS VAI BENZĪNS PĒC NEPIECIEŠAMĪBAS

Papildus benzīna versijai C5 X ir pieejams arī uzlādējama hibrīda versijā, kas ir piemērots visiem lietojumiem, ikdienas dzīvei un negaidītiem ceļojumiem, bez ierobežojumiem un pilnīgā brīvībā. Jaunais Citroën C5 X Hybrid piedāvā tehnoloģiski pārdomātu un modernu elektrisko mobilitāti, kalpo komforta un daudzpusības lietošanai: mobilitāte e-komforta klasē.
AUTONOMIE ÉLECTRIQUE JUSQU’À 55 KM

Nouvelle Citroën C5 X Hybrid est adaptée à la majorité des trajets quotidiens. En mode électrique, elle propose :

 • Une autonomie comprise entre 54 et 55 km (selon les options équipant la voiture et les conditions réelles d’utilisation); 
 • Une conduite silencieuse jusqu'à 135 km/h;
 • Une conduite respectueuse de l'environnement avec 0g/km d'émission CO2.

La batterie de Nouvelle Citroën C5 X Hybrid est garantie 8 ans ou 160.000 km pour 70% de sa capacité de charge.

 
100% EFFICACE

Une conduite hybride facile, à la fois dynamique et sereine, en toute fluidité :

 • Puissance du moteur thermique de 180ch et du moteur électrique de 81,2 kW (110ch) pour une puissance combinée de 225ch et un couple combiné de 360 Nm;
 • 4 modes de conduite : Electric, Hybride, Confort et Sport;
 • Consommation à partir de 1,3 L/100km pour une émission de CO2 à partir de 29 g/km sur cycle WLTP;
 • Consommation optimisée par une recharge quotidienne; 
 • Mode Brake qui récupère de l’énergie pour la batterie lors des phases de freinage et de décélération.
 
RECHARGE QUOTIDIENNE SIMPLE ET PRATIQUE

Les solutions pour recharger votre Nouvelle Citroën C5 X Hybrid sont multiples :

 • Wall Box : Avec le câble mode 3 en option, elle permet une recharge de 0 à 100% en 3h25 ou en 1h40 avec le chargeur embarqué optionnel 7,4 kW.
 • Prise de type Green’Up : La batterie se recharge en 3h55 avec le câble mode 2 renforcé en option.
 • Prise standard : La batterie se recharge à 100% en 7h05, soit une nuit, avec le câble mode 2 de série.

Les bornes 100kW ne sont pas compatibles avec Nouvelle Citroën C5 X Hybrid.

 

UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA Ë-KOMFORTS

BRAUKŠANAS PRIEKS

Bez trokšņa, bez vibrācijas, pārdomāti izstrādāta skaņas izolācija salonam no ārpasaules dunas, tas panākts pateicoties laminētajiem priekšējiem un aizmugurējiem logiem. Jaunā Citroën C5 Hybrid braukšanas pieredze nodrošinās optimālu komfortu un klusumu.

Abi dzinēji apvieno spēkus, lai nodrošinātu vienmērīgu automašīnas kustību. Ātrā un efektīvā ë-EAT8 elektriskā automātiskā pārnesumkārba uzlabo braukšanas prieku ar uzreiz pieejamo griezes momentu.

 

 

4 BRAUKŠANAS REŽĪMI

Centrālajā konsolē novietotais selektors ļauj izvēlēties braukšanas režīmu: elektrisko, hibrīda, komforta vai sporta. Citroën Advanced Comfort® aktīvās piekares vadība nepārtraukti pielāgojas katram braukšanas režīmam.

 • Electric – elektriskā režīma autonomija ir līdz 55 km, kas ir pietiekama ikdienas braucieniem vairumam lietotāju. Turklāt šis attālums ir veicams nepatērējot degvielu.
 • Hybrid – hibrīda režīmā, lai nodrošinātu optimālu efektivitāti, automašīna automātiski pārvalda elektrodzinēju un iekšdedzes dzinēju.
 • Comfort – komforta režīmā, kā pamatā ir hibrīda režīms, tiek piedāvāta papildu elastība, pateicoties Citroën Advanced Comfort® aktīvajai piekarei.
 • Sport – izmantojot sporta režīmu, C5 X Hybrid piedāvā dinamiku un teicamu veiktspēju, pateicoties elektrodzinējam, kas palielina benzīna dzinēja jaudu līdz 225 ZS. Tāpēc Citroën Advanced Comfort® aktīvā piekare ir stingrāka, lai nodrošinātu labāku noturību uz ceļa.

GALVENIE FAKTORI, KAS IETEKMĒ JŪSU AUTOMAŠĪNAS AUTONOMIJU

LA VITESSE
À 130km/h, l’autonomie de Nouvelle Citroën C5 X Hybrid est divisée par 2 par rapport à l’autonomie homologuée WLTP. 
LA TEMPÉRATURE
Les conditions climatiques et leurs conséquences (chauffer ou climatiser l’habitacle) ont un impact sur l’autonomie de la voiture. 
LE STYLE DE CONDUITE
Une conduite souple et sans à-coups optimise l’autonomie de la batterie de votre Nouvelle Citroën C5 Hybrid. 
LA CHARGE TRANSPORTÉE
Des accessoires sur le toit ou un poids de chargement important ont une incidence sur la consommation de votre véhicule. 

SIMULĒJIET SAVA JAUNĀ CITROËN C5 X HIBRĪDA AUTONOMIJU

VIENKĀRŠA UZLĀDE

Jauno Citroën C5 X Hybrid raksturo vienkārša uzlāde:

 • uzlādes kabeļi tiek glabāti tiem paredzētā vietā bagāžas nodalījumā zem grīdas;
 • uzlādes lūka atrodas automašīnas aizmugurē kreisajā pusē un tajā ir integrēts LED indikators, lai vizuāli sekotu uzlādes procesam. Tam varat sekot līdzi arī lietotnē MyCitroën;
 • kad automašīna pārvietojas elektriskajā režīmā, zem salona spoguļa iedegas zils indikators, kas ir labi redzams no ārpuses, lai to varētu pamanīt satiksmē, īpaši pilsētu centros ar ierobežotu piekļuvi;
 • uzlādi varat gan plānot, gan atlikt, piemēram, lai varētu izmantot izdevīgus elektroenerģijas tarifus. Šo plānošanu varat veikt no automašīnas skārienekrāna vai lietotnē MyCitroën.

UZLĀDES RISINĀJUMI

Ir pieejami vairāki risinājumi jaunā Citroën C5 X Hybrid uzlādei ārā vai mājās, atkarībā no Jūsu vajadzībām.

 • WallBox ar papildaprīkojumā pieejamo 3. tipa kabeli uzlāde no 0% līdz 100% tiks veikta 3 h 25 min (16A) vai 1 h 40 min (32A) ar papildu 7,4 kW iebūvēto lādētāju.
 • WallBox ir pieejams uz koplietošanas ceļiem, noteiktās autostāvvietās, kā arī varat to uzstādīt Jūsu mājās.
 • Pastiprināta Green’Up® tipa kontaktligzda (14A) akumulatoru var uzlādēt 3 h 55 min ar papildaprīkojumā pieejamo 2. tipa kabeli.
 • Standarta mājsaimniecības kontaktligzda (8A) akumulatoru līdz 100% spēs uzlādēt  7 h 5 min, izmantojot standarta 2. tipa kabeli.

Citroën ir izvēlējies divus partnerus, kas palīdzēs Jums uzstādīt uzlādes risinājumu: ZEborne un Zeplug. Jūs iegūsiet kvalitatīvu instalāciju par labāko cenu un atbilstību valsts subsīdiju atbilstības kritērijiem.

INTUITĪVA SASKARNE

C5 X HYBRID ĪPAŠIE EKRĀNI

Citroën C5 X uzlādējamā hibrīda versijai ir vairākas intuitīvas saskarnes, kas īpaši paredzētas elektriskajai versijai.

 • Digitālais displejs parāda atlikušo akumulatora darbības laiku, nodrošina piekļuvi jaudas indikatoram un enerģijas plūsmai.
 • Skārienekrānā tiek parādīta statistika, atliktā akumulatora uzlādes iestatījumi, siltuma komforta iestatījumi un e-Save funkcijas iestatījumi, kas ļauj saglabāt pietiekami daudz akumulatora jaudas, lai nobrauktu iepriekš noteiktu attālumu 100% elektriskā režīmā.

C5 X Hybrid uzlādes laikā, ekrānā tiek parādīta informācija par uzlādi: atlikušais uzlādes laiks, jau pieejamā autonomija un akumulatora uzlādes līmenis.

C5 X HYBRID SAVIENOTIE PAKALPOJUMI

MY CITROËN LIETOTNE

MyCitroën lietotne ļauj Jums attālināti viedtālrunī pārraudzīt sava jaunā Citroën C5 X Hybrid uzlādes procesu, pārlūkot automašīnas autonomiju, iestatīt atlikto uzlādi, ieplānot salona termiskās sagatavošanas laiku.